Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Chat - propozycja

Zaczęty przez BOINC@POLAND[HA$], 22 Sierpień 2009, 17:59

BOINC@POLAND[HA$]

Joł tak se mysle ze moze bysmy mogli odpalic jakiegos chata,


pomoglo by to w kontaktach , pomocy i komunikacji....

jakis oficjalny kanal by mozna ustanowic.... albo jak???

napiszcze co o tym myslicie...

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

mamy pokój na polchat i kanał na IRC :D

BOINC@POLAND[HA$]

no to git..

a gdzie znajde szczegoly jak sie tam dolaczyc???


Troll81


satanetv

Ano zdal. Cakiem fajnie bylo.

X X X

A u mnie zupelnie nie + nie moglem sie zalogowac

satanetv

A tak czesto cie wspominalem. czasami miales urobek dzienny 270k czyzby 4 karta zawitala ??

AiDec

Ta i akurat zdarzylem sobie naruchac mIRC`a portable (do pracy) na czas, kiedy Mchl `naprawil` 4um  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

X X X

Moj rekord to raczej wynik zmiennej dlugosci doby w statach.
XD
Czwarta chodzi od tej nocy, ale wciaz chlodzenie zawodzi + czekam na dostawy. Na dodatek ma przerwy w necie, bo... swiatla w swiatlowodzie zbraklo!

satanetv

To powiec latarka  XD no to jak odpaliles 4 sztuke to moge ci pomachac bo odjedziesz teraz

Mchl

Zostaw sobie tego mIrca, kto wie kiedy znów się przyda? :P


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Cytat: Mchl w 27 Sierpień 2009, 10:35
Zostaw sobie tego mIrca, kto wie kiedy znów się przyda? :P

E, no nie. Madry czlowiek myli sie tylko raz w jednej sprawie (no, gora dwa razy XP). Po prostu musisz sobie naruchac dodatkowe (jakies bezplatne) konto mailingowe i po sprawie. A chyba nie klopot dla Ciebie zeby wysylac z jakiegokolwiek adresu mailowego z informacja ze pochodzi z mchlmalpaboincatpolandkropaorg  ;).


Btw, napisalbys gdzies pare slow jak sie sprawa zakonczyla i `kto z kim sie bil`. Bo na pewno mnostwo osob jest ciekawych co i jak :), rowniez takich nie bywajacych zbyt czesto na 4um - takim to trza by jakiegos newslettera z przeprosinami puscic  XD.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Ja nic nie wiem. Po prostu dzisiaj działa.

Wysmażyłem kolejnego maila do supportu, że włączają moją stronę bez informowania mnie i czuję się ignorowany.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Ale fajnie by bylo miec hosting za rogiem nie?  ;). Juz by Cie nie ignorowali, nie czekalbys na odpowiedz nie wiadomo jak dlugo... Nie ma to jak miec pod reka zywy pysk, a nie jakis automat walacy `zgloszenie zostalo przyjete` XP.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

A znasz dobry hosting w Lublinie? :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Kazdy bedzie dobry jak pojdziesz tam osobiscie uzgodnic szczegoly  ;D. Ew. zagadaj do chlopakow z Wro - jest Ich tam troche, a co po niektorzy wyskillowaniu w pyskowaniu ze hej  XD. Taki Oxy na ten przyklad jak Go nerwy zlapia to nie popusci  %)  :arrr:.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

jak im napisales zes niezadowolony z tego ze ci strone uruchomili :D to ci znow zdownują :D

we wrocku znam kilka hostingow :D

sesef

Cytat: AiDec w 27 Sierpień 2009, 10:27
Ta i akurat zdarzylem sobie naruchac mIRC`a portable (do pracy) na czas, kiedy Mchl `naprawil` 4um  XD.

Możesz wpadać, bo siedzą jeszcze ludzie na irc, może nie tyle jak forum nie działało, ale osoby które mają standardowe klienty mIRC, XChat, ChatZilla to siedzą na ircu.

Poruszane są ciekawe tematy, np dzisiaj tematem przewodnim jest jak to elektrownia robi w ch... obywatela.

TJM

#19
Chyba nie elektrownia, bo z ich punktu widzenia to jasna sprawa, że muszą dbać o jakość sieci energetycznej. Raczej bardziej UE swoimi przepisami + producenci gównianych zasilaczy lipnymi konstrukcjami %)

W kwestii czata, mam jeszcze gdzieś stary skrypt PHP który kiedyś był dość użyteczny - mianowicie generował ZIPa z starą (bodajże 1.8.2, jedna z ostatnich darmowych) wersją X-Chata pod Windows. Polegało to mniej więcej na tym, że po kliknięciu w link typu http://jakistamserver.com/generuj.php?server=irc.ircnet.pl&kanal=boincatpoland użytkownik miał możliwość podania nicku i następnie zassania archiwum, w którym znajdowała się portable wersja xchata, skonfigurowana w taki sposób, że po kliknięciu na ikonkę wbijało od razu na kanał z wybranym nickiem, bez jakiejkolwiek dalszej ingerencji.
Skrypt działał na bardzo prostej zasadzie - po prostu miał folder z plikami xchata, generował plik konfiguracyjny, kopiował do tego folderu, tworzył ZIPa i kopiował na serwer http udostępniając do ściągnięcia.
Jeśli miałoby się to przydać, mogę ten system ponownie odpalić - musiałbym jedynie znaleźć stare pliki/instalkę X-Chata oraz fajnie by było, jakby ktoś kumaty w dziedzinie licencji przejrzał ewentualne umowy licencyjne dołączone do programu i ocenił, czy można go w ten sposób 'rozprowadzać' - niby program darmowy (w tej starej wersji), ale mogą być punkty zabraniające modyfikacji i ciężko mi np. ocenić, czy edycja pliku konfiguracyjnego jest modyfikacją programu.
Jeśli pojawiłyby się jakieś wątpliwości, wtedy i tak to mogę udostępnić, ale w jakiś bardziej 'dyskretny' sposób.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.