Ile workunitów liczycie do końca

Zaczęty przez ksysju, 26 Luty 2008, 20:10

ksysju

Hi

Tak sobie przeglądam wyniki obliczeń i taka smutna obserwacja.

Na 10 przeglądanych workunitów pobranych przez ludzi do obliczeń, mniej  jak 20 procent wraca obliczona do końca. Najczęściej jest tak, że 10 osób pobrało próbkę, 2 wyniki błędne, 1 zakończony sukcesem, a reszta przestaje liczyć.

Projekt już trochę lat istnieje, myślałem, że jest to bardziej "stabilne".
Chyba że akurat trafiłem na takie "pechowe" workunity.

--
ksysju
ksysju

bartsob5

no ja osobiscie oddalem chyba 2 pelne probki, a sciagalem chyba wiecej niz 20... a z tych 2 zadna nie poszla na kompie na ktorym osobiscie to instalowalem:P

innymi slowy mea culpa...

prospector

Ja dopiero zacząłem pracować :D :))))))

Ale tak szczerze, to zamierzam te swoje dwie próbki policzyć do końca, jeśli nie zaskoczy mnie jakiś błąd obliczeniowy i przesłać je w całości.
Potem pomyślę - albo przejdę na inny projekt po uprzednim zablokowaniu pobierania nowych unitów, albo będę dalej liczyć climate.
Po prostu nie lubię odkładać rzeczy za które się zabrałem bez ich ukończenia.


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Troll81

Ja na razie jedną odesłałem a druga mi się wykrzaczyła. Na razie climat ma halt bo wspieram POEM

Krzysztof_F

Witam :)

Ja już trochę liczę ten projekt i w sumie mam 9 projektów (w tym 4 zakończone, 2 błędne i 3 w trakcie liczenia).
Ogólnie projekt długo się przelicza więc może tu tkwi problem tak małej ilości przeliczonych próbek.
Jakiś czas temu przeszedłem na model 45-letni gdyż miałem sytuacje gdy próbka nie zdążyła się przeliczyć w wyznaczonym czasie (choć postanowiłem dla idei przeliczyć ta próbkę do końca  :)  ).

Najważniejsze aby się nie poddawać bo projekt jest naprawdę interesujący  :)

Szopler

Ja "ściapałem" 3 jedna 100% druga się wykrzaczyła na 93% :( teraz liczę trzecią i ostatnią... za długie to jest... jednak wolę jak widać że komp
traska unit za unitem, a nie liczy miesiąc ;)...cóż psychologia heh

ksysju

Hi

No wiesz, jak widzisz kompa raz na trzy miesiące, to ta długość liczenia jest zaletą ;-).

Slab model liczy się zresztą na nowych maszynkach 300-400h a deadline ma coś z rok, czyli z innymi projektami można liczyć.

--
ksysju
ksysju

helmut0

Ja na 26 pobranych próbek mam tak:
3 success
13 errors
7 no reply
1 in progress
2 wywalone bo mi się projekt odłączył.
Więc statystyki nie są super.

Wydaje mi się poprostu że próbki są za duże i za długo się liczą, dlatego częśto zdarzają się błędy i ludziom się nudzi.

Pigu

przeliczyłem 1wu odesłałem, wszystko ok - mam skuteczność 100% ;D