Jest praca ! nowe jednostki (testowe ale są)

Zaczęty przez stasieks, 30 Marzec 2008, 21:11

stasieks

Są nowe jednostki (testowe ale sa) !!  :D

Dodam ze naprawili problem z adresem serwera, a cały projekt przeniósł się (w końcu) na Uniwersytet Michigan.

Ze strony:

I've created some test workunits. The tests will answer two questions. First, is the server correctly configured for operations at the University of Michigan. Second, How big a difference is there is results returned from different CPU's and does that difference warrent that Homogeneous Redundancy be turned on.

kempler

generalnie to chyba trwa jeszcze bojkot...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

stasieks

Dla mnie banowanie projektu i bojkoty sa dziecinne - nie bawie sie w analize problemu (przeczytalem w czym rzecz).

Kto chce niech liczy :)

Bober

Ale nawet bez tamtego incydentu, administratorzy tego projektu nie potrafią skutecznie przywrócić go do życia od 2 lat. Kicha totalna...

stasieks

Cytat: Bober w 30 Marzec 2008, 22:16
Ale nawet bez tamtego incydentu, administratorzy tego projektu nie potrafią skutecznie przywrócić go do życia od 2 lat. Kicha totalna...
A to mozliwe.

Za krotko interesuje sie Boincem i projektami.

Ale skoro tak to tym lepiej ze sa szanse na nowy Predictors. Nowa lokalizacja, zaczynaja testowac. Moze cos z tego bedzie.

Bober

Oczywiście jeśli będą robić coś z pożytkiem dla nauki to dobrze. Przypomnę tylko, że projekt kiedyś zawieszono, ponieważ uznano, że jego aplikacja jest nieefektywna (np. w porównaniu z Rosettą).

Pigu

heh - podpiąłem go na listę kilka dni temu by mieć komplet na głównym hoście tego co kiedyś liczyłem, a tu niespodzianka - 8wu wpadło  ::)  cóż jak już są to przeliczę

Pigu

#7
nowe jednostki predictora to absolutna porażka - 440mb w ramie, 1gb w swapie przy kończącej się próbce - dobrze, że liczą się na raz tylko 2 takie potworki a reszta rdzeni co innego, ale i tak komp jest prawie nie do użytku - już lepiej było na 4x cosmo i 10x depspid

edit: przeliczyłem - na kręconym quadzie po 12-13h terkotania dysku dostałem 177pkt  ;D jak dla mnie bomba