Problem z kartą Compact Flash i czytnikiem Medion MS-4011

Zaczęty przez Szopler, 18 Grudzień 2008, 18:26

Szopler

Przyszła dziś do mnie upragniona karta CF 4GB x233 firmy Pretec. Niestety po włożeniu do czytnika Medion MS-4011 (tak wiem...) mruga dioda (jakby czytało albo zapisywało), ale system karty nie widzi :(. Chciałem postawić 10x FreeHAL, ale nici z tego :attack:.

ksysju

Hi

A to ma być CF z systemem i boincem, czy tylko z boincem ?

Generalnie to podłączenie CF (czyli IDE) via USB nie wydaje mi się dobrym pomysłem.

--
ksysju
ksysju

Troll81

te karty x233 to wielka ściema. poza tym karta może myć uszkodzona. Zainwestuj w PQI x133 (i jest to prawdziwa prędkość) wiem bo mam :D

Szopler

Na karcie ma być boinc (wersja TJM'a - tylko FreeHal) + windowsowy Temp.
Karta jest nówka... wyjęta z fabrycznego blistera. Może być walnięta ale nie mam jak sprawdzić. Może po świętach kupię przejściówkę IDE - CF i jak nie ruszy to oddam na gwarancję (24 m-ce).

Troll81


TJM

Mam identyczne panele Mediona, niektóre karty po prostu w nich nie działają. Zresztą nawet jakby zadziałała, to nie wiem czy miałbyś z tego jakiś pożytek, bo karta w tym czytniku działa wolniej od porządnego pendrive.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.