Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Zimno!!!!

Zaczęty przez Mchl, 21 Styczeń 2006, 00:01

Mchl

Pomiar zrobiony dzis, na moim parapecie.



Dla jasności. Sonda jest WEWNĄTRZ budynku.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Komp z BOINCem włączony na noc na pewno pomoże - BOINC dobry na wszystko! :lol:

gaciu

Nadchodzą złe czasy. A tu jeszcze ma zimniejsze powietrze z Ruskich przyleciec. Ktoś mi dzisiaj powiedział, że w Łodzi odczuwalna była -30. Tylko siedziec w domu. A komp to faktycznie dobra farelka. Od kiedy liczę BOINC ani razu nie odkręciłem kaloryfera. Hehe. Pan od odczytu liczników nie mógł wierzyc.

Mchl

NO niestety komp ma za małą moc grzewczą u mnie. Chyba będę musiał go podkręcić...
W tym momencie na porcku jest 43 stopnie, na płycie 32. Chodzi tak cichutko, że prawie go nie slychac...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

piekna pogoda na krecenie! wystawia sie kompa ( aprzynajmniej podlaczony na kablu radiator) na zewnatrz, i mozna szalec:D a moj kumpel akurat sobie zjaral:D

wczoraj T mojego procka byla 2x mniejsza nic normalni -> 26 stopni, nie wiem jak to mozliwe:D no coz, w pokoju mam niewiele ponad 15;)

Mchl

Jak odkurze radiator, to i mój pewnie zejdzie poniżej 40...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Mchl"NO niestety komp ma za małą moc grzewczą u mnie. Chyba będę musiał go podkręcić...
W tym momencie na porcku jest 43 stopnie, na płycie 32. Chodzi tak cichutko, że prawie go nie slychac...

U mnie dokładnie tak samo. Teraz to mi nawet nie przeszkadza jak całą noc śmiga ( a idzie non stop bez restartów chyba już 17 dzień :D  - kocham MSI za stabilność ich płyt :D ) , ale pamiętam czasy kiedy jak w lato odpaliłem swojego poprzedniego kompa (athlon 2000xp na jakimś strasznie kiepskim jądzrze-czyt. nie podkręcalnym), a pokój mam malutki-to robiło się w nim jak w saunie. Za to w zimie był jak znalazł-podnosił mi temp. w pokoju o jakieś 7-10 stopni. Cały czas miał te 65 stopieńków, a jak próbowałem go kręcić cośkolwiek (max jaki osiągłem przy takiej sobie stabilności to athlon 2200) to dostawał zadyszki 70-75 stopni. Teraz ma go siostra i nie narzeka (większy pokój szczęściara ma-to i ogrzewać jest co :D ).

qbaspl

Umnie teraz w środku dnia jest -20 stopni. W radiu słyszałem ze w nocy ma być do -30 !! A rano na uczelnię trzeba iść:/

krzyszp

A u mnie teraz +12 ;-)

Ale za to z reguły jest mokro jak cholera  :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

bartsob5

ale w domu?:> a to u mnie cieplej:P mam +17;)

AL

Cytat: "bartsob5"ale w domu?:> a to u mnie cieplej:P mam +17;)
Jeśli się nie mylę to Krzyszp mieszka na pewnej wyspie zwanej Wielka Brytania (stąd Jego uwagi o ogólnoeuropejskim a nie tylko ogólnopolskim teamie), i taką temperaturę pewno ma na zewnątrz. Przy okazji
Pozdrawiam
obu Panów

bartsob5

to byl oczywiscie zaart;) nie jestem az tak niedorozwiniety;)

krzyszp

Cytat: "AL"Jeśli się nie mylę to Krzyszp mieszka na pewnej wyspie zwanej Wielka Brytania

Nie mylisz się ;-)

A temperatura faktycznie taka na zewnątrz.

Przy okazji - też pozdrawiam ;-)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Cytat: "bartsob5"to byl oczywiscie zaart;) nie jestem az tak niedorozwiniety;)
Sorki, nie chciałem Cię obrazić. Po prostu chyba jestem trochę...wczorajszy i nie wychwytuje w locie pewnych niuansów  :wink:
A tak przy okazji po długim pościgu, udało mi się Ciebie dopaść :D
I jestem z tego dumny-teraz pora na miejsce 25

bartsob5

a wlasnie wczoraj tak patrzalem ze jestes 2 miejsca za mna:|


ale i tak jestem lepszy w CPDN, Einstein, predictor, PG, LHC, WCG, uFluids,, BURP SIMAP i SZTAKI:P

AL

Cytat: "bartsob5"a wlasnie wczoraj tak patrzalem ze jestes 2 miejsca za mna:|


ale i tak jestem lepszy w CPDN, Einstein, predictor, PG, LHC, WCG, uFluids,, BURP SIMAP i SZTAKI:P
No nie da się ukryć, że w tych projektach jesteś ode mnie znacznie lepszy - i gratuluję Ci tego z całego serca. :wink:

Ps. Za to ja jestem lepszy w Rosecie :D

m2marek

No patrzcie jak się sprawdza zespół (rywalizacja) wieloprojektowy (możemy mieć wielu liderów;) )

Mchl

Ja na przykład jestem debeściakiem w LHC@home Alpha. I to w skali kraju ;D


--edit--



Rekordy są po to, żeby je bić... ale dlaczego ja???

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

-4C!!! uuu
A ja narzekam na temperaturę, tak grzeją, że dochodzi mi do 50C na procku. wiec w nocy mam otwarte okno, by wiatraki nie mieliły zbyt głośno (do ~2100obr/min), procek staje się tylko ciepły 43C, (wentylki zwalniają do ~1500obr/min)