Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Pobór

Zaczęty przez Mchl, 12 Wrzesień 2008, 13:10

Mchl

OBWIESZCZENIE

Niniejszym ogłasza się, że od dnia dzisiejszego do odwołania trwa pobór liczydłowych zdolnych lub niezdolnych do czynnej lub nieczynnej służby wojskowej w czasie wojny i/lub pokoju (niepotrzebne skreślić) do Korpusu Gildii Newsmanów serwisu BOINC@Poland.

Każdy liczydłowy zdolny do poświęcenia życia, zdrowia, rodziny, czasu (niepotrzebne skreślić) dla słusznej misji utrzymania jak najwyższej jakości wiadomości pojawiających się w naszym portalu, zobowiązany jest ujawnić się w niniejszym wątku, w celu przeprowadzenia procesu wcielania w szeregi Korpusu.

Każdemu zwerbowanemu zapewnione będą:

  • profesjonalne przeszkolenie
  • wsparcie starszych stażem kolegów (koleżanek na składzie brak)
  • dostęp do wybranych funkcji administracyjnych portalu
  • duże pole do popisu
  • bezustanna krytyka i brak przejawów wdzięczności ze strony ogólnie pojętej "reszty"
  • całkowite ignorowanie wszelkich wniosków skierowanych do administracji strony
  • w przypadku dezercji: zainteresowanie rosyjskich grup przestępczości zorganizowanej

W dwuszeregu wystąp!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

#1
No nie wszyscy na raz! Po będziemy musieli wprowadzić podział na turnusy!





Dobra, poważnie.

Chodzi o to, żeby od czasu do czasu napisać zdanie czy dwa. Al, Bober i kempler nie mają już tyle czasu co kiedyś. Przyda się każdy ochotnik. Nie wymagamy systematyczności, nie mamy norm do wyrobienia itp. Zapytacie chłopaków, to na pewno wam powiedzą, że można się przy tym dobrze bawić, tylko projektów coraz więcej, a czasu coraz mniej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mori

Heh, dobra, jeśli nie ma przymusu systematyczności... Now then, chodzi głównie o tłumaczenie newsów z projektów czy jakichś innych? Bo te z projektów zebrane można np. na Boincstats.com zbierać.

BTW, można poświęcić wykładowców? Bo jeżeli tak, to ja mam kilku na liście =] Przyślijcie kogoś, żeby ich zabrał.

kempler

Najczęściej te z projektów. BoincStats, Boincsynergy, ja jeszcze korzystam z frankofonów. I raczej te istotniejsze.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Nie krępujcie się - czekają niespodzianki  :D

Troll81

Się coś pomyśli. Komu wysyłać newsy do walidacji??

Bober

Róbcie arty na wiki a my zamieścimy na stronie.

Troll81

Gonię koleżankę o grafiki.

Bober

A do pisania newsów jakieś specjalne grafiki nie są potrzebne  :P

Mori napisał pierwszego newsa - brawo i tak trzymać :)

Troll81

W wolnym czasie postaram się pisywać :D Zresztą kilka newsów już napisałem. Niedługo postanie news o kolejnym zwycięstwie drużyny w wianuszkowym wyścigu :D 3 pierwsze miejsca już są nasze :D

Bober

#10
Racja, tylko nie zapomnij, że tamta strona jest już jedynie w roli archiwum  :)

emik w tamtym czasie też parę napisał. No dalej emik zgłaszaj się  ;D

KrzychaP też gorąco zachęcam, może w przerwie między pracą a wychowaniem zapragniesz coś napisać?  :P

Bober

#11
Panie i Panowie, ponieważ osoby, które dotąd odpowiedziały na apel nie grzeszą aktywnością, gorąco namawiam do zgłaszania się!

Ponieważ użytkownicy, którzy dotychczas byli zaangażowani w rozwój strony i życie drużyny, mają teraz znacznie mniej czasu, konieczni są nowi entuzjaści, którzy utrzymają nasz serwis odpowiednio aktualnym.

Do boju!  :attack:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Minęło kilka miesięcy - ponawiamy akcję, bo newsmanów nigdy za wiele.

Nie zastanawiajcie się - nie będziecie żałować  :D

Troll81

Garnąć się liczydłowi. Zaszczytna rola newsmana czeka :D

kempler

Zachęcamy. Warto. Duża satysfakcja gwarantowana  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Ogłaszamy powtórny nabór na newsmanów. Pchać się bracia i siostry bo liczba miejsc nieograniczona :D

Pigu

chciałby zająć się przyznawaniem odznaczeń za wybitne osiągnięcia (punktowe) dla członków teamu - chyba musiałbym dostać w tym celu jakieś uprawnienia :book:
- za 1 miejsce w teamie
- za 1 miejsce na świecie


Szopler

no i za 1 miejsce w projekcie ;)

Janek

Fajny jest pomysł przyznawania nagród :) Uważam jednak, że należałoby wymyślić jakieś nagrody dla osób, którzy ze względu na swój słabszy sprzęt, nie mają możliwości wysoko punktować. Taka nagroda byłaby dla nich motywacją, żeby liczyć dalej i osiągać kolejny poziom :)

Mchl

Cytat: Pigu w 01 Grudzień 2009, 16:58
chciałby zająć się przyznawaniem odznaczeń za wybitne osiągnięcia (punktowe) dla członków teamu - chyba musiałbym dostać w tym celu jakieś uprawnienia :book:
- za 1 miejsce w teamie
- za 1 miejsce na świecie

Czemu nie spróbować. Weź zobacz, czy coś Ci się w menu na górze pojawiło.
Aha... jakbyś się nie mógł zalogować, albo pisać na forum to daj znać... jakoś... :P Mogłem coś namieszać w uprawnieniach.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

hehe ponad tydzień myślałem, że forum padło - nie mogłem przeczytać tej wiadomości %)

Cytat: 5z0pl3r w 01 Grudzień 2009, 17:04
no i za 1 miejsce w projekcie ;)
naturalnie - chodziło mi o przyznanie 1 nagrody na każdy projekt - w każdym jest przecież ktoś pierwszy w teamie (oraz ew na świecie)

Cytat: Jan Stenzel w 01 Grudzień 2009, 17:20
Fajny jest pomysł przyznawania nagród :) Uważam jednak, że należałoby wymyślić jakieś nagrody dla osób, którzy ze względu na swój słabszy sprzęt, nie mają możliwości wysoko punktować. Taka nagroda byłaby dla nich motywacją, żeby liczyć dalej i osiągać kolejny poziom :)
tutaj wchodzimy w uznaniowość nagradzającego, niejasne kryteria prowadzą do sporów
btw: gdyby np Kempler chciał nagrodę za wiki lub Mchl za ojcowanie, to już sami mogli sobie lata temu wystawić  XD

choć akurat za wiki można nagradzać - np odznaka za 10 artów, 50artów 100artów - co o tym sądzicie i czy są mechanizmy aby to sprawdzać?

czy nagrody za osiągnięcia pkt. które mam nadawać powinny być przechodnie, czy stałe? tzn czy po zmianie lidera odznaka ma zniknąć Zenkowi i pojawić się u Stefana, czy powinna zostać u Zenka z podpisanym okresem liderstwa oraz pojawić się u Stefana?

czy mogę liczyć na jakiś automat detektujący liderów (RAD?) czy jestem skazany na przeglądanie listy projektów ręcznie? jak często kapituła powinna wydawać odznaki? miesiąc? kwartał? czy na bieżąco?

Troll81

Widzę że chęć rywalizacji na punkty wielka a chęci do newsowania niewielkie.......

Pigu

a może ktoś odpowie na moje pytania
Cytatczy nagrody za osiągnięcia pkt. które mam nadawać powinny być przechodnie, czy stałe? tzn czy po zmianie lidera odznaka ma zniknąć Zenkowi i pojawić się u Stefana, czy powinna zostać u Zenka z podpisanym okresem liderstwa oraz pojawić się u Stefana?

czy mogę liczyć na jakiś automat detektujący liderów (RAD?) czy jestem skazany na przeglądanie listy projektów ręcznie? jak często kapituła powinna wydawać odznaki? miesiąc? kwartał? czy na bieżąco?
bo w sumie weekend i mógłbym wystawić...

Janek

A gdyby przyznawać jeszcze nagrody dla osób, które coś znalazły? Tak jak np. w PrimeGrid lub w Einstein (bo chyba w Einstein też wiadomo dokładnie kto jest odkrywcą).

Pigu

hehe powoli - jeszcze nie nadałem tych, czekam na wasze opinie, zanim zacznę, jak nadam i zobaczymy ile to roboty, to pogadamy o następnych

Troll81

chciałbym tylko przypomnieć że jest to wątek o rekrutacji newsmenów.... a nie wątek o odznaczeniach (który rozpełzł się był po forum)....

Troll81

#27
Niniejszym ogłasza się, że trwa pobór liczydłowych zdolnych lub niezdolnych do czynnej lub nieczynnej służby wojskowej w czasie wojny i/lub pokoju (niepotrzebne skreślić) do Korpusu Gildii Newsmanów serwisu BOINC@Poland.

Każdy liczydłowy zdolny do poświęcenia życia, zdrowia, rodziny, czasu (niepotrzebne skreślić) dla słusznej misji utrzymania jak najwyższej jakości wiadomości pojawiających się w naszym portalu, zobowiązany jest ujawnić się w niniejszym wątku, w celu przeprowadzenia procesu wcielania w szeregi Korpusu.

Każdemu zwerbowanemu zapewnione będą:

    * profesjonalne przeszkolenie
    * wsparcie starszych stażem kolegów (koleżanek na składzie brak)
    * dostęp do wybranych funkcji administracyjnych portalu
    * duże pole do popisu
    * bezustanna krytyka i brak przejawów wdzięczności ze strony ogólnie pojętej "reszty"
    * całkowite ignorowanie wszelkich wniosków skierowanych do administracji strony
    * w przypadku dezercji: zainteresowanie rosyjskich grup przestępczości zorganizowanej



W dwuszeregu wystąp!

pszyklejony

Dodooobrze Cici iiidzie ::) . Naadajesz się. Jejednogłośnie pooopieram.

Troll81

#29
Może ktoś ze "świeżych" chciałby się tematem zainteresować?

apohawk

Się zastaniawiam, czy obecny najbardziej aktywny newsman celowo robi błędy ortograficzne w zachętach, aby zadziałać na podświadomość potencjalnych newsmanów i zrekrutować ich wykorzystując ich oburzenie ;)  ;) (dwie emotikonki, teraz już nikt nie powinien się obrazić)
No good deed goes unpunished.

Troll81

Jestem dysortografikiem  %) a w pracowym kompie nie mam sprawdzania pisowni.