Cup points

Zaczęty przez sesef, 08 Marzec 2009, 23:02

sesef

Na BOINCstats pojawiła się nowa kolumna "Cup points" o co w tym chodzi?


AiDec

Ta, widze ze Almere ma szalona przebitke :) - milo :D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Gerasim też nieźle kroi :D

sesef

#4
Z tego co widzę Gerasim szuka liczb pierwszych, hmm pewnie jakby zrobić wersje używającą GMP do szukania liczb pierwszy byłoby szybciej jednak jak na razie muszę wiedzieć jak to płaci i czy w ogóle jest sens się za to brać.

===================================
Edit

Czasami dochodzę do wniosku, że niektórzy admini BOINC nie powinni się brać za pewne rzeczy. Aplikacja Gerasim u mnie liczy 906,40625 sekund łącznie z wygenerowaniem tego całego okna którego nie widać załadowaniem dllek w C#. Teraz moja jakże prosta bez optymalizacji wersja (pętla leci po wszystkich liczbach, a przecież parzyste może od razu pomijać bo wiadomo że nie będą liczbami pierwszymi)



Dobra teraz muszę poprawić sprawozdanie wieczorem coś pomyślę jak tu zrobić tą dll-eke żeby działała z tym "wrapperem" ehh najśmieszniejsze jest to, że "wrapper" będzie się dłużej uruchamiał niż optymalizacja liczyła te liczby pierwsze. Z czasem będzie trzeba całość napisać w c bo nie warto tracić czasu na odpalanie aplikacji która podczas uruchamiania tworzy okno, którego i tak nie wyświetli.

kempler

Gerasim szuka liczb pierwszych bo admini nie mają nic do roboty. Jest to projekt testowy który czeka na jakieś propozycje co mógłby liczyć. Na razie takich propozycji brak. Niestety nie jest to projekt zbyt pożyteczny.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Ale jest dlatego mało popularny i daje dużo cup points :D i do tego możliwy awans w boinc formula :D

sesef

Cytat: Troll81 w 10 Marzec 2009, 20:39
Ale jest dlatego mało popularny i daje dużo cup points :D i do tego możliwy awans w boinc formula :D

Limit 1000 WU na host jest więc przy moich 5 sec na WU to chwila moment i nie ma WU.

Jak na razie mam inny problem po podmianie pliku do momentu wysłania requesta do serwera wszystko ładnie liczy a potem nagle wywala błąd "wystąpił błąd podczas pobierania"