Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Światowa klasyfikacja zespołu

Zaczęty przez G, 06 Luty 2009, 11:11

G

Witam !
Przeglądam od czasu do czasu stronę http://pl.allprojectstats.com/top.php?s=0&projekt=0&type=2 . Mam nadzieję, że kamraci też to robią i -coś nie coś - zapamiętali.
Parę dni temu wyglądało na to , że szybko dogonimy holenderską drużynę . Dziś patrzę - nasz zespół jest tuż przed drużyną Chin, którą przeskoczył pod koniec roku 2008. To , że punktacja RAC się zmienia - to jasne. Ale mi wydaje się , że oglądana strona jest jakby historyczna  - bo zespołowi ubyło całkowitej ilości punktów.
Czy jest coś ważnego , o czym nie wiem?

emik

brakuje 50mln punktów porównując do: http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0


Troll81

Spoko. Według RAC mamy szansę na top 10 :D

G

Całe szczęście - bo to mniej więcej - widziałem ostatnio. Co do dziesiątki- to owszem , ale jeszcze dłuuuuga, dłuuuga droga przed nami. O taaka długa. javascript:void(0)

eclipse99

Różnica między boincstats a allprojectstats wynika chyba z niezaliczania do statystyk FreeHAL'a przez ten drugi.

Troll81

i Chyba nie tylko freehala :( RAC podbijemy niedługo kolejnym SKB@P i jak dokupimy do nich karty graficzne :D jak złotówka się odbije to jeszcze pewnie sporo userów przystąpi do modyfikacji kompów :D Dołączy jeszcze kilku userów i ogólnie bedzie szło ku lepszemu :D

TJM

FreeHAL to kropla w morzu, B@P ma tam ledwo 150k punktów.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

eclipse99

Kontynuując offtop Trolla - np. ja na to czekam, żeby w końcu się uwolnić od 2GHz Celerona :)

MarcinG

http://boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0

dzisiaj pewnie nasz team wskakuje na 16 miejsce na swiecie za team TeAm AnandTech.

legis

no i RAC ładnie nam rośnie ;) oby tak dalej


satanetv

No właśnie widzę, że już jest 16.

Kryniek

Cytat: satanetv w 30 Marzec 2009, 17:47
No właśnie widzę, że już jest 16.

Panowie... nieźle szalejemy. Dziś jak wszedłem na stronę główną i zerknąłem na tabele z wynikami BOINC@Poland (jak to zwykle robię) to praktycznie od góry w dół do Idle poject, czyli kluczowych projektach awans.

Co ciekawe w ogólnym rankingu będziemy awansować praktycznie o dwa miejsca na raz aż do 11 miejsca. Tak jak to było teraz, gdyż dwie pary przed nami ma prawie po tyle samo punktów. Pigu miał rację że do końca roku 10 miejsce a kto wie czy nie dalej bo wszystko się może jeszcze wydarzyć.

Przykładowo ciekawa sytuacja była i jest w (moim ulubionym) WCG. Dwie drużyny HardOCP i Lidingo stad nas wyprzedziły z niezłym RACem i myślałem że będą pruć do góry a tymczasem BOINC@Poland odrobił straty nad jednym i drugim zespołem będąć obecnie na 54 miejscu przed nimi XD

Pigu

Pigulec obiecał to będzie

a dziś święto kamrrraci :parrrty:

taktu

też zauważyłem awans :parrrty:

wszystko pięknie ale BOINCstats idzie równie dobrze za naszymi plecami