Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

Troll81



Machloj

Cytat: KrzychuP w 24 Czerwiec 2008, 10:13
Coś Ty taki niedobry, lewą nogą wstałeś dziś?

no...ja nie chciałem :'( :'( :'(

KrzychuP

A ja się przyznam, że źle wstałem. Spać się chce, jakiś wkurzony od rana jestem, a w ogóle nic mi się nie chce. >:(

Machloj

to ja nawet się wyspałem :) no i najważniejsze - nie ma upału więc automatycznie poziom szczęścia wzrasta :)


Machloj

ano nie dość, że szczęściarz to jeszcze wygrywam

KrzychuP


Machloj



Bober

"A hacker has succeeded in retrieving limited information from a few members of BAM!. The members that are affected have received an email.


The hacker in question reported the exploit himself and stated that he wouldn't abuse the information. Yet I urge the ones affected to at least change their password.


I'm sorry for the inconvenience. At least it put me back into the real world, and I'll check all of BOINCstats for further exploits."

:(


Machloj


Szopler


KrzychuP


Troll81


KrzychuP


emik

Cytat: KrzychuP w 24 Czerwiec 2008, 08:31
Bry!
Cytat: emik w 23 Czerwiec 2008, 23:22
tak wyglądam mój BOINCstats:
brakuje jednej pozycji w menu po lewej stronie i co najważniejsze nie ma w ogóle CPID

Emik, nie wiem czy to zamierzone, widać Twojego maila. Nie boisz się mailowych terrorystów? ;)

jeśli się nie mylę to dałem wam screena mojego kontra w BAM'ie a jeśli ktoś wejdzie na konto to maila nie widzi ;D


KrzychuP


emik



Troll81


Szopler

#4661
...wałeś!  :D

emik



Szopler


Troll81


Szopler


Pigu


Pigu


Szopler


Pigu


Machloj

a ja dzisiaj karczka z zimnym piwkiem zaliczyłem...a przegryzłem to kiełbaską z zimnym piwkiem...osiedlowy festyn....darmowe piwo i żarcie! to to co machloje lubią najbardziej! :D

Pigu


emik



Szopler


Troll81

gdzie ten festyn??? bo we wro będzie pokaz ogni sztucznych na ostrowie tumskim :D

kempler

A ja dzień zaliczam do udanych  :) Maszyna zainstalowana i nawet działa :) I się piwka napisałem z niemieckim kolegą :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik



Pigu


emik



kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....