Da się jeszcze coś z tym zrobić ???

Zaczęty przez michal_saper, 24 Kwiecień 2008, 12:39

michal_saper

Padła próbka CPDNu, model slab. Próbowałem wprawdzie odzyskać ją z backupu ale nic to nie dało... Zassałem nowa próbkę - hadcm  8) Próbkę slab zaraportowało mi.
Na dysku, w folderze BOINC / projects / climateprediction.net  pozostały pliki (ponad 500MB) należące do modelu slab. I  tu się zastanawiam czy dało by rade jakoś wznowić próbkę slab ?? W menadżerze rzecz jasna nie widać tego zadania, i właśnie zastanawiam się czy jest możliwe przywrócenie w jakiś sposób tej próbki mając jej pliki.

KrzychuP

Jeśli została zaraportowana, to obawiam się że i tak by Ci to nic nie dało.
Mi się wykrzaczyła kiedyś próbka na 99.5% !!! i niestety zdążyła się zaraportować, bo nie zauważyłem.
Po uruchomieniu backup'u doliczyła się do końca i odesłała, ale serwer jej nie widział.
Tak więc raczej nie ma sensu reanimowanie tej próbki.

Jednakże proszę innych bardziej doświadczonych o potwierdzenie.

michal_saper

Dzięki. Czyli można usunąć ręcznie folder z jej plikami ? Usunięcie tych plików mam nadzieje nie wpłynie niekorzystnie na prace BOINC-a  :P

KrzychuP

Cytat: michal_saper w 24 Kwiecień 2008, 12:49
Usunięcie tych plików mam nadzieje nie wpłynie niekorzystnie na prace BOINC-a  :P
Jeśli są w innym folderze niż aktualnie przeliczana próbka, to nie powinno mieć żadnego wpływu. Ale po co w sumie taki moloch pozostaje na dysku, to nie wiem.

michal_saper