Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Kubica znow na Podium !!!

Zaczęty przez lakixxl, 24 Sierpień 2008, 23:03

lakixxl

 :D Robert powraca do walki o czołowe pozycje  :D
a ferrari pali silniki  ;D

Niekumaty Burak

Pod tym linkiem http://uk.eurosport.yahoo.com/formula-1/ sonda - Who will win the Australian GP?
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Tomasz R. Gwiazda

duzo w sumie niewadomych w tym sezonie, miejmy nadzieje ze bedzie emocjonujacy i zaskakujacy i ze zaden z teamow nie zdominuje rywalizacji

z dzisiejszych newsow: BMW podalo ze Nick bedzie jechal z KERS a Kubica nie... moze sie to zmieni jeszcze

taktu

moim zdaniem ten cały KERS to jakaś bzdura.. powinien dawać energię proporcjonalną do ciężaru bolidu + zawodnika - wtedy wszyscy mieliby równe szanse.


emik

Vettel chyba nie wytrzymał obciążenia psychicznego i zrobił to co zrobił pozbawiając i siebie i Kubicę podium. Sam zrozumiał co zrobił, gdyż już po chwili było słychać jego głos jak mówił do teamu: "I'm sorry. I'm big idiot".
Wielka szkoda, gdyż Robert pokazał że jest w dobrej dyspozycji. Niestety ma prawdziwego pecha do GP Australii - trzeci start i znów nie ukończył wyścigu. Czekamy na kolejne GP - już za tydzień Malezja


OxyOne

w ułamku sekundy został pasazerem swojego bolidu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Tomasz R. Gwiazda

dobry wyscig, zapowiada sie ciekawy sezon
nie ukonczyli Kimi, Massa, Kovalinen, Hedfeld poza punktami
tylko Hamilton psim swedem zdobyl punkty :)

[PBT] Horpah

Vettel zapłaci 5 tyś$ i w następnym wyścigu wystartuje o 10 pozycji dalej

sesef

#8
Cytat: Horpah w 29 Marzec 2009, 15:44
Vettel zapłaci 5 tyś$ i w następnym wyścigu wystartuje o 10 pozycji dalej

50k nie 5k. Szkoda bo Kubica jechał świetnie i jak mówili na Polsat Sport Extra na ostatnim okrążeniu mógł walczyć nawet o 1 miejsce. No nic zobaczymy jak to będzie za tydzień w Malezji, za niecałe 2 tyg wyjaśni się sprawa z dyfuzorami, jak okażą się legalne to myślę że takie koncerny jak Ferrari, McLaren czy BMW będą miały przygotowane ten szerszy dyfuzor gotowy do zamontowania i będą czekać tylko na decyzję czy jest on zgodny czy nie.

[PBT] Horpah

faktycznie 50 a nie 5 jakoś kliknęło mi się i nie spojrzałem co poszło