Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Grzechu

Zaczęty przez gregorius, 04 Maj 2009, 23:20

gregorius

czesc... postanowilem poswiecic troche czasu mojej maszynki na polepasznie swiata, dlaczego? po prostu bo i tak chodzi non stop XD
cos o mnie? zabieram sie za wybor tematu pracy magisterskiej z szerokopojetej inzynierii biomedycznej (PWR)... jeszcze nei wiem co to bedzie, ale mam nadzieje cos zmajstrowac ;D

jakby ktos doradzil co i jak to jestem chetny na wszelkie sugestie dotyczace oplacalnosci konkretnych projektow a takze optymalizacji

pozdro!

Troll81

Czyżby kolejny zawodnik z festung breslau?? Zapraszamy do wątku o spotkaniu ekipy z wrocka :D no i witaj na pokładzie  :parrrty:

OxyOne

Witam...

Wrocłaf szonci  :attack:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

a jak ktoś mieszka w akademiku to prąd i neta ma za darmo :D i może se farmę w pokoju postawić :D

gregorius

co do sprzętu:

Vista x64
GPU: referencyjny 4850 z 512 pamieci
CPU i MEM:
http://yfrog.com/0h98194434jx

mieszkanie wynajmuje, ale energie i tak mam zryczaltowana ::)

Kryniek

Witam witam kolegę :parrrty:

Ps. jakie zainteresowania podprojektowe w WCG?

Waldek1989

A i ja się dołączę i powitam nowego kolegę i rumu się napiję  :parrrty:

lolek

Coraz więcej nowych kamratów do witania, tylko się cieszyć. Beczka rumu dla ciebje  :parrrty: :parrrty: :parrrty:

gregorius

@Kryniek: walka z rakiem i aids... ostatnio mialem nawet zajecia z bioinformatyki z wykladowca z Kingston University J.C. Nebelem, tematem było badanie struktury drugorzędowej białek oraz algorytmy modelujące 3d z sekwencji bialkowych (jesli ktos jest chetny, wysle przykladowy plan zajec z programem do przetwarzania)... bardzo ciekawa sprawa i bardzo trudna, mimo 4 lat studiowania inzynierii biomedycznej i kilkunastu 'zjedzonych' tomiskach czlowiek nadal czuje sie laikiem...

planuje sie skupic na biochemicznych pojektach, gdyz uwazam to za rzecz najistotniejsza w obecnej nauce - rozwoj medycyny! w miedzyczasie mode pomoc w badaniu wszechswiata, ale nie w formie seti, gdyz uwazam, ze wiekszosc ludzi popelnia podstawowy blad, uwazajac, ze jesli zyce istnieje gdzies w kosmosie, to musi byc ono podobne do naszego...

Troll81

SETI to nie tylko szukanie zielonego luda :D zapoznaj się z podprojektem Astropulse :D no i SETI można liczyć na graficznej :D

lolek

Wiedziałem, że szybko się odezwą obrońcy SETI. Ale jeden fakt jest niezaprzeczalny, jest to jedyny projekt w kturym można wykorzystać słabe karty typu 8400 8500 czy 8600 bo dla GRIDa są zasłabe a inne projekty się tylko zapowiadają. To jest włąsnie powód dla kturego ja szukam ufoludków  ;D

gregorius

nie chodzilo mi o zielone ludki tylko chociazby o powiazanie życia==>woda... wiem, że to najlepszy rozpuszczalnik dla substancji biologicznych, ale biologicznych w odniesieniu do Ziemi... a co jeśli obce życie nie jest oparte na węglu tylko na krzemie (tia rasa sandmanów!)... nie wiem czy moj radek rownie dobrze sprawowalby sie co karty ze stajni nVidii

poza tym jak juz mam zuzywac prad to na cos konkretnego...

lolek

Jeśli masz radka to zairzyj do działu Milki (jedyny projekt chodzący na ATI) seti można liczyć tak jak GRIDA na cudach

emik

witam kamrrrrrata :parrrty:


Bober

Gorąco witam na forum :)

Cała eko-dyskusja została przeniesiona i znajduje się obecnie tu: http://www.boincatpoland.org/smf/boinc/ekologia-a-boinc/

Voice1980

Witaj  :parrrty: życzę dużo zadowolenia z liczenia