Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Rok 2009

Zaczęty przez Pigu, 25 Styczeń 2009, 20:08

Pigu

Mamy nowy rok, czas sobie postawić nowy cel - ten rok moim zdaniem minimum osiągniemy top 10, co o tym sądzi nasz propabilistyczny prorok?

Akira

Pierwsza trójka czeka  XD

[PBT] Horpah

Cytat: Akira w 25 Styczeń 2009, 20:26
Pierwsza trójka czeka  XD

to by było piękne

emik

moim osobistym celem jest pierwsza setka w naszym teamie


tito

Bądźmy realistami. Najwyżej 13te. A może jakaś mała sonda jak rok temu? (a może dwa- nie pamiętam).

Szopler

Oj tak oj tak...
Ja zaczynam zbierać kaskę na jakiegoś 8 rdzeniowca i7...

sesef

Cytat: Szopler w 25 Styczeń 2009, 20:58Ja zaczynam zbierać kaskę na jakiegoś 8 rdzeniowca i7...

8 rdzeni to dopiero 3 kwartał 2009 z tego co pamiętam :P to możesz spokojnie zbierać.

buri

Ja tam wole swoje malutkie kroczki ... czyli na początek 100k, a jak się uda to do końca roku 200k :>

Co do teamu to pierwsza 10 to by było coś, ale trza też być realistami ... w cuda nie wierze, ale przy odrobinie szczęścia wszystko możliwe.

Szopler

Właśnie o to mi chodziło... mam duuuużo czasu :P

Troll81

TOP 15 jest realne :D dla naszego teamu.

Machloj

hem - tak myślę, że stać nas na 12-13 miejsce jak się zmobilizujemy, a jak nie to pewnie jak mówi boincstats na 15 miejscu skończymy rok - a ja osobiście na koniec 2009 planuję co najmniej 5kk na koncie - co jest zgodne z moim 10 letnim planem pt. Dogonić i przegonić Zachó...eee...Piga naczy się  XD XD

Aegis Maelstrom

15-ste miejsce jest bardzo realistyczne... ale może dołożyć do tego jakość? :)

Aktywność na forach, wnikliwe raportowanie i bug-testing na wszystkich frontach, powszechną mobilizację Polaków (tak, tak, rozmarzyłem się...). Ja wiem, że jeden poważny liczydłowy to obliczeniowo tyle co setka detalistów lub więcej, ale chyba warto powalczyć o jednych i drugich. Ja już prowadzę cichą kampanię wśród znajomych.  :D

A w 2009 roku wszyscy sobie życzmy wiele czasu, taniego sprzętu, mocnej złotówki, dobrych maszyn w pracy, przyjaznych administratorów/szefów i podwyżek...  XD

P.S. Aby nie było - sam chwilowo wiele więcej mocy nie wyskrobię, ale właśnie jakościowo powalczyć mogę. :]

Kryniek

Cytat: buri w 25 Styczeń 2009, 21:55
Ja tam wole swoje malutkie kroczki ... czyli na początek 100k, a jak się uda to do końca roku 200k :>

Co do teamu to pierwsza 10 to by było coś, ale trza też być realistami ... w cuda nie wierze, ale przy odrobinie szczęścia wszystko możliwe.

W cuda też nie wierze, ale jeśli dołączy do BOINC@Poland kilkunastu liczydłowych pokroju Pigu, Stachu&Fidex, Duzy01 itd. (przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłem :)) lub kilkuset takich jak np. ja to pierwsza 10 jest realna.

Co do konkretnego projektu to fajnie byłoby w tym roku zdobyć pierwszą 30 w World Community Gird :attack:

kempler

Ja życzę Wam i sobie aby kolejne osoby przyłączyły się do edycji naszej wiki  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

lukaszde

A ja to bym chcial zeby ostatnie wiadomosci z Enigmy zostaly odszyfrowane :D

Troll81

a ja pomalutku obmyślam plan rekrutacji liczydłowych.

KrzychuP

Tak rzecze Probablistyczny Prorok:
- 15 miejsce - całkowicie prawdopodobne
- 12 miejsce - prawdopodobnie prawdopodobne
- 10 miejsce - podobno prawdopodobnie prawdopodobne, uwzględniając wszystkie prawdopodobne sprzyjające nam prawdopodobnie przypadki i okoliczności
;)

IThorne

Chciałbym by QMC miało minimum 50 000 RAC, bo na razie cieńko przędziemy.

Poza tym chcę być w 1000 na świecie i w 10 w Polsce w tym projekcie.

PS. Taki offtop. Znalezienie dziewczyny w innym mieście zwiększa ilośc zdobytych punktów bo codziennie naparzaja mi łącznie 4 rdzenie po 5-6 dodatkowych godzin. Nie wspomne już o wsparciu Q6600 u jej siostry.



Akira

Dla mnie sukcesem było by zabranie Niemcom drugiego miejsca w DistrRTgen (parę tysięcy punktów różnicy jedynie), a jeżeli się nie uda to utrzymać 3 miejsce (wg. boincstats spadniemy w tym tygodniu do 6 miejsca...).

TJM

#19
Cytat: Aegis Maelstrom link=topic=2286.msg56639#msg56639Aktywność na forach, wnikliwe raportowanie i bug-testing na wszystkich frontach, powszechną mobilizację Polaków (tak, tak, rozmarzyłem się...).

Z punktu widzenia administratora projektu, takich użytkowników najbardziej brakuje. 99% zapewne jeśli zobaczy błąd, to po prostu katapultuje się z projektu lub ignoruje problem, jeśli występuje rzadko. A bywa, że czasami błąd da się łatwo wytropić mając chociaż minimalne info od użytkownika i nierzadko okazuje się, że jest to występujący w szczególnych przypadkach błąd samego managera lub aplikacji serwerowych, więc poprawienie tego automatycznie nabiera 'globalnego' znaczenia.


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Voice1980

Myślę, że do zdobycia jest jakieś 14-te miejsce ( Ktoś mi powie na czym polega fenomen drużyny Czechów? :) )

Jeżeli chodzi o poszczególne projekty widzę nas o wiele wyżej w WCG ( projekt jest już na 4-tym miejscu jeżeli chodzi o punktację i RAC w Polsce), w ENIGMIE -  no tu nie powinno być problemu ze zdobyciem szczytu (przy odrobinie chęci i szczypty Rac-u) Życzę też drużynie sukcesu w AQUA@Home. Tak dobrze się zaczęło a leci na łeb na szyję. Dobry wynik jest w zasięgu ręki.





OxyOne

3 miejsce w naszej druzynie taki mam cel
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]