Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Optymalizacje, modyfikacje i inne "-acje"

Zaczęty przez Mchl, 24 Marzec 2009, 08:27

Pigu

Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 17:50
A czym innym jest sprawdzanie możliwości wałowania, a czym innym jest wałowanie na co dzień.
zadowolony? nie osądzaj zanim nie sprawdzisz 8)

eclipse99

Jak się ma sprawa legalności managerów Crunch3ra?
Wiem że kiedyś było jakieś zamieszanie wokół tego, na czym stanęło?

AiDec

Przepraszam bardzo ze tak pozno odpisuje, wczesniej nie moglem :( - jestem po zaledwie 20-tu kilku godzinach pracy. Trzykrotnie zaczynalem pisac posta i trzykrotnie zostalem ponownie wezwany do pracy.


RALPH@Home - nigdy nie liczylem
Superlink@Technion - nigdy nie liczylem
VTU@Home - nie licze od miesiaca albo i dluzej
World Community Grid - no i tu musze lekko naciagnac Zasade numer 1* i przyznac ze owszem, cos tam kombinowalem testowo ;). Jednak na chwile obecna na zadnym kompie nie ma zadnego `kreconego` klienta. Kajam sie teraz i zolta kartke przyjmuje.

Ale generalnie ten informator to dupa, a nie informator ;).


*Zasada numer 1 - nigdy, ale to NIGDY sie nie przyznawaj. Jak Cie zona zlapie z inna w sypialni, to mow ze nikogo innego tu nie ma, tylko Ty tu jestes i nic, NIC zlego nie robiles. Jak nie masz wyjscia bo zrobila zdjecie, to mow ze to jej wina, bo za wczesnie wrocila z pracy i nie uprzedzila...

A Piga nie linczujcie od razu. Na pocieszenie napiszcie Mu na drugiej stronie tej zoltej kartki `czitowal ku chwale teamu` ;).



Cytat: kempler w 17 Kwiecień 2009, 10:19
To jest po prostu żenada. Oszuści i tyle. I nie tłumaczcie się punktomaniactwem cheaterzy.

A czym? ;).


Cytat: buninek w 17 Kwiecień 2009, 10:54
Z ciekawości posortowałem bazę hostów primegrid według benchmarku. Okazuje się, że oszustów na "benchmark" jest całkiem dużo.
Rekordziści mają Measured integer speed wielkości 500 000 i więcej,

No to podp*******j ich  ;D ;D. Zaraz sie okaze ze my jestesmy najczysciejsi :P.


Cytat: Bober w 17 Kwiecień 2009, 10:55
Możemy robić to samo - szukać, zgłaszać takie przypadki do adminów i piętnować. Ale tylko jak sami będziemy czyści.

Eee tam, Tobias czysty nie jest a drze koparke wszedzie...


Cytat: buri w 17 Kwiecień 2009, 11:38
Troche krytyki dla siebie samego, nie wszystko można obrócić w śmiech.

Ale co nieco mozna ;).


Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 16:09
Ja uważam że koledzy którzy cheatowali są winni przeprosiny całemu zespołowi.

Przepraszam wszystkich razem i kazdego z osobna (powaznie). Z wyjatkiem Piga i Machloja - Im przeprosiny sie nie naleza :P. Moglbym tez przeprosic caly BOINC, ze przez Machloje punkty stracily na znaczeniu i normalnie krach na gieldzie i w boincstats i klasyczny czarny poniedzialek...(niepowaznie :P).


Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 17:50
przy uotd nie ma wałowania. Tak po prostu wygląda mechanizm przyznawania wianków :D

Wykorzystujesz tenze mechanizm przyznawania wiankow?  :no: My wykorzystalismy mechanizm przynawania punktow :P. A kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien - rzucaj Trollu ;).


Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 17:50
A 40k to dla niektórych rok liczenia.

A wejdzie GPU na WCG i bedzie to 8h liczenia. Wtedy dopiero co po niektorzy beda oburzeni. `A ja to piec lat liczylem, a Oni to teraz w dzien robia!`.



Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 16:09
Oprócz tego należałoby po prostu obciać im punktacje w projektach w których cheatowali.

Mozna nawet wyzerowac. W dobie kart graficznych ta kilkadziesiat kilopunktow niedlugo naprawde nie bedzie mialo zadnego znaczenia. Wyjdzie GPU na WCG i w jeden dzien to zrobisz. Patrz co sie stalo w Milky - NetMonitoring przeskoczyl nawet mindca (a wydawalo sie to wczesniej niemozliwe no nie?). No natrzaskalem w WCG tych punktow ze hoho. Cale 0.5% puli legalnie zdobytych punktow. Pigu, Machloj podobnie. Nie linczuj Trollu bo nie warto. Nadchodza nowe czasy - liczenie na CPU bedzie bez znaczenia. Niedlugo nasi teamowicze zrobia app pod GPU dla Enigmy i AP26 i w miesiac Ty Trollu przegonisz ksysja... Nie bedzie sie oplacalo krecic procow, chlodzic porzadnie, bo zamiast kupowac porzadne i wypasione chlodzenie bardziej sie bedzie oplacalo pozostac na boxowym collerze, a za zaoszczedzona kase kupic grafe... A Ty tutaj wielkie halo o male nic. No bez jajec ;).




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3Rni

Cytat: Troll81 w 17 Kwiecień 2009, 17:50
przy uotd nie ma wałowania. Tak po prostu wygląda mechanizm przyznawania wianków :D

A czym innym jest sprawdzanie możliwości wałowania, a czym innym jest wałowanie na co dzień. A 40k to dla niektórych rok liczenia.

wałowanie to wałowanie i nie wybielajcie siebie, jakos mi udalo sie chyba byc 2 razy uotd przez szmat czasu liczenia a tobie ohooo, te resety profili czy jak to tam sie robi nie wplywaja na wyniki projektow ale nie jest to do końca uczciwy proceder

Cytat: Kryniek w 17 Kwiecień 2009, 12:05
Zawsze myślałem żeby mieć tyle punktów i taki RAC to trzebaby posiadać ogromną farmę komputerów bo inaczej to niemożliwe, okazuje się że możliwe ???

czy kazdy kto ma jakis tam wyzszy RAC ma sie czuć cziterem bo czytajac kilka wypowiedzi i twoja mozna odczuc ze machlojki 3 kolegow sa uogolnione na wszystkich z duzym RACkiem  ;D

co do kolegow ktorzy nieuczciwie zagrali brakuje mi nie tlumaczenia / bo nie ma chyba po co/ tylko słowa PRZEPRASZAM, co juz prawie uczynili

OxyOne

Trollu nie przesadzasz?
Moim zdaniem troche przeginasz.
40K to dla mnie ok 3.5h liczenia...
Chłopak sie przyznał o co jeszcze chodzi wszyscy wiedzielismy o mnoznikach i nie sciemniajce ze nie wiedzieliscie bo to teraz wy kłamiecie nie mowiac prawdy. Wczesniej przed ta cała zadyma nikt nic nie mowił, kazdy wiedział ale jezyk trzymał za zebami a teraz? wieszacie na chłopakach psy! swietoszki @#$%^&*ane. Teraz winnego szukaja. Znalazł sie Pigu i huraaa na pal go!

Sam mam zwatowane stery od ATI i co mi zrobicie? to tez "czitowanie" bo na oryginalnych nie ruszycie wiecej niz 3GPU a ja mam od 4 do 8GPU i co dostane bana moze czerwona kartke?

Michl - troche sprawe zle przedstawiłes. jJak wiedziałes kto "czituje" to trzeba bylo pisac na PW a nie roztrzasac na forum inni tez czytac potrafia i translatory sa. Dac na forum wątek o takim zajsciu a na PW rozwiazac problem.

Zachowujecie sie jak typowe polaczki zagranica... (no comment)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

#45
NetMonitoring dobrze prawi. I nie dlatego ze nas broni. Chodzi mi o sedno Jego wypowiedzi. Zbanowac NetMonitoring bo nie uzywa oryginalnych sterow? Przeciez to czitowanie...! Albo lepiej, zbanowac Go za uzywanie Pastucha! Przeciez to nie jest oryginalne zachowanie BM! (jakby to Tobias okreslil) A wiec cziterstwo.

A pamietacie jak wszyscy emocjonowali sie RAC`em duzego? A jakby sie okazalo ze wykorzystywal do tego dziesiatki kompow bez zgody wlasciciela to tez byscie psy na Nim wieszali? A prawdy nie znacie bo i skad. A wiecie ze w BOINC sa ludzie, ktorzy maja pod soba setki kompow? Tak, sa, admini sieci hipermarketow. Wiecie ze Oni robia to nielegalnie/niezgodnie z idea BOINC? Nie raz ktos na 4umach roznych projektow pisal o tychze adminach (nie znajac realiow) jacy to Oni sa poswieceni idei BOINC. Niewielu jest takich naprawde 100% legal.

Ale jednego na pewno znam. Jeden przyklad moge podac: http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=0186e6ffc574896890d26b46a64139c9

On jest naprawde 100% legal (i dlatego ma RAC jaki ma ;) :P). A Wy sie cieszcie PoorBoyami i Jego kolegami...


A Co do Mchl, to staje w Jego obronie (kurna do czego to doszlo he he :P). On chcial nas po prostu publicznie napietnowac, bo wiedzial ze nic innego nie pomoze :P. No dobra, wcale nie chcial. Po prostu teraz ma przed `innymi` wymowke, ze nas ostrzegl, zagrozil wyrzuceniem z teamu itp. Zawsze moze to (tresc posta) pokazac innym (w tym adminom projektow) i team jest czysty i Mchl ma spokojny sen.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

#46
   AiDec jest mała różnica pomiędzy adminem który liczy "nielegalnie" na  słóżbowych kompach i używaniem zmodyfikowanych sterów dających możliwość liczenia, a menedżerami z mnożnikiem. Jaka? tylko tyle, że oni dostają punkty za przeliczone zadania tyle ile się należy a nie ileś razy więcej.


   Czasem przydało by się zastanowić dla czego to liczymy. Dla jakiś punktów, czy dla pomocy w rozwiązaniu zagadek nauki. Część z nas dla RACu i nie potępiam o ile są to punkty za pracę a nie za nic.

AiDec

#47
No ja to widze z innej strony. Z mojej strony to On waluje 400 razy bardziej niz ja :P.


Innymi slowy jesli ja dostaje wyrok w zawiasach (zolta kartka od Wodza), to On powinien dostac potrojne dozywocie  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

okrada pracodawcę przy aplauzie teamu XD

kempler

Cytat: NetMonitoring w 17 Kwiecień 2009, 18:15
Chłopak sie przyznał o co jeszcze chodzi wszyscy wiedzielismy o mnoznikach i nie sciemniajce ze nie wiedzieliscie bo to teraz wy kłamiecie nie mowiac prawdy. Wczesniej przed ta cała zadyma nikt nic nie mowił, kazdy wiedział ale jezyk trzymał za zebami a teraz? wieszacie na chłopakach psy! swietoszki @#$%^&*ane. Teraz winnego szukaja. Znalazł sie Pigu i huraaa na pal go!
Mchl już ostrzegał 10 marca przy VTU:http://www.boincatpoland.org/smf/aktywne/wydzielony-vtuhome/25/. Nie mogli odpuścić wszystkiego wtedy ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

lolek

A może do teamu należy też jego pracodawca, tylko o tym nie wiedzą  XD
A tak na poważnie wałowanie było jest i będzie i jeśli chcecie to robić to przynaimniej tak, żeby smrodu z tego nie było. ;) Bo tych syfów trochę za dużo się robi koło naszej drużyny

Pigu

Cytat: kempler w 17 Kwiecień 2009, 18:56
Cytat: NetMonitoring w 17 Kwiecień 2009, 18:15
Chłopak sie przyznał o co jeszcze chodzi wszyscy wiedzielismy o mnoznikach i nie sciemniajce ze nie wiedzieliscie bo to teraz wy kłamiecie nie mowiac prawdy. Wczesniej przed ta cała zadyma nikt nic nie mowił, kazdy wiedział ale jezyk trzymał za zebami a teraz? wieszacie na chłopakach psy! swietoszki @#$%^&*ane. Teraz winnego szukaja. Znalazł sie Pigu i huraaa na pal go!
Mchl już ostrzegał 10 marca przy VTU:http://www.boincatpoland.org/smf/aktywne/wydzielony-vtuhome/25/. Nie mogli odpuścić wszystkiego wtedy ?
dowiedziałem się o działaniu wcg, sprawdziłem i odpuściłem, no sorka, byłem ciekaw :-[

Cytat: lolek w 17 Kwiecień 2009, 18:58
A może do teamu należy też jego pracodawca, tylko o tym nie wiedzą  XD
A tak na poważnie wałowanie było jest i będzie i jeśli chcecie to robić to przynaimniej tak, żeby smrodu z tego nie było. ;) Bo tych syfów trochę za dużo się robi koło naszej drużyny
a był jakiś po vtu?

AiDec

Cytat: lolek w 17 Kwiecień 2009, 18:41
Część z nas dla RACu i nie potępiam o ile są to punkty za pracę a nie za nic.

Moj jeden komp w calosci liczy Enigme. Tylko i wylacznie. AthlonX2 4200@2.4GHz caly czas jest ustawiony na ten projekt. 99% Enigma 1% WCG - na wszelki wypadek, do kompa zagladam raz na dwa tygodnie wiec chce miec pewnosc ze junitow pod dostatkiem. Co prawda mam zapas na 5 dni naprzod, a jakby cos sie dzialo po stronie serwera to TJM zaraz poinformuje, ale strzezonego...

W WCG udzielam sie od dawna i wszystkich od dawna zachecam. Robie punkty, licze junity. Za junity mam juz cztery zlote bandaze i jeden srebrny, pracuje nad kolejnymi mimo ze probki sie sypia...

W AP26 tak samo jak w WCG. Licze jak malo kto, zachecam wszystkich.



Punkty na pewno nie byly za nic. Swoje i tak zrobilem. Zrobilem, robie i bede robil. I na pewno ani mnie, ani Pigowi czy Machlojowi nie mozna zarzucic ze nic nie robia.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

#53
Cytat: AiDec w 17 Kwiecień 2009, 19:03
Cytat: lolek w 17 Kwiecień 2009, 18:41
Część z nas dla RACu i nie potępiam o ile są to punkty za pracę a nie za nic.

Moj jeden komp w calosci liczy Enigme. Tylko i wylacznie. AthlonX2 4200@2.4GHz caly czas jest ustawiony na ten projekt. 99% Enigma 1% WCG - na wszelki wypadek, do kompa zagladam raz na dwa tygodnie wiec chce miec pewnosc ze junitow pod dostatkiem. Co prawda mam zapas na 5 dni naprzod, a jakby cos sie dzialo po stronie serwera to TJM zaraz poinformuje, ale strzezonego...

W WCG udzielam sie od dawna i wszystkich od dawna zachecam. Robie punkty, licze junity. Za junity mam juz cztery zlote bandaze i jeden srebrny, pracuje nad kolejnymi mimo ze probki sie sypia...

W AP26 tak samo jak w WCG. Licze jak malo kto, zachecam wszystkich.



Punkty na pewno nie byly za nic. Swoje i tak zrobilem. Zrobilem, robie i bede robil. I na pewno ani mnie, ani Pigowi czy Machlojowi nie mozna zarzucic ze nic nie robia.


AiDec nie mówię, że wszystkie punkty są za nic. Tylko mam pytanie czy potrzebne są te spory i tłumaczenia się za kilka punkcików (ile dały ci te mnożniki?). Zostawiam do przemyślenia.

RAD-Poland

#54
w sieci BOINC liczę już od 5 lat (w sieciach rozproszonych ponad 10) i wiem, że niemal w każdym BOINC'owym projekcie są luki i możliwe są wałki,

począwszy od ABC@Home kończąc na yoyo@home (wg mnie wyjątki to Einstein@home, climateprediction, Rosetta@home, dopiszę Enigma@home bo polskie)

zastosowanie tylko stałej ilości punktów nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa przed oszustwami (bywały przypadki odsyłania spreparowanych wyników próbek)

wydaje się, że jedynie w miarę bezpieczne są projekty które przyznają stałą ilość punktów i jednocześnie mają quorum (ale i tu możliwa jest zmowa userów i pobieranie tych samych próbek i manipulacje na nich) lub bardzo dobry validator odsyłanych wyników (ale to prawie nie wykonalne)

Cytat: BoberAle wydawało mi się że WCG to w ogóle obcina połowę punktów jak coś jest nie tak???
zależy od podprojektu, generalnie przekroczenie od średniej wyników chyba o +30% było traktowane jako cheating i karane (otrzymywałeś 50% pkt w/w średniej), ale prawdopodobnie jest tak jak w malarce w szczególnych przypadkach gdy występuje bardzo duża różnica pomiędzy wynikami przyznawane są punkty claimed=granted

Cytat: Aegis MaelstromAle ale, czy RALPH ma inaczej ustawione punktowanie niż Rosetta? Bo wydawało mi się, że jest tak samo
nie wiem jak teraz, ale w przeszłości to średnia punktów za przeliczoną strukturę przez kontrolną liczbę userów w RALPH  stanowiła podstawę po punktacji dla Rosetty

zmiana punktacji w RALPH nastąpiła stosunkowo nie dawno wcześniej było tak, że po krótkim czasie 2-4h "wolnej amerykanki" dla każdej puli próbek punktację stanowiła również średnia z bieżąco odsyłanych próbek

ale wałki w RAPLH były zawsze możliwe tzn 80pkt za próbkę, której nie trzeba było liczyć (podczas próby utrzymania pierwszej pozycji na świecie w RALPH'ie zwracaliśmy na to uwagę, gdyż konkurujący z nami zespół nagminnie wykorzystywał w/w lukę, sprawa przycichła po dołączeniu do zespołu użytkownika duży01 dzięki któremu nasz zespół zapewnił sobie dużą przewagę punktową nad innymi zespołami (tak to pamiętam, może było inaczej)

Cytat: buninekZ ciekawości posortowałem bazę hostów primegrid według benchmarku. Okazuje się, że oszustów na "benchmark" jest całkiem dużo.

Rekordziści mają Measured integer speed wielkości 500 000 i więcej,
Całe szczęście, iż w tym projekcie takie tanie sztuczki nie mają zastosowań.
niestety mają zastosowanie, ale na fakt dużej liczby cheaterów zostały wprowadzone pewne ograniczenia (wystarczy poczytać forum) w tych podprojektach w których są zmienne długości próbek, przyrost punktacji jest mocno nieliniowy z ograniczeniem punktowym dla konkretnych podprojektów np jeśli średnia to 250-300 pkt/wu to nie "wykręcisz"  więcej niż 400pkt
(cpu_time=326,006.72     claimed=1,652.42     granted=365.93)


Cytat: eclipse99Jak się ma sprawa legalności managerów Crunch3ra
1. optymalizowane serii 5.9.x raczej nielegalne (podbijały benchmark x 1,4 - 2,0 przynajmniej na AMD)
2. obecne przynajmniej te udostępniane, są raczej legalne nie zauważyłem by podbijały benchmark, jedynie mają pewne usprawnienia update/upload/download co do benchmarka mają niższy niż któryś z oficjalnych managerów
3. Crunch3r posiada również mocno modyfikowane które cheatują i dopasowują się do konkretnych projektów i dość dobrze ukrywają to, ale było kilka wpadek przez użytkowników z najbliższego grona Crunch3r'a

niestety sam z takiego (typ 1) ostatnio korzystałem w Hydrogenie jak zacząłem otrzymywać 1/3 punktów tego co inni (po zastosowaniu nowej 64 bitowej aplikacji projektu) i zaniżałem punktację za próbki, liczyłem  2-3 x szybciej niż inne hosty Intela czy też 32bitowce, manager Crunch3r'a pozwalał wstrzelić się przeważnie w wartość średnią claimed (quorum=3)


osobiście liczę głównie:
PrimeGrid AP26 (stała ilość punktów, oszukiwanie na poziomie wyników byłoby bezsensem)
Einsteina i Climate (projekty niezłe dla beznetowców i mające dość dobrze dopracowane systemy punktacji)
RCN - zaprzyjaźniony host osoby trzeciej
i okazjonalnie jakieś inne (generalnie projekty miesiąca, wyścigi)

z cheatingu stosuje czasami:
- Crunch3r'a kiedy widzę że zaniżam punktację (generalnie 64 bity dają przyspieszenie, ale dlaczego mam liczyć szybcie/więcej za tyle samo lub mniej)
- multi_boinc lub multi_cpus (tam gdzie mało próbek)
LHC, SIMAP, Pirates, Hydrogen
kiedyś Milka (ale to już projekt w sumie tylko na GPU, szkoda CPU)
i FreeHall ale to historia, niech gość sobie sam liczy, jak chce to i na liczydle, jak to ktoś tu już napisał


jeśli dostanę żółtą kartkę to ją przyjmę, jeśli trzeba będzie odejść odejdę

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

liczenie na kompach pracodawcy bez jego wiedzy jest traktowane w Polsce jak kradzież i można za to dostać dyscyplinarkę tak wiec nie zazdroszczę tym adminom w przypadku niezapowiedzianego audytu.

Cytatdowiedziałem się o działaniu wcg, sprawdziłem i odpuściłem, no sorka, byłem ciekaw :-[
i tak to brzmiało podczas naszej rozmowy przy piwie (bez tego sorka) uznałem to za eksperyment i tyle. Każdy ma prawo do ciekawości. Sam byłem ciekaw ile moja auto wyciśnie i na A4 wydarłem. Ale gdyby mnie wtedy złapali niebiescy to bym beknął.

Mchl

Sprawa wygląda tak, że ja autentycznie ufałem naszym kolegom. Widziałem że się starają na różne sposoby, ale miałem nadzieję, że trzymają przy tym fason.

Dostałem wiadomość, że coś z ich osiągami jest nie w porządku (jak się okazuje mocno przesadzoną). Pomyślałem, "zapytam na forum, bo to pewnie kolejna historia gdzie komuś nie mieści się w głowie, że można legalnie taki wynik osiągnąć". Okazało się jednak "troszki" inaczej...

Na szczęście nie wygląda to aż tak źle jak mi przedstawiono... no chyba że jeszcze o czymś nie wiem, ale się przyjrzę... ;)



Chłopaki, wiemy dobrze, że większość waszych zdobyczy to uczciwie zarobione punkty. Co więcej, jesteście aktywnymi członkami zespołu i nadajecie mu charakter.
Można was tłumaczyć, że to podkręcanie "to dla zespołu"... ale zapytajcie się sami, czy takiej sławy chcemy? MKoże czasmi lepiej jednak odpuścić trochę z RACu, ale mieć czyste sumienie. Może lepiej poszukać sposobu na zdobycie tych punktów 'na legalu'?
Miejcie świadomość, że takimi nierozważnymi działaniami, możecie zniszczyć to, w co przez ostatnie lata włożyliśmy wspólnie naprawdę dużo pracy. Po co nam wypasiona strona, tłumaczenie artykułów, newslettery, jeśli przylgnie do nas etykieta oszustów? Złą famę, w przeciwieństwie do dobrej zdobywa się łatwo i na długo.

Naprawdę, myślę że najwyższa pora wyrosnąć z takich zachowań. Zachowujmy się odpowiedzialnie, bo nie jesteśmy przecież zgrają dzieci neostrady.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

#57
Cytat: Mchl w 17 Kwiecień 2009, 19:55
Dostałem wiadomość, że coś z ich osiągami jest nie w porządku (jak się okazuje mocno przesadzoną).

Tak, to prawda - mocno przesadzona. I pisze to calkiem uczciwie, a nie w obronie wlasnej. To tak tylko dla Twojej wiadomosci - informacyjnie.


Cytat: Mchl w 17 Kwiecień 2009, 19:55
Na szczęście nie wygląda to aż tak źle jak mi przedstawiono... no chyba że jeszcze o czymś nie wiem, ale się przyjrzę... ;)

Nie. Juz nic nie ma. Gdybys cos jeszcze znalazl, to bardzo bym sie zdziwil. Aczkolwiek uwazaj na przyczepianie sie o penis wie co w stylu Tobiasa. Np. moze sie Almere doczepic o moje crunchowanie jesli nie qmaja jak dzialaja i-RAM`y (ale Almere to nawet 4um wlasnego nie ma, wiec nie bardzo jest gdzie cos skrobnac informacyjnie), moze sie ktos doczepic do multiplikowanych klientow RAD`a, czy do naszych Pastuchow na Milky/GPUGrid/Almere. Ale to nie sa zadne czity jak sam wiesz.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

przemex




apohawk

"Dawno temu i nieprawda".
Nie odgrzebywać, bo nie ma po co.
No good deed goes unpunished.

G