Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Nawigacja lark 35,5 voyage

Zaczęty przez Troll81, 02 Sierpień 2009, 23:05

Troll81

stałem się przeszczęśliwym posiadaczem nawigacji samochodowej :D model jak w tytule. Posiada toto windowsa CE :D a jakże. Pytanie czy miał już ktoś do czynienia z tym ustrojstwem :D a jeśli tak to jak go odblokować (dostęp do systemu operacyjnego) i wgrywać mu mapki (tomtomy mapymap, autmapy lub inne bzdety) :D

sesef

Przyznaj się chcesz na tym BOINC zainstalować, dlatego chcesz blokady zdejmować :D

Tomasz R. Gwiazda

mam FSC Poocet Loox z Win

no a jak wgrywac? wszystko przez PC i kabel
wkladasz plyte z programem i krok po kroku wskazujesz gdzie ma byc nagrane na urzadzeniu

Troll81

płyty na razie nie mam (będę miał) a chodzi mi o to że od kopa uruchamia się jakaś nakładka na system i mogę sobie wybierać:
nawigacja
e-booki
filmy (tylko wmv)
mp3 (tylko wma)

chciałbym odblokować a to oznacza że nie ładuje mi się jakieś dziadostwo tylko startuje windoza CE i mogę sobie doinstalować kodeki (mp3 na przykład) i uruchomić jakiś sensowny player, ewentualnie pograć w gry (choćby saper). nawi na większości tras mi nie potrzebne :D ale może pasażer/ka miałaby zajęcie...

Mchl

Pasqdztwo.
Specyfikacja nie zgadza się z rzeczywistością, akcesoria rozlatują się w rękach a sygnał łapie jak się wystawi za okno.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ksysju

Hi

Bawiłem się 35.0 nie wiem jakie są różnice.
Sprzęt jest tani, wymagać za dużo nie ma co.


Tu masz link w temacie.
http://www.my-navia.pl/viewforum.php?f=79



ksysju

Troll81

Odblokowałem dziada :D

teraz pytanie z innej kategorii. Gdzie można się dorwać do jakiejś skarbnicy gier i programów pod windows CE 5.0??