Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

Krzysiak

Ja po dwóch dawkach już od lutego, wszystko w porządku :)
nawet jest mała poprawa.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Grzegorz R. Granowski


tito


kva.pl


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

Pany ... nuda na forum ... nowych Liczydłowych mniej niż potrzeba ...  :wth:

Stara ekipa ... za to ... jara ... !

uprzejmości, Grzegorz Roman Granowski ...

Obyśmy Wspólnie ... Problem Sierpińskiego ! ...

tito


SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 20 Maj 2021, 16:20
:ahoy:

Pany ... nuda na forum ... nowych Liczydłowych mniej niż potrzeba ...  :wth:

Stara ekipa ... za to ... jara ... !

uprzejmości, Grzegorz Roman Granowski ...

Obyśmy Wspólnie ... Problem Sierpińskiego ! ...

Muszę przyznać, że potrzebuje oddechu, a liczy się w tle, rozmowy na jakieś tematy wskazane.
A odnośnie "jara"  :ph34r:

tito


Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 21 Maj 2021, 11:30
Cytat: tito w 21 Maj 2021, 07:51
Trolla brakuje.  :D

:whistle: :parrrty:

Albo 2 takich w mani  :ahoy:
Ogłaszam w miarę stabilny stan, już prawie rok, od poprzedniego epizodu mani

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 21 Maj 2021, 18:47
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 21 Maj 2021, 11:30
Cytat: tito w 21 Maj 2021, 07:51
Trolla brakuje.  :D

:whistle: :parrrty:

Albo 2 takich w mani  :ahoy:
Ogłaszam w miarę stabilny stan, już prawie rok, od poprzedniego epizodu mani ...  :p_arr: :p_arr: :p_arr: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

sknd

i tak trzymaj, wystarczy być maniakiem boinca  ;)  :parrrty:

tito


andy101fah

 :parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Grzegorz R. Granowski


tito


kva.pl

Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 14:16
Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?

tak !

tito

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 14:16
Czy ktos z kolegow bylby zainteresowany 'wynajeciem' po kosztach pradu paru poteznych maszyn ktore inaczej beda sie kurzyc bezczynnie?
Mało precyzyjne...P4 3600MHz ?  XD

kva.pl


Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 15:45
11900k, takie rzeczy.

uprzejmie proszę o wiadomość pm ... chciałbym projekt primegrid ... próbki SoB oraz ww ... dziękuję, pozdrawiam ...

Grzegorz Roman Granowski ...

kva.pl

Liczenie PG jest wbrew mojej klauzuli sumienia, WCG/Rosetta/SiDock/Universe/TN-Grid wchodza w gre  :ph34r:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:10
Liczenie PG jest wbrew mojej klauzuli sumienia, WCG/Rosetta/SiDock/Universe/TN-Grid wchodza w gre  :ph34r:

Szkoda ... liczenie SoB ... to moja zupełna podstawa ... gdyby Szanowny Pan Kamrat zmienił ... wolę/zdanie ... służę !!!

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

kva.pl


Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 25 Maj 2021, 17:21
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna

WCG liczę ARP ... tylko, zależy mi na Sierpińskim najbardziej ... i SoB ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 25 Maj 2021, 17:38
Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 25 Maj 2021, 17:21
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 16:20
Nie zmienie :)

Czegoś tu nie rozumie kva.pl szuka tylko miejsca, a za prąd oferuje pokryć, to chyba logiczne, że na jego koncie będą liczyć maszyny, a WCG jest po drodze z Grzegorzem to się dogadajcie na jakie konto ma liczyć, a nie co ma liczyć  XD i jaka drużyna

WCG liczę ARP ... tylko, zależy mi na Sierpińskim najbardziej ... i SoB ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

To może odkup ten sprzęt

kva.pl

Sprzet nie jest na sprzedaz, lokalizacji zmienic tez nie moze, liczyc moze na konto 'wynajmujacego' oczywiscie, ale projekty do wyboru jak wyzej ;)

Grzegorz R. Granowski

#669
Cytat: kva.pl w 25 Maj 2021, 17:57
Sprzet nie jest na sprzedaz, lokalizacji zmienic tez nie moze, liczyc moze na konto 'wynajmujacego' oczywiscie, ale projekty do wyboru jak wyzej ;)

jeszcze raz, wielka szkoda, może 'walnęlibyśmy' ... około 10,8 mln ... Wielką liczbę Seventeen or Bust ...

POWODZENIA jednak ... w każdym projekcie ... z życzeniami, Grzegorz Roman Granowski ... .

edit : gdyby Szanowny Kamrat zmienił ... zdanie ... pozostaję do dyspozycji ... Grzegorz Roman Granowski

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....


SzaMoT🍀

Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 26 Maj 2021, 12:16
Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:

psychoterapia ...  :p_arr: :whistle:

andy101fah

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 26 Maj 2021, 12:16
Cytat: andy101fah w 24 Maj 2021, 12:30
:parrrty: :parrrty: Zdrówko dla wszystkich maniaków

Koledzy macie jakieś lekarstwo na powrót maniactwa w BOINC, jakoś przestało mnie to chwilowo interesować  :dunno:

Można zbierać jak najwięcej odznak do sygnaturki,
https://stats.free-dc.org/userbycpid/984a5e134c53dac4f6ca452996ca9972



gwiazdki w wuprop,

doliczać projekty do kolejnych granic


tito

Check pointy :) np 100k aby nie było zbyt łatwo. I zobacz jak wysoko uda Ci się doczłapać.

wosio

grat#1: laptop i3 + GT710M - czasowo w spoczynku
grat#2: laptop R7 + GTX1660Ti - już nie liczy
grat#3: Huawei P8 - znów aktywny!


tito

Ja to jeszcze lubię wyciskać maksimum wydajności, przy minimalnym poborze prądu - a co jest lepsze do testowania niż BOINC?

pszyklejony