Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Problem z wysyłanie próbek

Zaczęty przez Holmer, 01 Grudzień 2007, 19:24

Holmer

Witam.
Uczestniczę w projekcie SETI.
Mam taki problem. Próbki pobierane są bez broblemów. Wysyłanie też było bez problemów. Ale od miesiąca mam problem z wysyłaniem. Pobieranie jest ok.
Po przetworzeniu niestety nie mogę ich odesłać, cały czas jest informacja: odsyłanie i po chwili kolejka odsyłania a następnie kolejna próba itd.
Połączenie z internetem w komputerze jest cały czas.
Gdy przeniosę cały katalog BOINC do znajomego który ma połączenie z internetem przez serwer PROXY - po uruchomieniu menadżera BOINC  próbki są przesyłane błyskawicznie.

Jak to rozwiązać.

Pozdrawiam
Adam

Pigu

seti we wtorki wieczorem ma przerwy techniczne - może to to?

jeżeli nie, to hmm może też ustawić proxy :) jakiego masz usługodawcę?

dvh6

Miałem podobny problem, działo sie tak na jednej ze starszych wersji BOINCA. Zainstalowanie wersji 5.10.28 rozwiązało problem. Nie wiem czy to przypadek, ale od tamtej pory nie miałem z tym problemu.

kamson

Witam troszkę odkopuje temat ale..

mam problem z wysyłaniem pakietów .. wczoraj wieczorem zamontowałem u siebie zoptymalizowanego klienta seti ' KWSN-2.4-Windows32-SSE2-AMD ' , troszkę pakietów poleciało i od  9 rano efekt mam taki że pakiety niby mają status odesłany ale na stronie Seti@home nie widać tych pakietów jako odesłane a ostatni meldunek komputera to 11 Dec 2007 8:05:40 UTC. W kliencie Boinc niby ładnie napisane:

2007-12-12 00:39:26|SETI@home|Started upload of 16no06ac.1320.18886.4.6.74_0_0
2007-12-12 00:39:32|SETI@home|Finished upload of 16no06ac.1320.18886.4.6.74_0_0


Może ktoś miał podobny problem?

Pigu

na zakładce projekty kliknij "zaktualizuj projekt"  8)

kamson

dzięki poszło .. słabo się już orientuje a starsze wersje robiły to automatycznie ;)

wolałem Seti Clasic ;P