Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

pPot Tables

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2008, 09:31

Troll81

http://www.init1.net/pPotTables/

Już widzę że drużynka stworzona :D

Mchl

Automat dobra rzecz ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

;D w każdym razie ja już podpięty. Projekt liczy sekwencje gry karcianej (chyba jakaś odmiana pokera)

stasieks



Projekt liczy szanse jaka maja gracze Texas Hold'em (2 do 10 graczy) na otrzymanie najlepszej w danym momencie kombinacji kart na flopie, turnie lub riverze (kolejne etapy wykladania kart przez dealera).

pPot to mozliwosc przejscia z pozycji przegranej na remisowa, remisowej na wygrana i przegranej na wygrana dzieki otrzymaniu kolejnej karty, liczone w procentach 0% - 100%

Projekt prywatny - nie licze.

Mchl

Teoretycznie więc po wyliczeniu tych szans Texas Hold'em stanie się grą podobną do BlackJacka, gdzie od dawna istnieje tzw 'strategia podstawowa' pozwalająca na zwycięstwo w nieco ponad 50% rozdań.

Ciekawe.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

stasieks

Cytat: Mchl w 28 Sierpień 2008, 11:13
Teoretycznie więc po wyliczeniu tych szans Texas Hold'em stanie się grą podobną do BlackJacka, gdzie od dawna istnieje tzw 'strategia podstawowa' pozwalająca na zwycięstwo w nieco ponad 50% rozdań.

Ciekawe.

No niestety nie. W BlackJack grasz z dealerem ktory zachowuje sie wg danego schematu np dobiera ponizej 17, wiec mozesz to ladnie ubrac w liczby.

W pokerze grasz z innymi ludzmi i dochodzi stawkowanie, co z tego ze masz 60% szans na wygranie skoro musisz wrzucic np 75% swojej gotowki i przegrasz. Analogicznie majac 100% szans na wygrana wygrasz  np tylko 10% tego co masz. Ta gra polega w malym stopniu na statystyce wlasnie ze wzgledu na 2 niewiadome: stawkowanie i blefowanie.

Mchl

Cytat: stasieks80_PL w 28 Sierpień 2008, 11:35
No niestety nie. W BlackJack grasz z dealerem ktory zachowuje sie wg danego schematu np dobiera ponizej 17, wiec mozesz to ladnie ubrac w liczby.

W pokerze grasz z innymi ludzmi i dochodzi stawkowanie, co z tego ze masz 60% szans na wygranie skoro musisz wrzucic np 75% swojej gotowki i przegrasz. Analogicznie majac 100% szans na wygrana wygrasz  np tylko 10% tego co masz. Ta gra polega w malym stopniu na statystyce wlasnie ze wzgledu na 2 niewiadome: stawkowanie i blefowanie.

Zgadza się ;) Zapomniałem że BlackJacku dealera obowiązuję sztywne zasady.

Grałem i w jedno i w drugie ale nie na tyle, żeby pamiętać takie rzeczy :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Cytat: stasieks80_PL w 28 Sierpień 2008, 11:07
Projekt prywatny - nie licze.
Hmm, to jednak nie zachęca mnie do podłączania się do każdego nowego projektu.
Choć podpiąć się przecież można, ale nie liczyć.  ;)

Troll81

A ja trochę polczę :D a co

RAD-Poland

a ja tam przeliczyłem jedną wu (za sam fakt zainteresowania platformą BOINC i stworzenie projektu) - będzie 20 credits  :)

czasy obliczeń w zależności od CPU zaczynają się od 35 min - stała ilość punktów za próbkę ustalona na 20

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

No to kilka WU policzę.

stasieks

E kurde tez sobie jedna jednostke przelicze. Trzeba wspomagac pomysly Autora projektu i platforme Boinc.

AiDec

Punktodajne - prawie jak Cosmo :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

i już dostępne pod BoincStats i BAM !!!

Troll81

koleś się dobrze przygotował :D

kempler

Projekt zakończony.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

No to se policzyłem :( ....

kempler

Zbyt proste zagadnienie  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Całe 69 pkt naliczyłem  :D

emik

ja równo 100 punktów ;D

AL pewnie psioczy bo mu brakło 60pkt do 5k ;D


Troll81

5k w dwa tygodnie?? to jakim on sprzętem dysponuje??

emik

Cytat: Troll81 w 12 Wrzesień 2008, 16:21
5k w dwa tygodnie?? to jakim on sprzętem dysponuje??

TOP1 ma przeszło 208k pkt


AL

Cytat: emik w 12 Wrzesień 2008, 16:16
ja równo 100 punktów ;D

AL pewnie psioczy bo mu brakło 60pkt do 5k ;D

Aghrrr jeszcze jak! W pendingu jeszcze 760 pkt miałem i walczyłem o nie nawet na ichnim forum. Niestety bezskutecznie, bo z dnia na dzień strona forum jak i projektu jako taka padły i wygląda na to, że już nie powstaną ponownie ;-(

Cytat: Troll81 w 12 Wrzesień 2008, 16:21
5k w dwa tygodnie?? to jakim on sprzętem dysponuje??

Oj słabym, słabym jak widać za słabym.