Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Janek

Zaczęty przez Janek, 27 Lipiec 2009, 10:04

Troll81

 :attack: :attack: :attack:

Janek

Cytat: Jan Stenzel w 27 Styczeń 2011, 09:40A mój cel na ten rok 2011 - WYPRZEDZIĆ TROLLA W RANKINGU, BO JEST TYLKO 2 MIEJSCA PRZEDE MNĄ  XP  :attack:

Ufffff................Ciężko było - Troll tanio skóry nie sprzedał ;)  :attack:
Aktualny cel na rok 2011 - miejsce w naszym zespole równe lub niższe od 25  ;)

Troll81

heh.... gratuluję  :parrrty:

Janek

Zakupiłem dzisiaj nowego laptopa, który będzie oczywiście liczył dla Naszego Zespołu XD XD XD


Troll81


Janek

Witam po długim czasie :)
Mam prośbę. Chciałem odświeżyć swoją wizytówkę - dodać sygnatury na końcu profilu. Kiedyś był na naszym forum taki fajny opis "krok po kroku", jak umieścić sygnatury ze swoimi osiągnięciami. Niestety za diabła nie mogę tego znaleźć. Możecie mi coś podrzucić?
Pozdrawiam  :attack:


Janek

Po baaaaaaaaaaaaardzo długim czasie - aktualizacja wizytówki  XD

Troll81

proszę proszę :D jeszcze grasz w erepa?

Janek

Tak tydzień temu sobie przypomniałem o tej grze i trochę pogrywam ;) Widzę jednak, że ekipa z naszego zespołu wycofała się z erepublik ???

Troll81

po tym jak zaczęli odpalać maniany przestało się podobać.

Janek

Kilka rzeczy też mi się nie podoba, bo zmienili na gorsze >:( Ale dam jej jeszcze szanse  ;)

Janek

Przypomniało mi się, że w zeszłym roku wrzuciłem na youtube dwa filmiki :) Jeżeli ktoś lubi stare parowozy to zapraszam do oglądania  :)



Troll81

http://www.youtube.com/watch?v=Kw5tAVt5R0A Mallard :D najszybsza produkowana lokomotywa parowa :D

Teech

no i jaki DYM  XD :whip:

Cyfron

ja tam współczuje kotłowym  %)

Teech

 XD XD musiał być prędki niczym Kociniak na okręcie w "Jak rozpętałem 2 wojnę światową"