Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02

sknd

Cytat: tito w 22 Lipiec 2023, 07:29
Cytat: sknd w 21 Lipiec 2023, 23:40
kupiłem grafę nie całkiem zabytkową i monitor współczesny  ;D
Pochwal się coś więcej.
grafa Nvidia 1660 Ti a monotorek iiyama 24 calowy

Grzegorz R. Granowski


sknd

no ja też, tym bardziej że przesiadka z 17 cali i 75hz na 24 i 165hz robi różnicę. Karty jeszcze nie testowałem nijak, nawet gry żadnej nie odpaliłem, ale że wcześniej miałem nvidię 650 ti, a w sumie dlatego modernizowałem, że trzeba bbyło się bawić ze sterownikami legacy...

pawg

a ja ciągle na GTX560Ti od Tobasa siedzę, jednak już ona nie liczy  ;)



tito

No właśnie...
A zakupić 4090 i niech liczy dla chwały zespołu  :whip:

pawg

Cytat: tito w 25 Lipiec 2023, 15:52
No właśnie...
A zakupić 4090 i niech liczy dla chwały zespołu  :whip:
Nie mam jak tego zasilić, chłodzenie tego to byłoby wyzwanie, nie zmieści mi się do obudowy. Prędzej 4060 by zadziałało



chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


sknd


tito


chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 26 Lipiec 2023, 16:36
Izmir - 40* w cieniu
Śródziemnomorski czy egejski klimat chyba łagodniejszy - bryza od morza?

tito

Była jakaś fala upałów. Teraz temp spadła do 34 zaś przy Alabanii jest już zimno 30.

tito

Chorwacja - Ploce.
Dawno nie widziałem takiej chmary komarów...

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


tito


Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski


tito


chr80♂°🛰�


chr80♂°🛰�

U mnie w NL pierwszy  raz 29°C od miesiąca, a tak było 17-22°C. A w nocy i nad ranem 12-14°C  :sick:.
Ale już jutro na szczęście deszcz :parrrty: weekend wiadomo musi padać tu jak jakieś zakłady przemysłowe mniej pracują to zaraz pojawiają się chmury. :shame:

tito


Grzegorz R. Granowski

500 k Sr base dla Sierpiński / Riesel Base ...  :parrrty: :p_arr: :whip: :attack:

Grzegorz Roman Granowski

tito

 :parrrty:
Ale mam przeliczone ~ 24m pkt w CPU i 10 nic nieznaczących trafień.
Ustrzelić coś dużego to dopiero sztuka.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 11 Sierpień 2023, 18:14
Iskanderum: 31* wieczorem, woda 32*
:whistle:
To tam pewnie łatwiej prowadzić biznes, bo odpadają koszty ogrzewania. I jak ktoś ma fotowoltaikę to więcej prądu nałapie.

tito

Biznes powiadasz...
Cement (jakiś techniczny) dowozili z Adany - 1,5 godziny jazdy w jedną stronę. 2700ton wyszło prawie 4 dni. W innych tureckich portach 7700 w 2 dni (ciężarówkami)
Kto poniósł koszty opóźnienia to ja nie wiem, ale tak interesu się chyba nie prowadzi  :no:

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 12 Sierpień 2023, 15:32
Biznes powiadasz...
Cement (jakiś techniczny) dowozili z Adany - 1,5 godziny jazdy w jedną stronę. 2700ton wyszło prawie 4 dni. W innych tureckich portach 7700 w 2 dni (ciężarówkami)
Kto poniósł koszty opóźnienia to ja nie wiem, ale tak interesu się chyba nie prowadzi  :no:
Jak mają dużo czasu i nie chcą inwestować w infrastrukturę to tak jest.
Ten cement jest sypki czy w opakowaniach?

tito


SzaMoT🍀

Witam, kamratów Ojciec założyciel przywrócił dostęp do forum także pozdrawiam  :parrrty:
Chciałbym tchnąć ponownie inicjatywę SKB@P VPS z micro wpłatami co wy na to?
Poprzednie wpłaty zostały cofnięte przez Bank,
nie mam jeszcze historii ale kto wpłacił to wie.
Co wy na to?
Przez krótki okres udało się Nam osiągnąć ponad 21 mln kredytów w większości dla CPU trochę GPU podczas wyzwań.
Mój stan zdrowotny jest na tyle mam nadzieję stabilny, że ufam sobie, kontakt z psychologiem i ustalone leki.

Uczę się cały czasz a epizody maniakalne z wiekiem są coraz bardziej spłaszczone a "lądowałem" w Szpitalu ze względu na otoczenie w którym przebywałem/przebywam
Lekarz kiedyś stwierdził jakbym mieszkał sam nigdy bym nie trafił na oddział Szpitalny ale bliskie otoczenie brak zrozumienia i nieporozumienia, a to negatywnie wpływało na mój stany i potrafiłem uciekać z domu nie raz i tym samym nie spać kilka dni, wtedy pojawiały się urojenia i różne "misje" ale to mam za sobą obecnie.
Dbam o sen mam swoje schematy dnia i żyję sam a BOINC i Świat cyfrowy to taka wieczorna, poranna dawka rozrywki.
Nie gram w gry, Kiedyś przeszedłem całego Maxa Payne i co nieco pozostało w głowie ...

Życzę Wam zdrowia, spokoju, rozwagi i realizacji planów itd.

:ahoy:

tito

Ja jestem oczywiście za  :parrrty: ak pisałem wcześniej dosyć żadko bym wpłacał, ale bym wpłacał.

Odnośnie stanu zdrowia, cieszę się, że Ci się polepsza.
Gry są spoko, lubiałem i lubię, ale na studiach jak przez kilka tygodni grałem w kilka gier nekromantą/zamkniem nekromanckim to wszędzie dostrzegałem czaszki...np w akademiku, na podłodze kibla  na jednej płytce dostrzegłem 3   XD
Trzymaj się.

SzaMoT🍀

Ulubiona koszulka i Pikowy, byłem wychowany w rodzinie z tradycjami odnośnie gry w karty, Szkat, oraz Kopa grali i tak mi
niektóre wzorce zakorzenione od zdrowego hazardu pozostały, sam hazard nie jest taki zły z umiarem, ale z perspektywy czasu,
lepiej grać na jakieś cel, pomoc, itd. 
Obecnie gram sam w Oczko, bawię się kartami niekiedy


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski



Tobas


Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pszyklejony


tito

Czekałem na ten moment całe długie miesiące...
PS
Tobas, to Tobie zawdzięczamy powrót fora?

pawg




tito