Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

tito

No niestety. Pomimo, że na arenie krajowej jesteśmy nr1 to i tak jesteśmy dosyć słabi.
Nie martwy się jednak i róbmy swoje. W kraju był okres, gdy byliśmy drudzy, ale robiliśmy swoje :)

kva.pl


tito


kva.pl

Tylko z jakiegos powodu YT wciaz mieli i jest w jakiejs strasznej jakosci. Nie po to robie je w 4k zeby ogladac w 360p  %)

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kva.pl


andy101fah

Obejrzane, skomentowane i oczywiście łapa w górę. I czekamy na kolejne  :attack: :attack: :attack:

tito


kva.pl

No ja zapitalam od rana do nocy z projektem. Teraz to akurat z BOINC, film mial byc dzisiaj ale jedna plyta okazala sie byc zepsuta, a druga sie spalila. Zly dzien   :(

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 24 Lipiec 2021, 22:05
Znowu się tu cicho robi.  :ahoy:
Wszyscy na nasłuchu nikt nie nadaje.  XD

tito


pszyklejony

Mamy, ale nie mówimy, żeby się nie ośmieszyć.

necavi

Zaraz ośmieszyć. A wygrywam teraz JA :boing:

kva.pl

O necavi ja bede mial do Ciebie interes chyba  :whistle:


kva.pl

Napisze Ci za moment PW.

https://www.youtube.com/watch?v=nsoz1vyrlQI - 11400f, ryzen 5600x i 5820k w BOINC. Ladnie pokazane dlaczego kupowanie procesorow 22nm do BOINC nie ma sensu ;)

tito


sknd

ja byłem kilka dni moczyć dupsko w kajaku, to nawet nasłuchu nie robiłem  ;)

SzaMoT🍀

Cytat: sknd w 28 Lipiec 2021, 09:03
ja byłem kilka dni moczyć dupsko w kajaku, to nawet nasłuchu nie robiłem  ;)

Nie ma to jak nieszczelności w kajaku  XD zawsze to jakaś ochłoda i dodatkowy balast  %)

tito


Grzegorz R. Granowski


sknd

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 28 Lipiec 2021, 14:31
Cytat: sknd w 28 Lipiec 2021, 09:03
ja byłem kilka dni moczyć dupsko w kajaku, to nawet nasłuchu nie robiłem  ;)

Nie ma to jak nieszczelności w kajaku  XD zawsze to jakaś ochłoda i dodatkowy balast  %)

dodatkowym balastem to były spuchnięcia po ugryzieniach końskich much  :bad: za to komary to gatunek ginący  ;)

SzaMoT🍀

Cytat: sknd w 30 Lipiec 2021, 14:05
Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 28 Lipiec 2021, 14:31
Cytat: sknd w 28 Lipiec 2021, 09:03
ja byłem kilka dni moczyć dupsko w kajaku, to nawet nasłuchu nie robiłem  ;)

Nie ma to jak nieszczelności w kajaku  XD zawsze to jakaś ochłoda i dodatkowy balast  %)

dodatkowym balastem to były spuchnięcia po ugryzieniach końskich much  :bad: za to komary to gatunek ginący  ;)

To współczuje takiej sytuacji, ja w lesie niedaleko były mokradła, jechałem rowerem chcąc uniknąć chmary much, zaliczyłem glebę na wyschniętej kałuży, lekko skrzywiając korbę  :ph34r:
Ale trochę kurek było

pszyklejony

Wniosek na przyszłość, rozdziawić otwór gębowy :fright: i cała naprzód. Szkoda roweru %)

kva.pl

https://www.youtube.com/watch?v=1LHgXUfke5g - bardzo edukacyjny film, mysle ze sie Wam spodoba :)

andy101fah

#825
Obejrzane, załapkowane i podaj adres na jaki mam Ci przesłać kartę Hercules. Pora na hardcorowe wyzwania  :attack: :attack: . Przechwytywanie obrazu ze złącza 9 pin to już  :respect: :respect: :respect: https://www.vogons.org/viewtopic.php?t=60168


tito


sknd

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 30 Lipiec 2021, 15:40
Ale trochę kurek było

oj zjadłbym... rozgladałem się trochę za grzybami jak spaliśmy po lasach, ale ni widu ni słychu na razie...

Krzysiak

Ja w tym roku trochę na łatwiznę na razie poszedłem  :)



Tylko ze ślimakami jest problem :( z całej okolicy się zlazły.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito

Zrób pastucha elektrycznego z baterii 9V - podobno świetnie działa.

kva.pl

Przyszła paczka z RTX 3090. Oj będzie liczone  %)

tito


chr80♂°🛰�


andy101fah

Cytat: kva.pl w 04 Sierpień 2021, 11:23
Przyszła paczka z RTX 3090. Oj będzie liczone  %)

:respect: :respect: :respect:

:attack: :attack: :attack:


sknd


kva.pl

Nie, pożyczyli mi 3090 do testów na kanał. Także Panowie, oglądać, komentować, dawać łapki w górę, im kanał będzie większy tym moje możliwości większe ;) Jutro będzie film z World of Warships z testem kilkunastu kart i procesorów :)

Krzysiak

Ma może ktoś swój klan w tej grze World of Warships
Bo ostatnio trochę w nią pogrywam  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

andy101fah


kva.pl

No to wio. Proszę oglądać itp itd, im większe zasięgi tym łatwiej będzie mi pożyczać sprzęt :)
https://youtu.be/yeDkCcPGVn0

tito

Od razu powiem, że forma prezentacji wykresów na YouTube jest dla mnie, starego pryka, bardzo dziwna, Dlatego sorki, ale o ile poprzednie materiały bardzo mi się podobały o tyle tutaj obejrzałem z "przymusu".