Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

nasza-klasa.pl

Zaczęty przez AL, 09 Listopad 2007, 01:43

AL

Niedawno było o drzewach genealogicznych - to teraz będzie o nieco innych korzeniach  :wink:
http://nasza-klasa.pl/ - nazwa tego serwisu mówi sama za siebie, zatem życzę owocnego poszukiwania znajomych ze szkolnych lat.

kempler

No ja już tą stronę znam od kilku dni. Całkiem przyjemna. Zaskakująco dużo osób jest.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Gave

Tydzień temu też mi się zdarzyło zbłądzić na ten serwis co zaowocowało założeniem strony mojej klasy licealnej.

Równie dobrą zabawą może być szukanie znajomych z różnych forów - choćby tego. ;)

cezar

Cytat: "kempler"... Zaskakująco dużo osób jest.

Dokładnie. Właśnie znalazłem koleżankę , której nie widziałem już chyba 18 lat.





AL

Cytat: "Gave"Tydzień temu też mi się zdarzyło zbłądzić na ten serwis co zaowocowało założeniem strony mojej klasy licealnej.

Równie dobrą zabawą może być szukanie znajomych z różnych forów - choćby tego. ;)

Jeśli masz duzo kontaktów na gg - to polecam opcję ich importu  :wink:

Gave

Ale faktem jest, że inicjatywa jest bardzo fajna. Bo kto z nas, mimo 'najszczerszych' chęci ma czas, siły, 'możliwości' na zorganizowanie się przykładowo klasą licealną na zjazd po kilku, kilkunastu latach? A tak każdy tylko zaglądając na neta ma szansę zobaczyć co to się ze znajomymi dzieje, gdzie są, co porabiają. A nawet swobodnie sobie pogadać. Wiem, że to pójście na łatwiznę, ale jak na dzisiejsze czasy takie wirtualne spotkanie to i tak wiele. A może właśnie jest to właściwe podążanie z duchem czasów, i prawidłowe wykorzystanie techniki...?

MJ19

Całkiem fajna idea serwisu.Wiadomo,że numery telefonów zmieniają się bardzo często(chyba trochę za często)i dochodzi do zerwania kontaktów.Sam muszę się tam zagłębić i poszukać paru znajomków :)