Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02


SzaMoT🍀

Przy obecnej sytuacji niedziałającej rejestracji na forum, może dać możliwość pisania jako "gość"? bez rejestracji, jest taka opcja?

chr80♂°🛰�

Czuję, że jestem blisko wygranej!  XD

W związku ze zbliżającą się falą upałów wygaszam 75% floty.  :bad:  :wacko:

tito

Cytat: chris80uppers w 15 Lipiec 2022, 02:53
Czuję, że jestem blisko wygranej!  XD
...
Pisanie postu pod postem nie przybliża Cię do wygranej.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 15 Lipiec 2022, 07:54
Cytat: chris80uppers w 15 Lipiec 2022, 02:53
Czuję, że jestem blisko wygranej!  XD
...
Pisanie postu pod postem nie przybliża Cię do wygranej.
Jakiego postu? :dunno:  XD

Grzegorz R. Granowski


pawg

Oby tylko podczas wyścigu nie było fali upałów



SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 13 Lipiec 2022, 11:16
Przy obecnej sytuacji niedziałającej rejestracji na forum, może dać możliwość pisania jako "gość"? bez rejestracji, jest taka opcja?

Podbijam temat  :ahoy:

pawg





Grzegorz R. Granowski

raz jeszcze : Kamrat Piszczek ma dzisiaj urodziny ...  :parrrty: :parrrty: :parrrty:

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski


Grzegorz R. Granowski


tito


pszyklejony

Popatrzcie jak 4ys z tito się złapali. Lepsze jak mistrzostwa świata :) :attack:

chr80♂°🛰�

Cytat: pszyklejony w 18 Lipiec 2022, 23:42
Popatrzcie jak 4ys z tito się złapali. Lepsze jak mistrzostwa świata :) :attack:
:p_arr:

tito

Nieprawda.
Mam słabszą flotę, lecz oczywiście będę robił co w mojej mocy.  :whip:

Grzegorz R. Granowski


andy101fah


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

wskoczyła mi odznaka z Milky za 13 lat wspierania ...

niedługo, za dwa miesiące będę miał tez 3 mld w tym projekcie ... i z milky daję sobie spokój .... przerzucam na WW te 4 x 6900 xt ...

pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...


chr80♂°🛰�

Cytat: Tomasz ♪ Kaczmarek w 21 Lipiec 2022, 11:02
:respect: :respect: :respect: :ahoy: :parrrty:
Dołączam z gratulacjami.
Teraz czekamy na rezultaty w PG. Powodzenia.

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�

I weekend  :) dobiega końca, czas zacząć nowy tydzień.   ;)

tito

Ja na lądzie  :p_arr:
Ale już mam planing na "mój" statek. To dobra wiadomość.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 24 Lipiec 2022, 21:25
Ja na lądzie  :p_arr:
Ale już mam planing na "mój" statek. To dobra wiadomość.
To jesteś na działalności i musisz czekać na zlecenie?

tito

To nie działalność. To jest dosłownie nic. Albo mam kontrakt w garści, albo nic. Nie pracuje, nie mam działalności, nie jestem oficjalnie bezrobotny. Czekam na zatrudnienie. O tyle mam dobrze,że mam obiecane kolejne zatrudnienie, ale tak na prawdę nic na piśmie.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 24 Lipiec 2022, 22:03
To nie działalność. To jest dosłownie nic. Albo mam kontrakt w garści, albo nic. Nie pracuje, nie mam działalności, nie jestem oficjalnie bezrobotny. Czekam na zatrudnienie. O tyle mam dobrze,że mam obiecane kolejne zatrudnienie, ale tak na prawdę nic na piśmie.
Ja tak pracowałem w PL. Jak miałem postój za free to kazali iść na L4 i raz skorzystałem, ale naprawdę zdrowie tego wymagało. Mówili do mnie ty najemniku ty - co mnie obrażało. Pracowałem przy remontach elektrociepłowni latem, gdy nie ma okresu grzewczego. A na zimę ciepła posadka pod dachem na miejscu, aby na chleb było. A zdarzały się budowy całoroczne w/w obiektów. Aż w końcu powiedziałem sobie dość i wyjechałem do NL prawie w ciemno i jakoś się to kręci.
Na postoju nie szukasz stałej pracy na zachodzie? W przemyśle okrętowym i pochodne. Tu w każdej branży są ogromne braki, bo przybywa szybciej miejsc pracy niż ludzi. Wiem, że też "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Wiem, że każdy ma też swoje zobowiązania w życiu.

tito

Wolę wolne spędzić z rodziną niż dodatkowej roboty szukać. Kasy starcza - no, może wtedy flotę miałbym większą   %)

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 25 Lipiec 2022, 07:36
Wolę wolne spędzić z rodziną niż dodatkowej roboty szukać. Kasy starcza - no, może wtedy flotę miałbym większą   %)
Jeżeli ci odpowiada to rodzina i zdrowie jest najważniejsze.  :p_arr:
Ja to bym sprzedał wszystko i pojechał do Hiszpanii  :attack: wszystko to samo ale chociaż piękna pogoda. Szlifuję język. Kto wie może kiedyś...

Grzegorz R. Granowski

WCG działa ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...  :parrrty: :boing:


oraz nowy BM ...  :arrr: :p_arr:

chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Lipiec 2022, 17:48
WCG działa ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...  :parrrty: :boing:


oraz nowy BM ...  :arrr: :p_arr:
Dzięki za info.

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


tito

Młody wyjeżdża na parę dni.
2080super będzie liczyć.

Grzegorz R. Granowski


tito


pawg

przed rozpoczęciem liczenia została odkurzona? Przy delikatnym użytkowaniu osadzony na radiatorach kurz nie daje odczuwalnych rezultatów, ale przy obciążeniu BOINCowym może zacząć się gotować



tito

Wsadzona dopiero co w nową obudowę, więc czysta.
Zaś na AMD 5600 (który też liczy Universe) osadzony Dark Rock 4 - zrobił overkilla, ale to nie moje pieniądze.