Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

mało próbek

Zaczęty przez ksobier, 30 Lipiec 2007, 22:52

ksobier

Czy wiecie może dlaczego tak mało próbek dostaję do przetwarzania z projektu? Mam ustawiony wysoki priorytet projektu, mimo to projekt jest przetwarzany dość rzadko ze względu na brak danych do przetwarzania.
rzysztof Sobierajski / ksobier

miszol

ostatnio faktycznie nie ma za wiele próbek do przeliczenia, ale czasami rzucą coś więcej i można nazbierać trochę na zapas ;)

projekt cały czas jest w fazie testów więc mogą się dziać różne dziwne rzeczy...


zaobserwowałem że próbki się lepiej pobierają jeżeli na kompie liczy sie tylko ten projekt. może jest to zbieg okoliczności ale jeżeli zastopuje inne projekty to z tego mam próbki - oczywiście jeżeli są jakieś dostępne

Czerwek

Cytat: "miszol"zaobserwowałem że próbki się lepiej pobierają jeżeli na kompie liczy sie tylko ten projekt. może jest to zbieg okoliczności ale jeżeli zastopuje inne projekty to z tego mam próbki - oczywiście jeżeli są jakieś dostępne

To ja moge powiedziec, ze u mnbie kazdy projekt tak ma... Pobiera sie tylko kiedy jest praktycznie jedynym :(

ksobier

Ja liczę tylko kilka projektów i czasami (choć rzadko) zdarza się, że nie mam nic do liczenia.

W jaki sposób można pobrać więcej próbek? Używając programów do przyspieszania?
rzysztof Sobierajski / ksobier

emik

ustaw sobie w ustawieniach (Zaawansowane -> Preferencje lokalne) , aby rzadziej się łączył i aby pobierał dodatkowy zapas danych na więcej dni