Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI

Zaczęty przez Pigu, 09 Luty 2009, 20:43

Pigu

arr kamrrraci - czas wyciągnąć łapska po wasz 1% - chciałbym zaproponować wam stowarzyszenie z którym jestem w pewien sposób powiązany i zaangażowany: http://stowarzyszenie-amici.pl

myślę, że sprrrawa szczytna, a jak widać z aktywnej działalności żadna złotówka nie zostanie zmarrrnowana, więc nie zastanawiajcie się dłużej, tylko wyskakujcie z dublonów :attack:

TJM

Szkoda że nie dałeś parę dni wcześniej, ode mnie już poszło na jakieś schronisko dla zwierząt.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

Trolliku proszę cię - to nie jest dyskusja o opp i 1%, to jest agitacja na rzecz AMICI, więc jeżeli już przeznaczyłeś swój 1% to proszę nie rób mi tu konkurencji  :(

kempler

Trollu ku.. czy ty musisz być wszędzie ?????????????????? Chcesz wilki to sobie załóż wątek !!!!!! usuwam

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Dobry pomysł Pigu!
Rozważę Twoją propozycję, ale uprzedzam - mam 2 opp, do których jestem nieco już przywiązany i dostają na zmianę.

ps. Go! Kempler! Go!   :attack: :arrr:

Pigu

może ułatwię - czy wspominałem, że komputer stowarzyszenia liczy dla teamu?  8)
polecam polecam i zachęcam

Pigu

jako, że terminy rozliczenia się zbliżają, pozwolę sobie ponownie przypomnieć - w polu przekazania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego wybieramy "Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI"