Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

emik

Zaczęty przez emik, 30 Grudzień 2007, 13:58

emik

Od pewnego czasu chciałem skrobnąć parę słów o sobie ale stwierdziłem, że poczekam już z tym do rocznicy uczestnictwa w zespole.

nick: emik

imię: Emil

urodzony: 14 maj 1973 rok

skąd: Kudowa-Zdrój

sprzęt:
AMD Athlon(tm) 2500+ - wypracował 29,420 pkt tylko na CPU
Intel(R) Core(tm)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz - wypracował 1,000,400 pkt zakupionych
HP Compaq nx7300 (C2D5500; 3GB RAM; HD 160GB + zewnętrzny 250GB) -wypracował 1,219,040 pkt tylko na CPU
Samsung R580 (i5 430M; GF330M; 4GB RAM; HD 500GB) - wypracował 5,945,106 pkt (stan na 11.09.2011)

zawód wyuczony: technik informatyk

zawód wykonywany: szef produkcji w prywatnej firmie

stan cywilny: żonaty - żona Joanna, syn Marcel

zainteresowania muzyczne: praktycznie słucham każdy rodzaj muzyki, ale bardziej skłaniam się ku rockowi, wychowałem sie praktycznie na muzyce Pink Floyd i Marillion (starego z Fishem)

rozrywki komputerowe: maniak Football Managera, Final Fantasy i Fallouta, oprócz tego lubię RTS'y i stare dobre Diablo II. Kiedyś wielki pasjonat Frontiera ( nie wiem czy ktoś kojarzy taką grę) do którego nieraz wracam z sentymentem

gusta filmowe: miłośnik twórczości Tarantino i Lyncha, LOSTomaniak, wielki fan Dextera (nie mylić z Laboratorium Dextera) i CSI:Las Vegas. Stały widz Battlestar Galactica, StarGate SG1, Heroes i 24. Serialomaniak

historia przygody z BOINC: moja przygoda z przetwarzaniem rozproszonym rozpoczęła się od przeczytania artykułu w jakimś czasopiśmie na temat SETI@Home, lecz niestety nie posiadałem wtedy stałego dostępu do internetu więc nie mogłem od razu uczestniczyć w poszukiwaniu "zielonych ludków". 1 lipca 2004 roku założyłem sobie stałe łącze i tego samego dnia spełniło się moje marzenie i stałem się członkiem społeczności SETI@Home classic w którym zdarzyłem przeliczyć 341 jednostek (a miałem tylko wtedy Athlona 2500+ a o optymalkach nic nie wiedziałem). Przyłączyłem się wtedy do zespołu Poland i w ich szeregach łapałem pierwsze punkty. 2 lipca 2006 przeszedłem na platformę BOINC i podłączyłem się do Einsteina i liczyłem tylko ten projekt, gdyż nie wiedziałem, że można jednocześnie podłączyć się do większej ilości projektów. Równo rok temu stwierdziłem, że w moim zespole nastał wielki zastój i podjąłem decyzję o opuszczeniu go i znalezieniu sobie innej grupy. Po zorientowaniu się w zawartości waszej(a teraz już naszej) strony dołączyłem do zespołu. Po przejrzeniu wielu wątków na forum podłączyłem się do kolejnych projektów (aktualnie 73). W maju przesiadłem się z wysłużonego Athlona na C2D i momentalnie poczułem skok wydajności. Dołączając się do zespołu miałem około 25k punktów, do czasu zmiany sprzętu dołożyłem kolejne 15k, a od maja liczę na obecnym laptopie. Komputer chodzi praktycznie 24/7, raz na jakiś czas daję mu tylko odpocząć. Po zdobyciu przeszło miliona pkt liczonych tylko na CPU przesiadłem się na nowego laptopa z i5 i GF330M 


aktualne foto:


Sygnaturki














Lord_Azazel

Cytat: emik w 30 Grudzień 2007, 13:58
Kiedyś wielki pasjonat Frontiera ( nie wiem czy ktoś kojarzy taką grę) do którego nieraz wracam z sentymentem

OMG! ta gra pochlonela prawie 2 lata z mojego zycia :P ale nie udalo mi sie jej ukonczyc, nawet nie znam takiej osoby, ktorej by sie to udalo :o

emik

ta gra po prostu nie ma końca


AiDec

Wszystkiego najlepszego i ogromniachnego RAC`u  :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

ano twoje zdrówko kammracie  :parrrty:

OxyOne

Quid te non necaverit, certe confirmabit... :parrrty:




AVE Moriturus te salutat...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

wszystkiego najlepszego  :parrrty:

lolek

wszystkiego najRACniejszego  :parrrty:

i oby twój RAC Net Monitoring`a pokonał

Troll81

Cytati oby twój RAC Net Monitoring`a pokonał
i AiDeca razem wziętych

sciagacz

Wszystkiego najlepszego  :parrrty: :parrrty:

Pigu

a w sumie w tym miejscu również życzę  :parrrty:

Waldek1989

 :parrrty: wszystkiego najlepszego  :parrrty:


frontier -stara dobra gra, a zaczeło się od elite na c-64 z grafiką wektorową  ;) ,ehh....

emik

dzięki kamrrrraci za pamięć - po zawinięciu do najbliższego portu, dla każdego beczka rrrrrumu i hoża dziewka


emik

aktualizacja sprzętu



AiDec

Graty, bo fajny sprzet :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

jak tam wyniki osiagane dzieki nowej maszynce?

AiDec

No nie widzisz ze RAC Mu wzrosl? Z 700 na 714!


;)



No i pogadalo dwoch mastachow  XP



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

osiągi wzrosną, ale po malutku - najpierw trzeba jeszcze zakupić podkładkę chłodzącą


emik

aktualizacja - dodane osiągi sprzętu


krzyszp

Frontier - Elite II...
Oj, spędziło się na Ami kilka nocek...  ;D


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

emik

Cytat: lolek w 14 Maj 2009, 09:24
wszystkiego najRACniejszego  :parrrty:

i oby twój RAC Net Monitoring`a pokonał

patrząc na aktualny rac OxyOne (dawny NetMonitoring) to twoje życzenie się spełniło  ;D :parrrty:


emik

#22



emik

dodane sygnaturki


emik

#25


Troll81

skąd masz taki ładny wykres?

emik

stało się dziś:





Marcel 3500g i 54cm


Bezprym

Zdrowie Marcela !!!  :parrrty:

krzyszp

A i ja piwko obalę :)
Gratulacje - nowy etap w Twoim życiu się zaczął :)

Edit:
Pierwszy post do edycji - Marcel JUŻ JEST :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: Bezprym w 02 Styczeń 2014, 21:36
Zdrowie Marcela !!!  :parrrty:

:p_arr: :parrrty:

Bober

Gratulacje dla rodziców!!!!
:parrrty:

Teraz życzymy dużo wytrwałości, cierpliwości i żeby Marcel dał trochę pospać  %)

Troll81

 :parrrty: Pogratuluj szczęśliwej mamie. To ona wszak odwaliła większą część roboty :D

Pilman

Również składa serdeczne gratulacje!  :p_arr:

sknd

i odemnie też  :)

AiDec

Gratulacje  :p_arr:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

cp


mordi

gratulacje! :)  :parrrty:
Guard well the secret of steel...