Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

niewymagający projekt

Zaczęty przez Pigu, 27 Sierpień 2009, 07:27

Pigu

kamraci - szukam projektu dla małego stadka kompów klasy p4 - wymagania - stabilny, bezbolesny (mało ram, nie muli), krótkie wu, długi deadline... pilnie  :book:

Troll81

niektore podprojekty primegrid mają krótkie WU i na pewno są stabilne :D. ew malarka :D

X X X

Po roznych probach obstawilem PG-AP26.

AiDec

AP26 jak najbardziej, jesli tylko procki sie nie ugotuja - zalecam sprawdzic po godzinie dwoch jak sobie radza. Jak wy3maja pierwsze 24h, to wy3maja wszystko :).

Pigu, pamietaj ze ZAWSZE w odwodzie masz Enigme. Stabilna jak cholera, nie grzeje proca (co czasami ma duze znaczenie na starszych kompach) i masz bezposredni kontakt z chetnym do pomocy adminem :D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka


X X X

FH jest kaprysny + nie zalecam do kompow bez stalego dostepu.

rzyrant

Jest jeszcze VTU. Projekt na procesorze 1.7 Celeroni liczy probki 30-60min. I kolo tygodnia deadline jest.

AiDec

Cytat: rzyrant w 27 Sierpień 2009, 10:50
Jest jeszcze VTU. Projekt na procesorze 1.7 Celeroni liczy probki 30-60min. I kolo tygodnia deadline jest.

Ogolnie rzecz biorac niestabilny projekt. Nie dla kompow bez `raz-dziennego` nadzoru.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

ja tych kompów od prawie roku nie widziałem no oczy i już pewnie nie zobaczę XP ale BAM do nich został - chyba trzeba dokoxać eni  :attack:

TJM

Niestety jest jeden problem - jeśli nie masz do nich dostępu, będą jechały na domyślnej aplikacji, a jak wiadomo kokosów się na niej nie zbija.
Jeśli na którymś z nich jest winda niższa niż 2k, projekt odpada, bo nowe wrappery miewają tam dziwne akcje - np. otwieranie okna konsoli i przekierowanie tam stderr.
A tak poza tym, jeśli chodzi o zasoby, to chyba najmniej wymagający projekt - starcza procek i586 lub nawet 486 jeśli przekompilujesz aplikację i 1,5-2MB wolnego RAMu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.