Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Ukrywanie wątków na forum

Zaczęty przez OxyOne, 20 Sierpień 2009, 22:46

X X X

OxyOne, "formalnie" masz oczywiście rację.
Ale jest jeszcze coś takiego jak głosowanie "nogami".

Oprócz Thora/Raptora i TP mają jeszcze tylko 3 mocnych zawodników. Taka grupa nigdy nie zajmie przyzwoitego miejsca w konkurencji międzynarodowej, a w BOINC tylko taka konkurencja ma znaczenie. Natomiast wspólnymi siłami jesteśmy w stanie poprawić się o 1-2 miejsca.

A przy okazji - czy nie powinniśmy postarać się o zmianę statusu naszego teamu na narodowy? Jakie są w tym zakresie zasady?

RAD-Poland

osobiście jestem za częściowym ograniczeniem dostępu do niektórych tematów zwłaszcza takich jak GPU, poganiacze, klienty halowe, bezpośrednie zmiany w plikach konfiguracyjnych boinc dla nowych użytkowników (dla ich dobra, czasami takie zabawy mogą prowadzić do problemów i zrazić nowego użytkownika)

ograniczenie oparte na wydzieleniu części forum tylko dla zarejestrowanych użytkowników forum powinno na początek wystarczyć


EDIT: co do TPT to zauważyłem, że reklamuje BOINC na forum OGame (z pozytywnym odzewem)
Szukam lekarstwa na raka i inne choroby. Szukajmy razem!
podobnie jak my na eRepublic

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

satanetv

Jestem tego samego zdania co RAD-Poland. Pewne działy można poukrywać tylko dla zarejestrowanych. I na tym poprzestać. Np Liczenie na GPU

Troll81

to może by jakąś ankietkę??

AiDec

Ws3majcie sie z ankieta - mam IMHO interesujaca propozycje (jakiej nie wzieliscie pod uwage), ale napisze dopiero jutro - dzisiaj nie mam veny zeby to ladnie zlozyc do qpy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Rysiu

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 22 Sierpień 2009, 02:04
O tym jak to zrobić możemy dyskutować. Niemcy czy Czesi mają wyższy poziom życia i stać ich na lepszy sprzęt, więc pozostaje nam być bardziej sprytnymi. Nie pozbawiajmy się swoich atutów.
To nie kwestia technologii. To kwesta mentalności. Coś mi się tak wydaje, że aktualnie chyba pniemy się do góry i nawet po wyprzedzeniu Czechów i wyrównaniu poziomów życia znalazłyby się argumenty popierające temat wątku.

Technologia nie ma nic do tego. Jeden może mieć lichy sprzęt, znaleźć coś ciekawego i podzielić się z innymi posiadaczami znacznie nowocześniej technologii. Będzie miał na uwadze nie tylko własne wyniki, a jakieś wyższe idee. Może też być odwrotnie. To zależy od psychiki, a nie techniki. Zachowania mogą być krańcowo różne bez względu na to czy mówimy o Polaku, Niemcu, Amerykanie czy jakimś Białorusinie.

AiDec

Najpierw slowo wstepu: OxyOne, to nie do konca jest tak ze ludzie wchodza tutaj i czytaja Poradnik. Poradnik dostepny jest w Googlach. Google indeksuje nasze 4um, a ze jestesmy popularni, to zajmujemy czolowe miejsca w linkach. Wpisz sobie w Googlach `ATI MilkyWay` - drugie miejsce na swiecie zaraz po GPUGrid.net. A powpisuj takie hasla jak np. `ATI MilkyWay app` i tym podobne - 4um jest wszedzie. Mnie np. koledzy notorycznie informuja, ze szukajac jakichs info o kompach w necie non-stop natrafiaja na moje wypowiedzi na 4um B@P. Co wiecej, czym wiecej mamy wejsc do Poradnika, tym wyzsza pozycje zajmujemy. Za moment na haslo `MilkyWay` bedziesz mial w miedzynarodowych Googlach `Poradnik` jako pierwszy link ;D. Owszem, wiem ze ta popularnosc wynika z publikacji na 4um i dlatego tez tak jak i Ty chcialbym to zmienic. Ale na chwile obecna nikt z zagranicy nie musi tutaj wchodzic zeby poczytac co i jak. Tak jak i Tobias mogl nas kiedys znalezc... Musial miec niezla mine kiedy na haslo `FreeHAL client` wyskoczyl Mu cziterski TJM`owy produkt  XD, a my sie dziwimy ze od razu zagotowal XP.



@ALL:

Ja calkowicie rozumiem podejscie Oxy. Razem z sesefem ciezko sie natrudzili nad tym wszystkim co w poradniku i maja prawo do niecheci w dzieleniu sie efektami pracy z zagranicznymi zespolami. Zagraniczne zespoly maja swoja zamoznosc, a my nasze polskie `kombinatorstwo` (niech nam dadza kilka graf, to w barterze damy poradnik ;)). Uwazam ze Oxy jak najbardziej ma prawo do wlasnosci intelektualnej, a my mozemy byc wdzieczni ze tak chetnie sie z nami podzielil efektami pracy. Nie tylko z nami - z konkurencyjnymi polskimi zespolami rowniez.

Z drugiej strony racje maja rowniez Ci, ktorzy wiedza chcieliby sie dzielic ze wszystkimi, a nie z wybranymi. Jednak nie mozemy zapominac ze mozemy sie z innymi dzielic wlasnymi pomyslami i wlasna praca, a nie czyjas.


Biorac pod uwage wszystkie za i przeciw, wszystkie zgromadzone do tej pory poglady, proponuje:

1. OxyOne skopiuje sobie Poradnik.
2. Ja skasuje info o ATI z Poradnika, pozostawiajac info ze Poradnik dot. ATI i Milky jest dostepny na PM u OxyOne.


W ten sposob bez `tajnych stref` Poradnik bedzie dostepny dla kazdego Polaka, ale tylko dla Polaka (Oxy juz o to zadba ;D). Sposob ten sprawdza sie juz od dluzszego czasu w przypadku klientow HAL`owych - dostaje je kazdy czlonek B@P ktory ich potrzebuje, a osoby rozdajace weryfikuja tozsamosc obdarowywanego. Prosze strony obecnej kwestii (OxyOne, Mchl) i akceptacje badz odrzucenie propozycji.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Kryniek

No i w sumie rozsądny pomysł Aideca. Ukryć żeby inne nacje nie miały tej widzy a tylko polacy :)
A nie robić jakieś tajne zamknięte kółeczka wzajemnej adoracji dla "wybrańców narodu" XD

Mchl

Mnie tam pasuje. Najbardziej mi się podoba, że nic nie muszę robić :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Cytat: Mchl w 31 Sierpień 2009, 22:05
Mnie tam pasuje. Najbardziej mi się podoba, że nic nie muszę robić :P

Wzialem ten aspekt mocno pod uwage leniu XP.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Mnie tam nie pasuje. Najbardziej mi się nie podoba, że ja muszę to robić  :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

AiDec

Cytat: OxyOne w 01 Wrzesień 2009, 00:18
Mnie tam nie pasuje. Najbardziej mi się nie podoba, że ja muszę to robić  :P

Ktos musi XP. Pomysl, jak bardzo uzyszkodnicy beda Cie lubili za podeslanie Poradnika ;D. Kopiuj Poradnik o Milky, bo jutro wieczorem usuwam.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka