Próbka HadCM3 z deadlinem do 2011 roku

Zaczęty przez helmut0, 01 Wrzesień 2008, 11:16

helmut0

Witam.

Dostałem właśnie próbkę z deadlinem do 2011 roku.  :o
Zastanawiam się czemu climate wysyła aż tak duże próbki, raczej w 100% nikomu nie uda się doliczyć tej próbki do końca.

próbka HadCM3

Troll81

właśnie dlatego daje taki deadline żeby doliczyć :D zauważ że gdybyś 100% mocy kompa dał na tą próbkę to w miesiac się uwiniesz. Poza tym próbka odsyła częściowe wyniki co kilka godzin i nawet jak ci padnie to praca nie pojdzie na marne.

Deadline oznacza że do tego czas masz odesłać próbkę a jak zrobisz wcześniej to odeślesz wcześniej.

bartsob5

Cytat: Troll81 w 01 Wrzesień 2008, 11:36
właśnie dlatego daje taki deadline żeby doliczyć :D zauważ że gdybyś 100% mocy kompa dał na tą próbkę to w miesiac się uwiniesz. Poza tym próbka odsyła częściowe wyniki co kilka godzin i nawet jak ci padnie to praca nie pojdzie na marne.

Deadline oznacza że do tego czas masz odesłać próbkę a jak zrobisz wcześniej to odeślesz wcześniej.

jak ostatnio patrzalem to w 3 miesiace...

a tak na na marginesie, to climate'a nie liczy sie az tak fatalnie.. (ten projekt nie jest zly!) i nie mozna mowic ze nie ma szans na policzenie go od deski do deski...

Troll81

to zobacz ile próbek się krzaczy w połowie :(

ksysju

Hi

Jak się mi się za dużo próbek (czyt. więcej jak dwie) na maszynce wywala z błędem bez widocznej przyczyny (czyli nie liczyć padów napięcia) to znaczy, że jest coś nie tak.

Gdzieś tam zmiejszyłem oc i pomogło
W jednej maszynce wymieniłem ram i pomogło.
Przestałem liczyć długie próbki na quadzie  bo się każda po czasie wywalała, slaby idą bez problemów.
Na X4 AMD zmieniłem windows na linuksa i też już liczy pięknie. Nie wiem co było źle, ważne, że już jest dobrze ;-).

Zawsze jakaś przyczyna jest, że próbka się wywala.

--
ksysju


ksysju