Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Drzewo genealogiczne

Zaczęty przez Tomislaw, 01 Listopad 2007, 23:36

Tomislaw

Dzisiaj wspominamy ludzi których nie ma już wśród nas.
Polecam stronkę www.moikrewni.pl i zbudowanie swojego drzewa genealogicznego. Im większe tym bardziej sobie uświadamiam jakim to malutkim ziarenkiem trwającym przez chwilę jestem.



Bober

Wszystko ładnie, tylko ponieważ nie da się łączyć osób już raz w drzewo wpisanych tworzenie mojego drzewa skończyło się na moich rodzicach  :P

Akurat mam sytuację w rodzinie, że 2 siostry wyszły za 2 braci  :P

Muszę czekać, aż coś z tym zrobią.

ka_ga

ja tą stronę poznałem już jakiś czas temu. w tej chwili mam wpisane ponad 440 osób  :P

bartsob5

Cytat: "Bober"
Akurat mam sytuację w rodzinie, że 2 siostry wyszły za 2 braci  :P

u mnie taka sytuacja byla 4 pokolenia wczesniej, ale wtedy to byly 3 siostry i 3 braci ;)

Mchl

Ja zawsze miałem problem, jak w szkole kazali coś takiego robić. Moje drzewo nie daje się narysować w dwóch wymiarach...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Cytat: "ka_ga"ja tą stronę poznałem już jakiś czas temu. w tej chwili mam wpisane ponad 440 osób  :P
moje ma dopiero 246 osoby ale rysuję dopiero od kilku dni. (niektórzy mają porysowane drzewka ponad 1000 - osobowe  8)  )



AL

Ja z pamięci wpisałem trzydzieści kilka osób - a potem poszłem na łatwiznę i zaprosiłem kilka osób z drzewka do współpracy. Od założenia konta ledwo 24 godziny minęły a już zbliżam się do siedemdziesięciu ludzików. Tak naprawdę - to akurat się zdziwiłem, że mnie to wogóle wciągło, konto założyłem z ciekawości i właściwie dla swojej siostry. Ona ma w wersji papierowej takie drzewko i to jest jej hobby - także jak pod koniec roku wróci na jakiś czas do Polski - to się dopiero zacznie ( i oby na tysiącu się skończyło...).