Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Petycja przeciwko cenzurze w internecie

Zaczęty przez Troll81, 30 Kwiecień 2009, 09:55

Troll81

http://stopcenzurze.wikidot.com/

Podpiszmy to lepiej zanim nam odetną dostęp do forum...

emik

#1
przecież my tu tylko dyskutujemy o :parrrty: XD


lolek


emik

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze i o piwo XD


Kret_polny

Cytat: http://stopcenzurze.wikidot.com/6.5.2009 Pakiet Telekomunikacyjny został odrzucony podczas głosowania(za OSnews.pl) — oznacza to, że niektóre z uzgodnionych poprawek nie przeszły w głosowaniu w parlamencie i całość zostanie przełożona na posiedzenie parlamentu we wrześniu, już w nowej kadencji.

Dobra nasza! :D

Waldek1989

Jakby przeszło to co zrobiłby mój dostawca internetu  |-? ? Przecież mam umowę na 2 lata  :book: !
Musiałby chyba wypłacić mi takie same pieniądze jakie ja musiałbym jemu w razie rezygnacji z mojej winy ? Z drugiej strony powstałby lokalne sieci eternetowe ,które po jakimś czasie łączyłyby się z innymi i w ten sposób powstałby nowy internet. Najbardziej na tym wszystkim ucierpiałby projekt BOINC i nie tylko

Machloj

hem - czytaliście artykuł w gazecie wybiórczej o tej właśnie akcji? podobno ten projekt wcale nie jest dla nas internautów zły - dopisywał dostęp do internetu do potrzeb podstawowych obywateli UE (takich jak, np. woda) i utrudniał odcięcie od internetu (bodajże tylko sądy [i to tylko w przypadku mocnej recydywy] mogły decydować o odłączeniu od internetu, a bez tej ustawy obowiązuje prawo krajowe - we Francji chcą wprowadzić, że urząd będzie wydawał decyzję według własnego widzimisię)...poza tym te całe "pakiety telekomunikacyjne" jeśli jakiś operator chciałby takowy wprowadzić automatycznie umożliwiały rozwiązanie umowy - jednym słowem zrobiliśmy sobie niedźwiedzią przysługę   >:(

następnym razem trzeba przeczytać ustawę, a nie polegać na plotach...

Waldek1989

jeśli chodzi o mnie to przewaliło się różnych artykułów na ten temat na różnych stronach. W jednych pisali tak a w innych na odwrót. Niektórzy twierdzą ,że to NWO -echh...

Troll81

a ja ogólnie uważam że internet powinien być poza wszelką kontrolą. Bo to prawie jak usiłowanie kontrolowania myśli. Ma provider głupie zasady?? to w du@#$ go kopnij i idź do innego. Jeszcze tylko żeby urzedy antymonopolowe zapewniły odpowiednią konkurencję i wio. A jak się jeszcze troszkę bardziej WiMax rozpropaguje tu już wogóle będą mogli ludziom skoczyć. Powstanie jeden wielki P2P, gigantyczne sieci ad-hoc o zasięgu do kilku km. :D