Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Sesef

Zaczęty przez sesef, 10 Styczeń 2009, 00:26

sesef

W końcu znalazłem chwilkę na napisanie kilku słów o sobie.

Imię: Sebastian

Miejsce zamieszkania: Od urodzenia mieszkam w Warszawie, gdzie również obecnie studiuje na politechnice na wydziale elektrycznym na kierunku elektrotechnika.

Kilka słów o mnie: W necie najczęściej można mnie spotkać pod nickiem Sesef (chociaż nie zawsze konta o tym nicku należą do mnie, ale to już inna długa i dziwna bajka), co do zainteresowań na pierwszym miejscu stoi programistyka z którą to wiąże swoją przyszłość zawodową, do tego od samego początku interesuję się technologia nVidia CUDA na razie ze strony czysto teoretycznej (moja generacja kart jest ostatnią, której CUDA nie wspiera :/) poważnie rozważam temat pracy inżynierskiej związany z tą technologią, ale również elektronika co w pewnym sensie widać po kierunku studiów. Po za tym jak pewnie większość ludzi lubię słuchać muzyki głównie wszystkiego po trochu, ale przeważa muzyka klubowa, elektroniczna itp (Energy 2000 Mix :) ). Książek praktycznie nie czytam po za tymi związanymi z programowaniem jakoś nie mogę znaleźć książki dla siebie ostatnie książki które przeczytałem z własnej nieprzymuszonej chęci to była seria Pana Samochodzika Nienackiego i od tego czasu jakoś nie ma książek które by mnie zaciekawiły, za to można powiedzieć że już nałogowo oglądam seriale: PB, CSI LV, CSI Miami, Knight Rider (2008), Deadliest Catch oraz czasami lubię przypomnieć sobie stare dobre klasyki jak Drużyna A czy MacGyver


Skąd się dowiedziałem o BOINC: W dziwny sposób, mianowicie podczas omawianie systemów rozproszonych wykładowca podał jako przykład SETI@HOME i powiedział kilka słów na temat tego projektu. Zaciekawiło mnie to, wróciłem do domu trochę pogooglowałem i tak trafiłem na boincatpoland.org


Na czym obecnie liczę:

Główna maszynka domowa (w lato trzeba będzie się załapać na jakąś budowę trochę drutów pokręcić i wymienić sprzęt na coś nowszego)

CPU: AMD Athlon 64 3200+ (Venice socket 939) 2 Ghz@2,7 Ghz
Mobo: Gigabyte GA-K8N51GMF-9(-RH)
GPU: Gigabyte NVIDIA GeForce 7600 GT  (256 MB) PCI-Ex
Pamiątki: 2x 512 MB DDR 400 Mhz GoodRam
HDD: SAMSUNG SP2004C SCSI Disk Device  (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)
        WDC WD25 00KS-00MJB0 SCSI Disk Device  (232 GB)
Elektrownia: CHIEFTEC 450W GPS-450AA-101A

Do tego czasami coś tam się uda podłączyć cichaczem u rodziny/znajomych po co mają się takie kompy do neta/cs-a marnować.


Jakby ktoś chciał jeszcze coś wiedzieć proszę pytać.

Pigu

ha - kolejny kamrrrat elektrotechnik po fachu :)

Troll81

Witaj nam kammrrracie  :parrrty:

mindc

właśnie tak coś czułem, że Ty (Sezef) zwyczajnym programistą/visualistą nie jesteś  ;D
(czyli tak jak ja, hehehe)

...czy zauważyliście może, że elektronicy/elektrotechnicy mają odmienne podejście do kompów (bardziej pozytywno-twórcze ;D) niż klasyczni informatycy?


emik

witaj kamrrracie


AiDec

Wszystkiego najlepszego, wieeeelkiego RAC'u i wielu CUD'ownych programow Mistrzu Programatorze  :arrr: :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

ha w sumie już po północy

100 lat :parrrty:

OxyOne

Życzę Ci bogactw, dobrych przyjaciół,
dobrego nastroju, dobrych wspomnień z przeszłości
i dobrych pomysłów na przyszłość...

RW
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

Dzięki wielkie :)

emik

twoje zdrowie :parrrty:


Troll81

 :parrrty: bo to chlup za twoje zdrówko :D

lolek

#11
i o demnie też życzonka nasz programisto :parrrty:

KrzychuP

Twe zdrrrowie kamrrracie!  :arrr: :parrrty:

buri

Najlepszego :D