Za Polskę ! Do boju ! Grzegorz Roman Granowski

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 19 Marzec 2021, 20:25

Grzegorz R. Granowski

razem 3 vpsy ... jeden dla sr base ... drugi dla esp a trzeci dla sr5 ... dziękuję, Grzegorz

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

a czy Kamrat może póżniej ewentualnie dorzucać rdzeni do epiców ... ?

pozdrawiam, Grzegorz

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 30 Kwiecień 2023, 10:25
a czy Kamrat może póżniej ewentualnie dorzucać rdzeni do epiców ... ?

pozdrawiam, Grzegorz

VPS są konfigurowalne od 2 core do 16, ale najtaniej wychodzi po 2 rdzenie

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

Kamrat dorzucił czwarty vps ... w tym trzeci do primegrida

Grzegorz R. Granowski

to może jeszcze czwarty do primegrida ...  :arrr:

Grzegorz R. Granowski

dziękuję ... są dwa earth i dwa sun ... czyli sr5 i esp ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Kamracie Tomaszu ... mamy cztery vpsy, ale sr base odłączamy ... stawiam na sr5 i esp ... pozdrawiam, Grzegorz  :parrrty:

SzaMoT🍀

Zobacz jakie czasy ma Twój komp.
https://srbase.my-firewall.org/sr5/results.php?hostid=224260&offset=0&show_names=0&state=4&appid=8

Dla przykładu VPS z tą samą apką, wychodzi kilkukrotnie na plus dla EPIC i utrzymanie 1 Twojego rdzenia kontra VPS to wychodzi taniej niż w domu
to przykład VPS
https://srbase.my-firewall.org/sr5/results.php?hostid=225024&offset=0&show_names=0&state=4&appid=8

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy: pierwsze SR5 już zwalidowane ... zapychają te EPYCi ... szybkie ...  :arrr: :p_arr: :parrrty:

Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

chociaż to chyba proof task były ...  :shame:

albo nie, ... trochę się mieszam ... w zeznaniach ... :sick:

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 30 Kwiecień 2023, 17:27
:ahoy: pierwsze SR5 już zwalidowane ... zapychają te EPYCi ... szybkie ...  :arrr: :p_arr: :parrrty:

Grzegorz Roman Granowski

Pierwsze już policzone trochę ponad 3 godziny
https://www.primegrid.com/results.php?hostid=1303787&offset=0&show_names=0&state=2&appid=

Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

GFN 17 - 18 też się dobrze liczą na CPU i dają "M" w rozsądnym czasie

Po innych celach projektowych będę atakował GFN -17 nie mam jeszcze tam trafienia, GFN -18 mam jako sprawdzający kiedyś trafiłem podczas wyścigu.
Zachęcam  :ahoy:
8 rdzeni dla GFN -17 to prawie jak GPU pokroju 3060

Grzegorz R. Granowski

gfn to inna waga, dziękuję za propozycję, ale aktualnie myślę o 48 core dla sr base ... pozdrowienia, GRG

Grzegorz R. Granowski

dziękuję Kamratowi - na sr base już widzę 48 core, walczymy !  :arrr:

Grzegorz R. Granowski

chociaż zadań jest 43 ściągnięte ...

Grzegorz R. Granowski

WSPÓŁPRACA z Szanownym Kamratem Tomaszem Kaczmarkiem jest obfitująca w dobre wibracje ... dziękuję oraz pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski  :whip: :attack: :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

BOINC jako Pasja to Naprawdę "WARTOŚĆ" ponadnormatywna ... a Nowych Liczydłowych zawsze Nam potrzeba ... pozdrowienia,

Grzegorz Roman Granowski  :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

do Kamrata T. Kaczmarka poszła PM ...  :arrr:

Grzegorz R. Granowski

do Kamratów pytanie - w yoyo jest klucz konta, czy to weak czy regularny ? pozdrawiam, GRG

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Maj 2023, 07:48
do Kamratów pytanie - w yoyo jest klucz konta, czy to weak czy regularny ? pozdrawiam, GRG

Nie widzę słabego klucza w yoyo

Grzegorz R. Granowski

w gpugrid też jest jeden klucz ... i to słaby ... może w yoyo też jest słaby ... GRG

Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Maj 2023, 07:55
w gpugrid też jest jeden klucz ... i to słaby ... może w yoyo też jest słaby ... GRG

yoyo jest
Klucz konta
Zapewnia pełny dostęp do Twojego konta

Grzegorz R. Granowski

Kamracie Tomaszu - możemy sobie zaufać, przecież ... znamy się lata, i to bardzo dobrze ... czy Kamrat może drugi vps 48 core dla yoyo ecm i ecm 2 uruchomić ?

pozdrowienia, GRG

Grzegorz R. Granowski

poza tym podejrzewam, że to jest jednak weak ... tak jak w gpugrid ...  :arrr:

Grzegorz R. Granowski

yoyo to Poważny Projekt, więc moje podejrzenia są pewnie zasadne ...

Grzegorz R. Granowski

albo sprawdzmy jeszcze, np przez forum, ale ja nie niemiecki, ale jest tam też chat !

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Maj 2023, 08:04
Kamracie Tomaszu - możemy sobie zaufać, przecież ... znamy się lata, i to bardzo dobrze ... czy Kamrat może drugi vps 48 core dla yoyo ecm i ecm 2 uruchomić ?

pozdrowienia, GRG

Mam trochę lepszą ofertę EPIC MILIAN taktowanie do 3,5, 8 core i 16 giga ram cena przystępna mogę podać na PW 2 takie VPS cenowo wychodzi tyle co 48 core a wydajność mają lepszą od tych 16 core EPIC odnosi się do poszczególnych core

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 01 Maj 2023, 08:11
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Maj 2023, 08:04
Kamracie Tomaszu - możemy sobie zaufać, przecież ... znamy się lata, i to bardzo dobrze ... czy Kamrat może drugi vps 48 core dla yoyo ecm i ecm 2 uruchomić ?

pozdrowienia, GRG

Mam trochę lepszą ofertę EPIC MILIAN taktowanie do 3,5, 8 core i 16 giga ram cena przystępna mogę podać na PW 2 takie VPS cenowo wychodzi tyle co 48 core a wydajność mają lepszą od tych 16 core EPIC odnosi się do poszczególnych core

proszę,

Grzegorz R. Granowski

Szanowny Kamracie - czekam na PM ... pozdrowienia, GRG  :parrrty:

Nasza Dobra Współpraca jest Zaufaniem ... czy to jest weak czy nie weak ... a podejrzewam, ze weak jak w gPUGRID ... ecmy mam znalezione 5 na 26 tys zadań ... czas uzupełnic kolekcję

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

vpsy to naprawdę "doskonały" sposób ... pozdrawiam, Grzegorz

Grzegorz R. Granowski

Sz. Kamracie Tomaszu - chyba wiadomość od Kolegi gdzieś mi umknęła, było, ze mam jedną nieodebraną, ale znależć nie mogłem ...

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

a więc z Kamratem Tomaszem Kaczmarkiem trochę się flota rozbudowała ... 2 x epic 16 core dla esp, 2 x epic 16 core dla sr5, 48 core xeon dla sr base i docelowo będzie 4 milan amd epic dla yoyo ... !

:arrr: :parrrty: :respect:

Dziękuję za tą "Dobrą Współpracę" oraz pozdrawiam szczególnie Kamrata Tomasza Kaczmarka oraz B@P ... Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Maj 2023, 17:07
:ahoy:

a więc z Kamratem Tomaszem Kaczmarkiem trochę się flota rozbudowała ... 2 x epic 16 core dla esp, 2 x epic 16 core dla sr5, 48 core xeon dla sr base i docelowo będzie 4 milan amd epic dla yoyo ... !

:arrr: :parrrty: :respect:

Dziękuję za tą "Dobrą Współpracę" oraz pozdrawiam szczególnie Kamrata Tomasza Kaczmarka oraz B@P ... Grzegorz Roman Granowski

:parrrty:

Możesz zrejestrować Swoją Drużynę, wystarczy wątek założyć na swoim forum i podać go podczas rejestracji
https://www.seti-germany.de/boinc_pentathlon/anmeldung.php

Tylko rywalizacja Drużynowa  :attack:

Grzegorz R. Granowski

dziękuję ... post umieściłem ... regards, Gregg  :whistle: