kilka niezgodności?!

Zaczęty przez wrobel242, 06 Luty 2008, 20:40

wrobel242

Po pierwsze jako nowe liczydlo w teamie witam wszystkich!! ;)
A po drugie mam chyba niewielki problem ale mimo wszystko nie daje mi spokoju i mnie wkurza - mianowicie uczestnicze w 2 projektach : seti i einstein, klient dziala poprawnie ale w zakladce zespól w przypadku seti pokazuje "Poland BOINC Team" a w einsteinie pokazuje "Poland"??!! wiec o co tu chodzi???
w obu projektach i we wszystkich mozliwych miejscach podawalem ZAWSZE ten sam nick i haslo!
czy team w różnych projektach ma różne nazwy???
Po 3-cie: we wszystkich boincstatsach znajduje mój nick z nawet aktualnym wynikiem ale tylko tym za SETI i ani wzmianki ze jestem również w Einstein! Why????
I po 4-te: dlaczego projekt Einstein nie naliczyl mi jeszcze żadnych punktów?? czy lączność klienta z serwerem projektu (aktualizacja) jest az tak sporadyczna???

sorry ze dużo naklepalem ale wku...rzają mnie takie bzdety i w związku z tym liczę na rzeczowe odpowiedzi (niekoniecznie szybko) ;)

pozdro dla wszystkich ;)

stasieks

Witaj

W kazdym projekcie ustawiasz osobno team dla ktorego liczysz, zaloguj sie w Einsteinie i tam ustaw team. Login nie ma nic do teamu.

Statsy wymagaja troche czasu (nawet 48 godz) na aktualizacje, ale PO oddaniu wynikow liczenia do serwera projektu. Einstein ma dlugie probki, sprawdz w swoim Managerze czy juz przeliczyles i zaraportowales jednostki.

pozdrawiam

bartsob5

no wyglada na to, ze wybrales poprostu zle teamy... my we wszystkich projektach jestesmy BOINC@Poland, PBT to team opuszczony po fuzji, a z Poland mamy nie wiele wspolnego...

oprocz nicku nalezy tez miec ten sam email, najlepiej, jak oba projekty sa na przynajmniej jednym kompie...

moze byc kilka przyczyn, najbardziej prawdopodobne: serwer jeszcze nie przyznal ci punktow lub einstein nie wyeksportowal statystyk...

Mchl

Cytat: bartsob5 w 06 Luty 2008, 22:35
no wyglada na to, ze wybrales poprostu zle teamy... my we wszystkich projektach jestesmy BOINC@Poland, PBT to team opuszczony po fuzji, a z Poland mamy nie wiele wspolnego...

oprocz nicku nalezy tez miec ten sam email, najlepiej, jak oba projekty sa na przynajmniej jednym kompie...

moze byc kilka przyczyn, najbardziej prawdopodobne: serwer jeszcze nie przyznal ci punktow lub einstein nie wyeksportowal statystyk...

W Einsteinie połączyliśmy się z Poland, a kolega wrobel242 jest najwidoczniej jedną z tych osób do których nie dotarły maile z powiadomieniami o obu fuzjach.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

wrobel242

faktycznie - mea culpa
teamy byly zle wybrane choc to dziwne (przynajmniej dla mnie) bo do BOINC@Poland dolączylem ze strony teamu w zakladce aktywne projekty... no ale nieważne.... teraz juz wszystko gra i buczy

a z einsteinem poczekamy zobaczymy jeszcze bo pierwsze próbki przeliczone!
maile WSZEDZIE mam te same!

a do kolegi Mchl - to faktycznie zadnego maila nie dostalem (btw bo pewnie mnie jeszcze z Wami nie bylo)....

pozdro

Pigu

#5
zaraz kogoś z adminów zamorduję   >:(

link z działu aktywne projekty to:
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_join_form.php?id=113621

http://setiathome.berkeley.edu/team_display.php?teamid=113621 to PBT
http://setiathome.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30228 to B@P

diagnoza - ktoś dał dupska i przez tyle czasu od fuzji nie pofatygował się by zmienić link AGRHH!

Mchl

No to już jasne... W ogóle zapomnieliśmy, że są tam te linki... Już poprawiłem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

hehe mam nadzieję, że nie wziąłeś do siebie mojego posta wodzu?  :P ostry był

Mchl

Bana dostaniesz później :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org