Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

pytanie...

Zaczęty przez narkoman, 05 Grudzień 2007, 04:07

narkoman

Witam wszystkich, jestem całkowicie zielony w temacie i nie chcę zaśmiecać forum ale ma pytanko odnośnie tego obrazka:

http://www.voila.pl/ws260/?1

co oznacza to zielone?:)

miałem tak kiedyś ale nie miałem kogo spytać o co w ogóle w tym chodzi wykresie więc zrobiłem screena dnia 19.kwietnia.2006.

prospector

Hmm nie znam dokładnego znaczenia kolorów, ale sądzę że to nic wielkiego.
Dlaczego? Bo sam widziałem już parę razy taki efekt na swoich próbkach, więc raczej nic specjalnego.
Ale zaczekajmy na opinię specjalistów ;)


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

patyczak

Masz LowID w emulu  :wink:
Skeczu z papugą nie będzie



bartsob5

Cytat: "patyczak"Masz LowID w emulu  :wink:

lol!

mam nadzieje ze to tylko zart :P

byq

może znalazleść Aliena :)

Tomislaw

Zielony kolor jest zarezerwowany dla początkujących poszukiwaczy  :wink:

(mam nadzieję, że następna odpowiedź będzie mądrzejsza  :wink: )



OxyOne

yhyyyyyy a ja myslałem ze to ufo
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

narkoman

dziś znowu mam takie zielone ale mniejsza o to.
Czy taki początkujący człek jak ja może sam dojść do wniosku, że jego próbka jest interesująca - na co zwrócić uwagę?

bartsob5

pamietam jakis byl filmik instruktarzowy do seti classic...

z tego co pamietam to powinnien byc grzbiet fali na tym trojwymiarowym wyresie...

w sensie dla jednej czestotliwosci powinna moc zdecydowanie rosnac i spasc... to znak ze jakis sygnal zostal odebrany...

kret

to oznacza odnalezienie trypletu, czyli trzech równo rozmieszczonych impulsów (pików) ;) polecam zajrzeć tutaj, na sam koniec, do Best Triplet, gdzie jest to wyjaśnione trochę dokładniej :)

narkoman


kret

nie ma sprawy :) cieszę się że mogłem pomóc :)

narkoman

jak zauważyłem to "zielone" pojawia się prawie przy każdej próbce więc nie ma sensu sie ekscytować. pytanie jest - kiedy mam zacząć się  ekscytować - jakie wskazania jednoznacznie stwierdzą, że wyłapałem sygnał? (jeśli ktoś wie i powie to znacznie poprawi moje samopoczucie) .
thx