Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Ubuntu jako aplikacja windows

Zaczęty przez Troll81, 11 Maj 2009, 08:35

Troll81

http://portableubuntu.demonccc.cloudius.com.ar/ zapraszam tutaj :D

OxyOne

http://sourceforge.net/project/downloading.php?group_id=237407&filename=Portable_Ubuntu.exe&a=68893437
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


OxyOne

Super zajefajna sprawa. Moze wyjdzie Debian albo inne distro. Dla mnie pierwsza klasa.

Zeby jeszcze wiedziec jakie jest hało do roota byłbym w siódnym niebie...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Szopler

eee w normalnym Ubuntu nie ma roota jako takiego... przez sudo -i stajesz sie rootem...

Troll81

spróbuj toor :D w niektórch distro tak jest :D

OxyOne

Cytat: Szopler w 11 Maj 2009, 23:35
eee w normalnym Ubuntu nie ma roota jako takiego... przez sudo -i stajesz sie rootem...

tutaj tez tylko nawet w normalnym ubocie trzeba podac hasło.

toor nie działa

fajnie to wyglada belka windosowa na dole ubota na górze
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Waldek1989

szkoda ,że nie ma windows jak oplikacja ubuntu  |-?

Troll81


Waldek1989

jak w niedalekiej przyszłości zainstaluje sobie linuxa to jak bym miał jakieś małe pytanie to pomożecie?  ???

OxyOne

Cytat: solo1979 w 12 Maj 2009, 22:32
jak w niedalekiej przyszłości zainstaluje sobie linuxa to jak bym miał jakieś małe pytanie to pomożecie?  ???

Pomoge ci w Debian/Ubuntu (server itp) co do reszty distro nie bardzo, ale napewno ktos ci pomoze...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

pomóc zawszeć ktoś pomoże :D

Waldek1989

dzięki kamraci  ;D jak coś to się odezwę  :D -narazie testuję sobie ubuntu portable for winxp , czy pod cedega jest szansa że uruchomi się inventor9 lub jakiś autocad? Bo całkowitą przesiadkę chcę zrobić ale wydaje mi się ,że windows jest jak kula u nogi ,która będzie się ciągneła za mną przez resztę życia na tym marnym ziemskim padole  |-?

Troll81

nie próbowałem żadnego z tych programów ale może ktos inny próbował.

krzyszp

Obawiam się, że o Autocadzie możesz zapomnieć...  :(
Nie wiem, jak z inventorem...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka