Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Projekty - wizualizacje

Zaczęty przez krzyku, 07 Luty 2006, 22:56

krzyku

Witam,
mam pytanie dotyczace wygaszaczy ekranu w projektach, ktore projekty go maja aktore nie? Chcialem zachecic kumpla do projektow ale on chce miec ladny wygaszacz ekrenu ;-) i w sumie teraz nie wiem co mu polecic, pokazywalem mu  seti i einsteina ale napewno sa jeszcze jakies inne, prosze o jakies info i moze zrzut ekranu. thx
  

Nietoperek

rosetta, malaria, pirates, lhc, burp, cpdn, to chyba wszystkie - screnow szukaj na stronach projektow - zas wszystkie strony "glowne" szybko znajdziesz na BoincSynergy

AL

Rosetta też ma, tu link do opisu i wizualizacji :
http://boinc.bakerlab.org/rosetta/rah_graphics.php

Mchl

Najładniejszy jest moim zdaniem wygaszacz LHC@home

Drugi w kolejności Einstein

Na trzecim miejscu, niemalże exequo z Einsteinem, Rosetta.



Climate ma taki sobie, aczkolwiek można do niego doinstalować rozbudowane wizualizacje. Na oczy nie widziałem, ale podobno fajne.

SETI w nowym wydaniu, to niestety porażka. Robi się znośny jak się wyłączy rotacje i latające gwiazdy.



Do MalariaCOntrol się na razie kolega nie przyłączy (ograniczona ilość uzytkowników), więc nie ma co go zachęcać wizualizacją.



Cytat: "AL"Rosetta też ma, tu link do opisu i wizualizacji :

http://boinc.bakerlab.org/rosetta/rah_graphics.php



Cudze chwalicie...



Cytat: "Nietoperek"zas wszystkie strony "glowne" szybko znajdziesz na BoincSynergy

A na naszej stronie za mało widoczne? Może boldem dać? :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

Popieram, że LHC ma najladniejszy wygaszacz i jakby najmniej "przycina". Mam wrażenie, że pozostałe (poza rosetta) powoduą mocne obciążenie kompa.

krzyku

Dzienki wielkie za info,a przy okazji przylaczylem sie jeszcze do LHC, a co tam 4 projekty moge liczyc, tylko szkoda ze jeden host, ale bedzie dobrze
  

bartsob5

czlowieku, ja z pelnym powodzeniem liczylem 7 projektow na jednym;)

PrzPrz

Cytat: "bartsob5"czlowieku, ja z pelnym powodzeniem liczylem 7 projektow na jednym;)
Ja całą moją 10 projektów liczę na jednym kompie, w domku.
Niestety, aktualnie liczę wyłącznie CPDN - pobrałem naraz dwa cykle siarki... 8O
Może niedługo :roll: uda mi się liczyć również w pracy. :twisted:

krzyszp

To może powiadom szefa, zrobimy małą reklamkę? ;-)

Byłby pierwszy - może by przykład zadziałał...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Juras23

w sumie liczę w firmie na kilku kompkach.....spytam co na to dział marketingu..

Mori

A ja sobie odświeżę ten temat - jak teraz z wygaszaczami jest? Ja wiem, że każdy tylko Milka i Milka na GPU, bo punkty, ale fajnie byłoby mieć coś, co można znajomym polecić jako "taki fajny program do wygaszacza ekranu" ;)

Pantarhei

Jak dla mnie to najładniejszy jest climat- taki w sam raz dla koleżanki :). Rosetta za to wyglada najbardziej naukowo.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

lolek

Ja jeszcze lubię wygaszacz Docking