Problemy z Seti CUDA.

Zaczęty przez Bluefish, 13 Styczeń 2009, 14:32

stn

Wiesz co przeliczyło już z 10 próbek ale żadnej nie widać. Komp dostał tylko 29 pkt, które widać na stronie komputerów, bo na szczegółach kompa juz tego nie widać. Na linuxie liczy duzo szybciej niz na WinXP. Poza tym 29pkt jak na SETI enhanced to dosyc mało bo lepsze kompy  dostaja po 50+. Ja mam ten problem ze dostaje WU z jakimis kompami co licza probke w 5 godzin i dostaja 35 claimed..

lolek

Próbki Seta potrafią być w pendingu nawet po kilkanaście dni, aż drugi komp ją odeśle. Co do punktacji są próbki za 20 kilka punktów, a są tekie za 70 kilka. Być może te znacznie szybsze liczenie to nie linuks tylko krótsza seria próbek ( o ile pamiętam te niższe serie są krótsze ). Jeśli chodzi o żądane punkty to najlepiej wypadają kompy liczące na GPU. Co do widoczności to nie mam pojęcia, gdyby było coś nie tak z próbkami to by był error, ale próbka i tak by była pokazana.

stn

Probek jak nie bylo tak nie ma. Ale jeden z kompow dostał punkty chociaż nic nie liczył.

Troll81

znaczy się że chłopakom z seti coś nie bangla na serwach :(

lolek

oj na prawdę nie bangla bo moich odesłanych dziś próbek nie widzi, mam nadzieję że punktów nie stracę

Troll81

pewnie jak stracisz to admini w ramach odszkodowań wypłacą po 1000kredytków :D

lolek

właśnie odesłałem kilka WU i przybyło mi ponad 100 punktów reszta pewnie w pendingu. Nici z odszkodowania  XD

AiDec

Cytat: lolek w 23 Maj 2009, 10:07
Próbki Seta potrafią być w pendingu nawet po kilkanaście dni,(...)

Nawet ponad miesiac.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka