Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Pigu się Żeni

Zaczęty przez Pigu, 23 Sierpień 2009, 10:06

Troll81

hmmmmm czujemy się zaproszeni :D

simonic

Czy jest ktoś z okolic tomaszowa lubelskiego? :)


Pigu

Cytat: simonic w 04 Marzec 2011, 12:51
@ Pigu jak widzę to u mnie będzie ten sam dzień :)

:parrrty:

kempler

Ja też kwiecień, ale 1 :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

piekna data :D żeby zaśmiać się urzednikowi z USC prosto w twarz i zawołać prima aprilis po czym uciec :D a następnie znów zawołać prima aprilis i wrócić :D jak już goście na slubie zdołaja pozbierać szczęki z ziemi :D

TERVEPERKELE

#45
Cytat: kret w 03 Marzec 2011, 22:31
ależ się wszyscy legalizują  |-?

:)


hi, hi   - to tak jak z Widowsami


drWarlock

- musisz być szczęśliwy :)
- muszę...

AL

Ha to i Ja odświerzę temat. Sam na dosyć trochę zniknąłem z życia tego forum i wcześniej nie wpadłem na ten topik. Ja obrączkowanie zaliczyłem na krótko przed założeniem tego topiku bo 01.08.2009r. Póki co nie żałuję - choć czasami łatwo nie jest, ale poza kierownicą samochodu jestem raczej cierpliwy, spokojny (by nie powiedzieć flegmatyczny) i dość bezkonfliktowy - więc myślę, że dam radę i dalszych wspólnych latek się nie boję.
Także gratuluję kolegom zaręczyn jak i przede wszystkim zaślubin.
BTW. Ja ze swoją wybranką znałem się przed ślubem jakieś ponad 10 lat z czego 8 z nich można skategoryzować jako związek. Potem w okolicach marca 2008 roku były zaręczyny - więc od tego czasu przez prawie półtora roku to było już pełną gębą narzeczeństwo. Także łącznie moja wybranka do "Tego" dnia wytrzymała ze mną prawie 10 lat! -To dopiero jest cierpliwość!