Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Troll81


comoelviento

Cytat: Troll81 w 15 Luty 2009, 19:15
Wiecznie otwarci na sponsoring.
...zatem dodałem w przypływie porannego natchnienia 7,77 ;-)

IThorne

Uwaga, podobno zlotówka ma sie teraz umacniać, więc spokojnie zbieramy, a potem kupujmy.

Zresztą jak pamietam to źródło prądu ma nad soba bata w postaci ISO :)



PBT_marian_boss

Koleżanki i koledzy wpłynęły ostatnio kolejne wpłaty, mamy już 1600 zł może czas zacząć składać :)

Troll81


MarcinG

no tak a ja dopiero dzisiaj wyslalem przelew   :closedeyes:

Troll81


PBT_marian_boss

Wysłałem informację do naszego bez VAT'owca, jarod_e dowie się co i jak. Mam nadzieje że szybko odpowie.

IThorne

Pamietacie mego posta sprzed pewnego czasu? Złotówka juz sie umacnia, więc nie trzeba szaleć. Spokojnie poszukamy dobrego sprzętu i go zakupimy.



Troll81

Już wiele razy słyszałem że złotówka będzie się umacniać :D

IThorne

A sprawdzałeś ostatnio kursy? One nigdy nie kłamia czy sie waluta umacnia czy nie :P



jarod_e

No więc sprawdziłem u źródła i ceny wyglądają zachęcająco  8)
ASUS P5Q-E - 471
Patriot ViperSeries DDR2 2x1GB 1200mhz 5-5-5-15 DIMM kit - 222
ASUS EN6200LE Geforce GF6200LE 64MB DDR (TC256MB), TV&VGA, PCI-E, BOX  - 85
Cooler Master Hyper TX2 - 54
Razem - 832

Najtańszy dostępny procesor  Q9400 BOX - 770 pln
Q9550 BOX - 950 pln
Core i7-920 BOX - 990pln (tak z ciekawości sprawdziłem)  :P

Czekam na decyzję co do proca i zamawiamy  :)

MarcinG

#252
hmm no bardziej popularny q9550 chyba... jak cos to wersje E0 bo jest chlodniejsza i lepiej sie kreci . Tak czy tak C1 - http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLAWQ ktora posiadam spokojnie na 4GHz mozna... Ale spokojnie z dobrym radiatorem to 3.6 na full load gdzie max temp w prime 52-55stopni rev C1.  Fajnie by bylo miec i7 ale to juz drozsza plyta , pamieci. A my nie mamy za duzo..

http://www.frazpc.pl/artykuly/634/INTEL/CORE/i7/920,/940/I/965/Trzech/muszkieterow

sSpec#   CPU Speed   Processor #   Cores   Bus Speed   Mfg Tech   Stepping   Cache Size   Package   PCG


q9400 2.6GHz
SLB6B   2.66 GHz   Q9400   4   1333 MHz   45 nm   R0   6 MB   LGA775   05A

q9550 @2.8GHz
SLAWQ   2.83 GHz   Q9550   4   1333 MHz   45 nm   C1   12 MB   LGA775   05A
SLB8V   2.83 GHz   Q9550   4   1333 MHz   45 nm   E0   12 MB   LGA775   05A


q9550 @ 3GHz - kolejne 200zl wiecej od poprzedniego
SLB8W   3 GHz   Q9650   4   1333 MHz   45 nm   E0   12 MB   LGA775   05A

i7
SLBCH   2.66 GHz   I7-920   4   4.8 GT/s   45 nm           C0     8 MB   LGA1366   08

Troll81

razem 1782 złocisze jak by wziąć zestaw big-Mak troszkę by trza jeszcze dociułać albo czekać aż euro poleci w dół.

Pigu


IThorne

Jeśli nikt nie daje to może chociaż da nieoprocentowana pozyczkę? Zwróci mu sie gdy dojdą następne wpłaty...



PBT_marian_boss

Cytat: IThorne w 17 Marzec 2009, 18:45
Jeśli nikt nie daje to może chociaż da nieoprocentowana pozyczkę? Zwróci mu sie gdy dojdą następne wpłaty...

też o tym myślałem, jacyś chętni ?

AiDec

Jakbym mial, to bym dal. Poniewaz nie mam, to nawet nie pozycze. Bo jakbym mial pozyczyc, to bym dal :P  All clear? ;)

A tak bardziej na powaznie, to pieniadze leca do Polski. Nie ma tego jakos wiele (kryzys), ale... Jak tylko doleca, to wyjdzie ode mnie kryzysowy przelew na stowke :). Tylko dajcie kilka dni na miedzynarodowe przelewy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

jarod_e


Myślę że tą końcówkę mogę chwilowo skredytować ...  P-)

Szopler

Brrrawa dla kamrrratów! :arrr: :arrr: :arrr:
Czas na zakupy :D

Troll81

Rozpoczynajmy zakupy, a jak będzie kasy brakowało to sam cos jeszcze z portfela wyskrobię.

PBT_marian_boss

Dziś wyślę przelew do jarod_e. Rozmawiałem z nim i pożyczy nam kaskę :)
Mamy uzbierane 1644 zł, sprzęt będzie kosztował 1782 zł więc jeżeli kalkulator w windows dobrze działa to wisimy koledze 84 zł. Zaraz po otrzymaniu wpłat wyrównam rachunki.

KrzychuP


Troll81


PBT_marian_boss

hehe, rzeczywiście przepraszam za pomyłkę. Poprawna kwota to 138 zł.

lolek

Wynika z tego że windowsowski kalkulator źle działa :P

KrzychuP

chyba przegrzał się na PrimeGrid'zie  XD

Troll81

Ej no chłopaki.... nie kopcie leżącego. Zdażyło się, mały umfall i tyle.

OxyOne

#268
kalkulator odliczył haracz dla MS
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

PBT_marian_boss

hehe, rzeczywiście jak w windzie myli się kalkulator na takich prostych obliczeniach to pomyśleć tylko co ja wysyłam do PrimeGrid

lolek


KrzychuP

kto wie, może za tydzień/dwa też parę zł dorzucę  :)

lolek


lolek

Dla czemu nie ma mnie w pierwszym poście. Mam nadzieję że wpłata nie zagineła po drodze.

buri

spokojnie w rodzinie nic nie ginie, mnie dopisali też po jakimś tygodniu  :)

Troll81

Jak dostanę maila od Mariana z potwierdzeniem to będziecie w pierwszym poście :D

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

MarcinG

a ty LOLEK nadal czekasz na wpis do ksiegi     ;)

Szopler

Panowie! Po Świętach mają ruszyć zakupy! Do majowego weekendu SKB@P ma liczyć! Co jest...?

Voice1980

Czy zbiórka jest jeszcze aktualna? Można się wtrącić z groszem? Jeżeli tak to jakie namiary?