Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

BOINC w TokFM

Zaczęty przez Mchl, 20 Luty 2009, 14:20

kempler

Cytat: KrzychuP w 24 Luty 2009, 23:06
A to już jakiś został ustanowiony? (np. Złoty Krzyż Petaflopa)  XD
Dobre , naprawdę dobre  :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Ufff... po wszystkim...

Od razy się wytłumaczę. O B@P nie mówiłem, bo zostałem zaproszony jako przedstawiciel Stowarzyszenia, którego ma nie promować żadnego zespołu.

Na początku stres był, ale potem nawet fajnie się zrobiło.

Nie wiem czy się odważę odsłuchać :P
Walnąłem jakąś bzdurę?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

OxyOne

bzdury nie ale jak zona powiedziała ze dla szpanu bede panienki teraz rwał to mnie rozbawiło. XD
teraz rozumiem dlaczego nie promowałes naszego zespolu B@P ogólnie fajnie, mnie sie podobało troche za mało o dokonaniach a za duzo o BOINC Manager.
za szczegółowo opisane, za duzo liczb dla zwykłego kowalskiego za trudne i niezrozumiałe, powinno byc bardziej opisowo,  zachecajaco.
wiem ze łatwo powiedziec trudniej wykonac i zrobic opisowo cos co sie wie a z punktu technicznego jest trudne.

słuchali:
ja, synek Karolek (LOKA), zona, kuzynka, mama, tata, tesciowa, szwagier, brat (Anglia)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler

#43
Szczerze? ;)



Trochę to nieskładne było bo Ty chciałeś powiedzieć wszystko, a nie mogłeś... a prowadzący nie bardzo wiedział o co jeszcze zapytać... Tak to odebrałem... :ph34r:

Ale ogólnie spoko - liczy się promocja idei BOINC, a pierwsze kroki bywają trudne...

Dobranoc! :closedeyes:

eclipse99

Gdybym miał się pokusić o krytykę to powiedziałbym, że w prawie godzinnej audycji można było zawrzeć więcej informacji na temat poszczególnych projektów. Mnie osobiście najpierw zainteresował Einstein@Home a dopiero później BOINC i inne projekty, i myślę że nie jestem wyjątkiem - większość ludzi trafia tu pośrednio przez swoje dziedziny zainteresowań.
Jednak trochę wiem jak to jest, sam kiedyś brałem udział w kilku audycjach w radiu - było to radio lokalne, audycje były nagrywane do późniejszej emisji, a stres i tak był duży. Wyobrażam więc sobie jak się "świeżak" może czuć się przed wejściem na żywo w radiu ogólnopolskim!  :o
Wydaje mi się że z tej próby wybrnąłeś Ojcze Założycielu świetnie.
Gratulacje.

(A na Czechów przyjdzie pora)

Troll81

Ciekawe czy audycję mozna zamieścić na Youtube :D

Kryniek

Świetna sprawa i promocja Mchl :parrrty:

Ciekawe ile po tej audycji liczących nam przybędzie.
A tych co się martwili że nic nie wspominał o BOINC@Poland to spoko, i tak jak ktoś będzie zainteresowany wejdzie w google i wpisze BOINC, a wtedy pierwsza polska strona to będzie właśnie naszego zespołu ;D

Troll81

fakt że pozycjonowanie w googlu mamy dobre :D

Pigu

nawet przed wiki XD

Mchl

Google premiuje zawartość najwyższej jakości ;)

P.S.
http://bi.gazeta.pl/im/1/6315/m6315961.mp3

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szopler


Bober

"Co można zrobić z tymi punktami?
... można je zbierać"

XD

Dobre, uśmiałem się. Gratuluję Mchl!

A powiedz nam, oni się skontaktowali z SPBB/ z Tobą, czy użyłeś swoich mocy nadprzyrodzonych?

Mchl

Skontaktowali się przez stronę SPPB, a krzyszp sforwardował maila do mnie.

Ciągle nie mam odwagi odsłuchać... a dostałem "firmowe" CD z nagraniem... :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Dałeś radę :D jak ja będę musiał wygłosić godzinną pogadankę na konwencie (o ile się załapię) to nie będzie tak łatwo :D nie będzie pana redaktora od pytań :D Ale też i publika będzie inna.

Mchl

Cytat: Troll81 w 05 Marzec 2009, 00:17
Dałeś radę :D jak ja będę musiał wygłosić godzinną pogadankę na konwencie (o ile się załapię) to nie będzie tak łatwo :D nie będzie pana redaktora od pytań :D Ale też i publika będzie inna.

Od razu będzie po niej widać że gadasz od rzeczy :P

Jak masz możiwość zorganizowania OHP, to koniecznie skorzystaj. Dobra prezentacja to nieoceniona pomoc.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Cytat: Mchl w 04 Marzec 2009, 23:24
a dostałem "firmowe" CD z nagraniem... :P

Zrippuj i udostepnij :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Przecież to jest to samo co na stronie radia. Stamtąd też można ściągnąć.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl

Overhead projector. Po naszemu rzutnik.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

MOże pożyczę z mojej firmy :D

Mchl

Warto spróbować. Wiesz jak to działa: "na tym slajdzie jest napisane, że się nie mylę!"

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Taaaaa. Ale można pokazać wygaszacze ekranu i inne takie :D Jakby udało się sklecić filmik to można by go wyświetlić :D

OxyOne

plus efekty z matrixa i wszystko w fullhd
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Akira

Ojj tak gadanie na temat czegoś co jest napisane na slajdzie jest o wiele łatwiejsze. Nawet bez większego przygotowania  XD

Troll81

Wiem bo juz parę prezentacji przeprowadzałem i to w poważniejszych warunkach :D Z klientem firmy jako widownią. Ale filmik by się zdał.

Mchl

http://www.unitedboinc.com/en/video

Może znajdziesz coś stosownego. ;)

Swoją drogą, trzebaby może podlinkować do tych filmów z naszej strony (hint! hint!)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Kryniek

Wszystko pięknie ale prowadzący tą audycję jest niesłowny, miał założyć drużynę TokFM i jak jej nie było tak nie ma. XD

Mchl

Co poradzić? Siłą go nie zmuszę :P
Bardziej mnie martwi, że najwyraźniej też nikt ze słuchaczy zespołu nie założył.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

O ile ktoś słuchał :D

Mchl

Policzmy: pani producent, troje techników, ochroniarz, znajomy który mnie zawiózł do radia, moi rodzice, siostra, osiem osób na forum... hmmm... no niezbyt szeroka publika...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Kryniek

No chyba że każdy z nich miał taki zamiar założyć, ale po głębszym zastanowieniu wszyscy dołączyli do jedynego słusznego zespołu w Polsce czyli BOINC@Poland XD

lolek

możliwe bo nasz RAC coraz ładniej wyglada
no chyba że to wszystkodzięki nowemu radkowi pigu  XD

Pigu

Piga - ja się deklinuję hehe
radek daje przy moim trybie obciążenia (nie chodzi cały czas) jakieś 50-60k

lolek

 :o  naprawdę ładny wynik, sam bym pomyślał o nowym GPU tylko perspektywa rachunku za prąd mnie skutecznie odstrasza  :(

Troll81

Jak stanieją to sobie taki sprawię :D