POMOCY! SZUKAM LUDZI DO BADAŃ NA MAGISTERKE - POZNAŃ

Zaczęty przez pantani, 06 Maj 2008, 22:03

pantani

Witam

Kończę właśnie studia na Fizyce i robię pracę mgr przy współpracy z kliniką w Poznaniu.

Potrzebuje ludzi do badań:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROFILAKTYCZNE BADANIA DLA OSÓB Z BMI>30

Otyłość jest przewlekłą chorobą spowodowana nadmierną podażą energii zawartej w pokarmach w stosunku do zapotrzebowania organizmu, skutkiem czego jest magazynowanie nadmiaru w postaci tkanki tłuszczowej.

Otyłość zwykle jest związana z występowaniem różnych schorzeń. Zachorowalność wzrasta systematycznie od BMI 25 do 30 i z większą intensywnością powyżej BMI 30. Dotyczy to następujących chorób:
cukrzyca typu II
nadciśnienie tętnicze
hiperlipidemia.
choroba niedokrwienna serca
niewydolność
udar mózgowy
nowotwory
zaburzenia oddychania
kamica pęcherzyka
zaburzenia mięśniowo
żylaki kończyn dolnych powikłania ciąży
zaburzenia miesiączkowania i hirsutyzm
nietolerancja stresu
Wczesna diagnostyka pozwala na skuteczne leczenie i zapobieganie powikłaniom otyłości.

W Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej w Poznaniu przeprowadzane są badania dla osób ze wskaźnikiem BMI powyżej 30, w wieku poniżej 35 roku życia.
SWÓJ WSKAŹNIK BMI MOŻNA OBLICZYĆ W INTERNECIE, CHOCIAŻBY TU: WWW.BMI.PASIASTY.PL

Badania obejmują:
- ocenę Autonomicznej Modulacji Układu Krążenia – spoczynkowe badanie EKG i ciśnienia tętniczego,  ok. 30 min
- echo serca
- ocena sztywności układu tętniczego
- Holter EKG + ciśnieniowy – 24h
- USG tętnic szyjnych
- ocena składu organizmu
- badanie krwii – cholesterol i glukoza
- próba korytarzowa

Badania są bezpłatne, komplet wyników otrzymuje pacjent.
Wszystkie badania są nieinwazyjne i bezbolesne.

Kontakt:
Kuba
tel. 790-323-770
GG 3119276

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mimo że zrobiłem już wymaganą ilość osób na jaką się umawiałem z opiekunem naukowym, to niestety badania musze robić dalej ;|

Pozdrawiam
k
It's only after you've lost everything that you're free to do anything


bikeserwis.pl
light-bike.com

REPAIRMAN

No ostatecznie mógłbym zrobić te badania  tylko raz jestem powyżej 30-tki , dwa trochę za daleko :)

pantani

Wiek do 35 lat 

Ale jak masz specjalnie jeździć to nie ma się co fatygować, zapytanie kieruję raczej do osób z poznania i okolic, albo kogoś kto często bywa w poznaniu. 

pzdr
It's only after you've lost everything that you're free to do anything


bikeserwis.pl
light-bike.com

REPAIRMAN

No to jeszcze chyba sie lapie pozostalo mi pare miesiecy do 36 :D , a co do dojazdu  to mam jakies  1012 km :D


Troll81


cezar






PMG

czy badania są przeprowadzane w sobotę też ? Bo ja z Łodzi ale mógłbym podskoczyć.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

pantani

It's only after you've lost everything that you're free to do anything


bikeserwis.pl
light-bike.com

KrzychuP

Hmm, niestety nadawałbym się BMI - 30.4  :(
Ale dni i godziny przyjęć nie pasują mi (też pokusiłbym się o wycieczkę do Poznania w sobotę).

Cytat: cezar w 06 Maj 2008, 23:45
bmi - 24,8  :(
Ty się ciesz chłopie.  ;)


bartsob5

Cytat: cezar w 06 Maj 2008, 23:45
Poznań - ok
Wiek - ok
bmi - 24,8  :(

to musisz szybko przytyć :P:P:P
ja niestety również odpadam, bo mam ledwo ponad 23...

emik

mi BMI wychodzi: 28.4

a z drugiej strony ten wyjazd do Poznania to może być pomysł na spotkanie zespołowe (czyt. podniesienie się w BMI);D


Pigu

chętnie wypiję z wami browarka w Poznaniu kamrrraci  ;D

AL


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....