Profil SKB@P

Zaczęty przez Pigu, 01 Luty 2009, 12:26

Pigu


Personal background

"SKB@P also known as Super Computer BOINC@Poland is powerfull crunching unit fund by BOINC@Poland members in one goal, and it is... to CRUNCH"

Thoughts about ..........
Good project

propozycja profilu dla SKB@P oraz do wyboru 2 awatarki - macie kamrrraci tydzień na korekty i w przyszłą niedzielę/poniedziałek zamieszczamy to we wszystkich projektach liczonych przez SKB@P

UWAGA - marudzenia nie będą rozpatrywane - jak coś się nie podoba to podaj kamrrracie lepszą propozycję, pamiętajcie, to nie musi być uber by łapać uotd, po prawdzie starczyłaby 1 litera w każdym profilu...

Mchl

SKB@P also known as Super Komputer BOINC@Poland is powerful crunching unit funded by BOINC@Poland members to perform single task: ...to CRUNCH

albo

SKB@P also known as BOINC@Poland Super Computer ...


Przy czym w momencie założenia profili, jak rozumiem pojawia się dodatkowy cel, czyli zdobywanie wianków :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

reset profili raz w tygodniu :D

Pigu

ok - skoro już wszystko ustalone to wnioskuję o ustawienie profilów i reset po każdym uotd

Aegis Maelstrom

Nie chcę się czepiać i przepraszam, że dopiero teraz zajrzałem, ale takie sprostowanie.

Jest, cytuję:
Cytat""SKB@P also known as Super Computer BOINC@Poland is powerfull crunching unit fund by BOINC@Poland members in one goal, and it is... to CRUNCH""

Powinno być:
Cytat""SKB@P, also known as (the*) Super Computer BOINC@Poland, is a powerful crunching unit funded by BOINC@Poland members with one goal, namely / which is**... to CRUNCH" ./!

Tak mi się przynajmniej widzi, o ile mnie pora nie myli... :D

* - to już ciekawsza kwestia gramatyczna. Generalnie powinno być a/the , aczkolwiek jeśli baardzo chcemy "ożywić" SKB@P, wtedy nie wstawia się tutaj niczego.
** - do wyboru

Troll81

Słuszne uwagi :D a teraz reset profili i zbierać wianki :D

Pigu

achtung achtung - profil wciąż nie zamieszczony  :(

Pigu

nosz kurczeflak - dalej nic? mam się tym zająć osobiście?  >:(

kempler

Na to wygląda  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

poproszę zatem o dane potrzebne do logowań i ruszam :attack:

Pigu

hmm... komu zrobić małe KW co by to w końcu ruszyło?

Pigu

dziś pojawiły się profile SKB@P we wszystkich projektach w jakich ma konto poza:
malaria - wymagany rac 1
milka - wymagany rac 50
rosetta - wymagany rac 10
wcg - wiadomo

przykładowy profil SKB@P - dla projektu miesiąca:
http://www.enigmaathome.net/enigma/view_profile.php?userid=2633


Tomasz R. Gwiazda

goog work :)

Proponuje jeszcze dodać linka do strony BOINC@Poland