Dotowanie BOINCStats

Zaczęty przez Troll81, 23 Styczeń 2009, 16:28

Troll81

Zauważyłem że aby dotować BOINCStats trzeba mieć aktywne konto w PayPal. Czy istnieją inne mozliwości płatności (np przelew) lub płatność za pomocą osoby trzeciej (na przykład przelew do kolegi z forum a kolega dokonuje płatności PayPalem)??? Co o tym sądzicie koledzy forumowicze??

Pigu

założenie PayPala zajmie ci minutkę, potem z górki

wiem wiem - pozazdrościłeś Pigulcowi korony XD

Mchl

Jak chcesz, możesz przelać mi PayPalem, a potem ja zapłacę za Ciebie... Tylko nie wiem, czy wtedy korona do mnie nie trafi  XD

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

KOrona mi nie zależy )KrzychuP już od dawna ma koronę) ale często korzystam z serwisu i fakt że czasem należałoby się dorzucić (a ty mi o tym przypomniałeś). Już jakiś czas temu myślałem o donacji ale w natłoku spraw umknęło. Mchl jakbym miał PayPal to sam bym donacje złożył :) chodzi o zrobienie przelewu bankowego na konto jakiegoś liczydłowego wraz z podaniem boincstats ID i żeby ten oto liczydłowy dokonał donacji za mnie.

IThorne

Teraz można przelewać kasę na konto PayPal nawet na poczcie, więc problem płatności tym systemem sam sie rozwiązał.



Troll81

gdybym chciał zakładac konto PayPal to bym wątku nie zakładał :(

Mchl

Spoko, jak chcesz, to mogę zadziałać jako proxy

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

wystarczy się wylogować na boincstats i podczas dotowania jest ramka w której prowadza się bam id
http://pl.boincstats.com/page/donations.php

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 23 Styczeń 2009, 18:47
KOrona mi nie zależy )KrzychuP już od dawna ma koronę)

Jaaaaa??
Pierwsze słyszę, widzę.  :P

Ale może kiedyś, jak nadejdą lepsze czasy (i pospłacam stare długi...  ;D)

Troll81