Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Wyścig YOYO

Zaczęty przez Troll81, 20 Sierpień 2008, 14:21

buninek

Sporo maszyn w projekcie to konsole ps3.
Może ktoś z naszych będzie liczył na takim sprzęcie?

Pigu

czy do klasyfikacji liczą się wszystkie wu z wszystkich aplikacji? cruncher? muon?

RAD-Poland

dobre pytanie

osoba z dobrym angelskim lub niemieckim proszona na forum celem zadania  w/w pytania  ;D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

od razu spytam pomocniczo - które liczą się najszybciej i czy można na stronie projektu wybrać?

RAD-Poland


mój benchmark to ok - 16 pkt/h
próbka yoyo_ogr - 24 pkt/h (średnia z około 20 wu)
próbka yoyo_muon - 27 pkt/h (liczyłem tylko 1wu)
próbki yoyo_evo - ??? pkt/h (kiedyś liczyłem ale się wysypała)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Szopler

Cytat: Pigu w 30 Sierpień 2008, 16:17
czy do klasyfikacji liczą się wszystkie wu z wszystkich aplikacji? cruncher? muon?

Nie no skąd... przecia jest napisane, że OGR, czyli aplikacja Cruncher!

RAD-Poland

Cytat: Szopler w 30 Sierpień 2008, 18:15
Cytat: Pigu w 30 Sierpień 2008, 16:17
czy do klasyfikacji liczą się wszystkie wu z wszystkich aplikacji? cruncher? muon?

Nie no skąd... przecia jest napisane, że OGR, czyli aplikacja Cruncher!

sorki gdzie?
CytatWe encourage each participant to enable only the cruncher application during the race and switch muon and evolution@home off.
ja z tego rozumiem, że tylko zachęcają do wyłączenia pozostałych podprojektów
nic o zaliczaniu do wyścigu tylko próbek ogr nie widziałem  :(

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Szopler

Wyścig się nazywa "The final push for ogr challenge" ;).
W resource share itd jest "Cruncher - Optimal Golumb Ruler", czyli OGR.
Wniosek - inne applikacje na OFF ;).

RAD-Poland

Szopler obyś miał rację

mimo wszystko mam wątpliwości

projekt YOYO@home jest na razie nieco gorzej przygotowany od PrimeGrid, w tym drugim w XML był podział jakie wu przelicza użytkownik, ale zobaczymy czy yoyo się przygotował, sprawdzimy, mam zmagazynowane 94 wu_ogr i 1 wu_muon, poczekamy do pierwszych wyników  ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

stasieks

Cytat: RAD-Poland w 30 Sierpień 2008, 18:57

mimo wszystko mam wątpliwości


O mi God. Ale kombinujesz, wszystko masz napisane na forum YoYo. Liczymy jednostki OGR i tylko OGR.

AiDec

Potwierdzam. Tylko OGR.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PBT_marian_boss

SKB@P nie chce liczyć YOYO, każda próbka wywala się z błędem. W związku z tym uruchamiam drugi w kolejce projekt do liczenia. SKB@P 2 liczy YOYO bez problemów.

Troll81

MOze przesadziłeś z dokręcaniem śrubek??

stasieks

Na forum RAD ma super statystyki wiec nie bede nic cudowal, ale jestesmy teraz na 5 miejscu za najlepszymi teamami na swiecie.

Jak chcemy to mozemy !!!!

Jeszcze jak do tego dojda "flag ships SKB@P" to bedzie  8)

Troll81

spoko loko. team sie dopier rozkreca. Jak pojdzie w koncu newsletter to może nawet inni sie dolacza :D

maxim

Czy sa gdzies jakies staty dotyczace race ?

stasieks

#56
Cytat: maxim w 01 Wrzesień 2008, 13:15
Czy sa gdzies jakies staty dotyczace race ?

http://boincstats.com/stats/challenges.php


i dodatkowo mysle ze niedlugo RAD-Poland udostepni wewnatrz forumowe  ;D statystki naszej druzyny.

Timaxi

Cytat: stasieks80_PL w 01 Wrzesień 2008, 13:37
i dodatkowo mysle ze niedlugo RAD-Poland udostepni wewnatrz forumowe  ;D statystki naszej druzyny.

Statystyki już są w dziale Brudnopis


stasieks

Cytat: Timaxi w 01 Wrzesień 2008, 13:41
Cytat: stasieks80_PL w 01 Wrzesień 2008, 13:37
i dodatkowo mysle ze niedlugo RAD-Poland udostepni wewnatrz forumowe  ;D statystki naszej druzyny.

Statystyki już są w dziale Brudnopis

Etam, statystyki sprzed startu wyscigu. Jak nazwa tematu wskazuje jest tam test.

PBT_marian_boss

#59
tu masz staty: http://boincstats.com/stats/challenges.php

RAD-Poland

#60
Cytat: RAD-Poland w 30 Sierpień 2008, 18:57
Szopler obyś miał rację
mimo wszystko mam wątpliwości
projekt YOYO@home jest na razie nieco gorzej przygotowany od PrimeGrid, w tym drugim w XML był podział jakie wu przelicza użytkownik, ale zobaczymy czy yoyo się przygotował, sprawdzimy, mam zmagazynowane 94 wu_ogr i 1 wu_muon, poczekamy do pierwszych wyników  ;)
Cytat: stasieks80_PL w 30 Sierpień 2008, 19:26
O mi God. Ale kombinujesz, wszystko masz napisane na forum YoYo. Liczymy jednostki OGR i tylko OGR.
Cytat: AiDec w 30 Sierpień 2008, 22:27
Potwierdzam. Tylko OGR.


NIESTETY - nie odesłałem ani jednej próbki OGR, a mam na koncie 399 pkt i obecnie 286 pozycja w wyscigu ???

Cytatale zobaczymy czy yoyo się przygotował, sprawdzimy

YOYO OBLAŁ test  :( :( - odesłałem tę jedną wu_muon właśnie dla testu



EDIT: czas skończyć z tymi OGR'ami - liczą je od lat i końca nie widać - pełna naprzód (ciekawe czy starczy ogrów do końca wyścigu  ;D)



EDIT2 : Wyniki YOYO - tymczasowo tutaj

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Mori

W ogóle zabawny app :P Najpierw straszy mnie czasem 61h na moim mega-ultra-super-szybkim Athlonie 1GHz, by po 9 minutach pokazać, że już 12.5% próbki zrobił, a w 10 minucie - że już 25%... No chyba że mój procek zadanie na 61h potrafi zrobić w 40 minut xD

AiDec

#62
Na poczatku bedzie Ci podawal niepoprawny czas przeliczania probki (61h). Dopiero po przeliczeniu kilku WU app zacznie Ci podawac poprawny czas. App sie uczy na podstawie przeliczanych probek, a na poczatku (nie majac danych) podaje info wyssane z palca ;D. To tak jak Vista przy kopiowaniu ;D.




EDIT: A wracajac do tematu:

Ja p&@#$&, jasny gwint... Czwarte miejsce :). Ale jazda ;D To sie nazywa mobilizacja kamraci ;D Tak 3mac, rowno ciagnac wiosla! ;D




Hej raz, hej raz...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

U mnie powinno być trochę lepiej jeszcze, bom dopiero przed chwilą się zorientował, że liczyły się u mnie wszystkie rodzaje próbek. Teraz już tylko OGRy są włączone.

Troll81

jak zmusić firmowego antywira który jest w indiach żeby mi się nie przypiepszał do liczenia YOYO??

Machloj

ja troszeczkę spóźniony ale wsiadłem na pokład :) już liczę ogry...

maxim

Cytat: Troll81 w 02 Wrzesień 2008, 09:06
jak zmusić firmowego antywira który jest w indiach żeby mi się nie przypiepszał do liczenia YOYO??

A jaki to antywir ?

Pozdro

AiDec

Cytat: Troll81 w 02 Wrzesień 2008, 09:06
jak zmusić firmowego antywira który jest w indiach żeby mi się nie przypiepszał do liczenia YOYO??

Masz to opisane na stronie Yoyo. Gdzies tam widzialem info ze sie antywiry do tego przyczepiaja i jakies wyjasnienia jak sobie z tym poradzic. Chyba na glownej stronie bylo.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Machloj

chłopy...jak to z tymi próbkami ogr jest? jedna mi się przeliczyła w 1h50m a druga liczy już 2h20min i dalej jest 12,5% normalne to to? jak jest z chekpointami?

Szopler

Tak, OGRy mają duży rozrzut. Jedne liczą się kilka minut, inne nawet 8h potrafią. Na szczęście ja trafiam takie po 1 - 3h :D.

maxim

Ja mam jedna ktora liczy juz 48h i konca nie widac.

Troll81

no to chyba z deczkę za długo

TJM

A mi się trafiały ostatnio same parominutowe, jednak w końcu znalazł się taki, którego host kisi już z 20h.
48h to nie tak dużo, o ile w ogóle masz jakieś postępy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Machloj

a jak checkpointy wyglądają? bo ja czasem kilka razy dziennie wyłączam lapka a pasek postępu nic nie mówi :)

TJM

Dnetc robi swoje checkpointy, restartując często aplikację co najwyżej będziesz miał zly czas cpu, a to akurat w tym projekcie nie przeszkadza.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mori

Wy tu gadu-gadu, a ja awansowałem na 35. miejsce w teamie wg RACu i 52. wg total creditsow :P Jeszcze tylko mój 64bit skończy z jakimiśtam mniejszymi rzeczami i też się weźmie za jojo...

Troll81

wązne jaest pozycja teamu :D

Mori

To tym bardziej, bo właśnie nam czwartą lokatę szkopy odbiły :P

maxim

Dawac panowie, dawac.