Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (6. edycja)

Zaczęty przez tito, 01 Lipiec 2022, 00:02

stiven

Warto. Obskoczyłem kilka lat temu prawie wszystkie spoty wokół Teneryfy. W tym roku Lanza i było wspaniale.
Vatu nie ma więc tanio. Paliwo, wypożyczenie samochodu, chatki, alkohol za półdarmo.

pawg

Cytat: chris80uppers w 14 Czerwiec 2023, 12:39
Cytat: pawg w 14 Czerwiec 2023, 10:49
Wraz z zakończeniem eksperymentu Separations zakup kart AMD stracił chyba sens? Czy jest jakiś projekt gdzie nadal mogą się wykazać?
Einsteinathome.org a jak ma dużo flopów w fp64 to kilka podprojektów Prime Grid. Jaka karta, model?

Tak ogólnie pytam, swoją drogą PPS Sieve osiągnął znaczny milestone



chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 14 Czerwiec 2023, 15:09
W Einsteinie nadal są niezłe, ale aplikacja NVidia pod Linuxa zniszczyła sens GPU od AMD.

Cytat: chris80uppers w 14 Czerwiec 2023, 09:44
W Europie jest wiele wspaniałych miejsc do nurkowania.
Arinaga w Hiszpanii na GC. Pewnie basen morza Śródziemnego.
Skąd wiesz? Bo na Kanarach nigdy nie byłem i może warto.
Byłem trzy razy na Gran Canarii i w Arinadze dużo nurkujących było. Są tam atrakcje dla każdego i na każdą kieszeń. Przed davidem-19 było bardzo tanio ostatnio ceny trzy razy poszły do góry, ale i tak taniej niż na kontynecie. Największy koszt to przelot 220-270€ za osobę w jedną stronę.

chr80♂°🛰�

Cytat: stiven w 14 Czerwiec 2023, 19:15
Warto. Obskoczyłem kilka lat temu prawie wszystkie spoty wokół Teneryfy. W tym roku Lanza i było wspaniale.
Vatu nie ma więc tanio. Paliwo, wypożyczenie samochodu, chatki, alkohol za półdarmo.
Vat jest tylko inna stawka. 24€ wagon papierosów, paliwo, 1,49€ kiedyś było poniżej 0,95 €, wypożyczenie samochodu - wzrosła cena 2,5-3 razy. Więc jak się rozłoży koszty na więcej osób to jest ok. Śmiałem się jak gość z UK w samolocie targał wagon fajek. Alkohol - drinki jak ktoś lubi to prawie jak za darmo. Byłem na GC, Lanzarotę i Teneryfę znam z relacji znajomych.
Naważniejsze, że pogoda cały rok gwarantowana, wspaniałe słońce i powietrze.

eclipse99

Cytat: Krzysiak w 13 Czerwiec 2023, 10:09
Ja w tym roku pierwszy raz byłem w Egipcie okolice Marsa Alam :)
Hotel pośrodku niczego  XD
Trochę nurkowałem maska + płetwy na rafie

Jak na razie morze Czerwone wysunęło się na pierwszą pozycję, czułem się jak w akwarium :)

A i faktycznie, w te rejony najlepiej jechać jak w Polsce szaro, zimno i ponuro  :p_arr:

Jak lubisz nurkowanie bez sprzętu to pomyśl o kursie freedivinowym jeśli nie robiłeś, można zrobić weekendowo na Deepspocie.
Egipt wygrywa zdecydowanie jeśli chodzi o wrażenia i bogactwo życia pod wodą, tam gdzie byłem przez pierwsze 40m dno schodziło do ok. 1 - 1,2m a potem była pionowa ściana ok. 25m z rafą - cudo. Codziennie po kilkanaście zejść i to wszystko bez jeżdżenia, bezpośrednio przy hotelu.
Ale np. w na greckich wyspach udało mi sie ponurkować z żółwiem (Zakynthos) i spotkać całkiem sporą ośmiornicę (Kefalonia) :)

tito


Krzysiak

Kto się bardziej cieszy że wypływasz w rejs?

Ty czy rodzina  XD

PS.

Miałem kumpla w młodości co jego ojciec był marynarzem. Jak miał przypłynąć to rodzina się cieszyła że TATA wraca, jak miał wypłynąć to rodzina się cieszyła że TATA w końcu wypływa.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

https://savetheworld.org.pl walczy o Nowych Liczydłowych, ale jak rejestracji na forum nie będzie ... to, ... lipa ...

Grzegorz Roman Granowski  :arrr:

chr80♂°🛰�

Wizjoner:  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=0frNP0qzxQc

Testing the Nvidia RTX 4090
Film z przed dwóch lat.   :dunno:

tito


pawg

Jakie są plany odnośnie certyfikatu Uniwerse i strony forum?



tito


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski

 :parrrty:

co z rejestracją ?  :p_arr: :bad:

Grzegorz Roman Granowski

chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 19 Czerwiec 2023, 08:28
:parrrty:

co z rejestracją ?  :p_arr: :bad:

Grzegorz Roman Granowski
Tym co mogliby się tym zająć jest niepotrzebna i mają inne priorytety. Więc nie będzie.

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 19 Czerwiec 2023, 09:31
:bad:

szkoda ... GRG
I to wielka. Może to oznaczać schyłek naszej drużyny.
Bo widać światło w tunelu ale nie wiadomo czy do niego iść. :(

Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


tito

No. I dziś z rana na statek.
3 dniówki wpadły.
:boing:

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:

Pany, Pany - co z rejestracją ? Grzegorz Roman Granowski  :parrrty: :p_arr: :whip: :attack:

pawg

trzeba będzie ogłosić zrzutkę na zatrudnienie informatyka który to ogarnie  :dunno:



chr80♂°🛰�

Cytat: pawg w 25 Czerwiec 2023, 16:07
trzeba będzie ogłosić zrzutkę na zatrudnienie informatyka który to ogarnie  :dunno:
Musiałby mieć dostęp.
Po dodaniu projektu można dołączyć do drużyny.
I na forum danego projektu można poruszyć kwestie techniczne.
Wosio się zarejestrował ale też nie udziela się za dużo.
Tu prośba o ogarnięcie rejestracji to jak dostanie się do lekarza specjalisty przez NFZ. Postukamy trochę kijem w okno i nam przejdzie.  ???

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski


sknd


Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski


tito

 :ahoy:
Ale coś sobie w łokieć zrobiłem - ruchmość ~ 30%.
Bo pamiętajcie, sporto to zdrowie  ;)

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 28 Czerwiec 2023, 07:20
:ahoy:
Ale coś sobie w łokieć zrobiłem - ruchmość ~ 30%.
Bo pamiętajcie, sporto to zdrowie  ;)
Zastosuj bandaż elastyczny i voltaren.