Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Nowa strona - opinie

Zaczęty przez kempler, 08 Kwiecień 2008, 21:18

emik

może wykasuj ciasteczka i niech przeglądarka utworzy nowe


KrzychuP

#41
mnie na razie tylko raz tak samo wywaliło (pod IE)
za to nie mogę się zalogować na stronie głównej pod swoim nickiem  :(

EDIT: i niestety znów, aż boję się następnego posta wysłać  :-\

EDIT2: regularnie po napisaniu posta mnie wylogowuje. A na głównej stronie pisze mi, że nie takiego konta jak próbuję uzyskać nowe hasło. HELP !!!!!

kempler

A zarejestrowałeś się na głównej? Bo nie wiem czy Mchl przerzucił wszystkie konta :-\ Trzeba z nim pogadać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

ja od razu wchodze na forum i jestem zalogowany :D (cookie monster rulez) i nie wywala mnie. A z biura używam internet explodera.

Mchl

Z kontami to teraz jest "trochę" inaczej niźli było.

Wiki ma konta osobno, forum osobno, a poprzednia stronka osobno...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

a może by to jakoś zintegrować??

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

why not :D podejrzewam że masz wszystkie loginy w jakiejś bazie danych :D

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl

Jak już będą na jednym serwerze, to na pewno się da.

Pytanie jest innej natury: Po co?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

jakbym czekał na ochotników, to...
już się zarejestrowałem  :P

Pigu

dajcie na tej stronie jakieś menu, bo aby coś znaleźć trzeba wiedzieć o co się spytać

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

No właśnie. Żebu menu zrobić, to trzeba wiedzieć co użytkownicy by w nim chcieli zobaczyć ;)

'Jakieś menu' to już jest. Nawet trzy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

Cytat

    * Strona główna
    * Ostatnie zmiany
    * Losuj stronę
    * Portal użytkowników
    * Pomoc

to jest menu? Losuj stronę najbardziej mi się podoba

kempler

Strona główna - Forum - Wiadomości - FAQ - BOINC krok po kroku - Portal użytkowników

Wszystkie Kategorie - Projekty - Ludzie - Kody błędów klienta - Lista projektów - Optymalizacje - Słowniczek

Skin do Menedżera - Miasteczko BOINC@Poland - SKB@P - Chat - Fold it - Aktualny status projektów



co jeszcze dac?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

ach teraz widzę - ramka "artykuły" coś zawiera - nie możemy mieć tego np z lewej zamiast tego:
Cytat
Widok

    * Artykuł
    * Dyskusja
    * Tekst źródłowy
    * Historia

?

kempler

#58
Pewnie możemy, pokombinuje. Ale co na to inni ? Bo jak dla mnie to jest ok tak jak teraz.

EDIT: Nie wiem jak jak i czy to w ogóle można zmienić. Trzeba Mchl'a spytać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Ale jak usuniemy linki do wikistron, to jak będziemy wiki edytować? :P
Można oczywiście dorzucić coś po lewej. Usunąć 'losuj stronę' (ja tam akurat lubię ten bajer), ale linki do dyskusji czy historii powinny pozostać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

jak o mnie chodzi to mogą zostać po zalogowaniu dla edytujących :P zakładam, że większość odwiedzających jet po to bu coś znaleźć, a nie by zmienić

Troll81

fakt. ukruci to radosne wybryki co poniektórych dzieci nerwostrady

Mchl

A mamy jakiekolwiek wybryki?
Edycja i tak jest tylko dla zerejstrowanych.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

to że nie mamy nie znaczy że mieć nie będziemy :D

Mchl

To nadal nic nie zmienia.
Edycja jest dostępna tylko po rejestracji.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

emik

jest nowa wersja forum oznaczona numerem 1.1.5 - czy będzie przeprowadzany upgrade?


Mchl

Będzie. Ale tak anwiasem mówiąc przyglądam się postępom nad wersją 2.0

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mori

Mchl, a może by tak załączyć obrazki z zewnętrznych serwerów? Wtedy mógłbym sobie do strony o sobie wrzucić obrazek ze statsami :P

Mchl

Ale przecież możesz
Zobacz: http://boincatpoland.home.pl/wiki/Szablon:BoincStats

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mori

My bad, nie sprawdziłem, zasugerowałem się tym, że mundayweb mi nie działał. No cóż, widać MW nie lubi takich linków :/

Mchl

Użyj tego: http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9093/trans:off/a.png
(innymi słowy, musi być nazwa pliku podana ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mori

Zadziałało, dzięki!

PS. A może by to zszablonować na wiki, by user po prostu ID wpisywał i już?

Mchl

Jak umisz to rób ;)

Ja nie umisz... to znajdź kogoś kto umi, albo sie naumij :D


Pomysł dobry, ale ja nie umim :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mori

Clear enough: http://boincatpoland.home.pl/wiki/Szablon:BoincMundayweb ?

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Niekumaty Burak

W "BOINC krok po kroku" Krok 7. Przyłącz się do wybranych projektów - proponuję dodać spis projektów podzelony na dwie części, pierwsza - dla początkujących i tych co mają komputery włączone krótko, druga - dla tych co maja komputery włączone 24/7.
Gdy początkujący metodą chybił trafił zapisze się do projektu wysyłąjacego próbki przetwarzane 4-5 godzin, a komputer ma włączony tylko 1 godzinę na dobę, ma prawo się zniechęcić i zrezygnować.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

jeden będzie miał athlona 64 i będzie chciał prime grid który u niego przeliczy się szybciutko a drugi będzie miał celerona 1,7 i będzie mu sie długo oiczyć. Jak to rozwiążesz??

Niekumaty Burak

Tak na chłopski rozum, niezależnie od procesora jedne projekty są liczone proporcjonalne szybciej, inne wolniej. Nie chodzi tu o podanie dokładnych czasów.
Gdy poczatkujący z powolnym procesorem będzie liczył 1 h/dobę dużą próbkę, ona przeterminuje się. Co wtedy może się stać? Co niektóry zrezygnuje. A jeśli zależy nam na awansowaniu w rankingu światowym, to powinniśmy dbać o poczatkujacych. Dlatego przydałby się spis projektów dla posiadaczy powolnych procesorów liczących 1 h/dobę. Do tej listy proponuję MindModeling@Beta.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Bober

Sytuacja zmienia się dosyć często, ale na szczęście mamy Honzę - http://www.boinc.cz/img/BOINC_Projects_table.png.

Dorzucę linka.

Troll81

hm... chyba nie kumam tej tabelki