Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Zmiana nazwy?

Zaczęty przez MartaKoza, 03 Wrzesień 2009, 13:18

MartaKoza

Witam,

Liczę od jakiegoś czasu i chciałabym zmienić swoją nazwe liczydłowego. Czy można to zrobić nie tracąc poprzedniej puli punktów?

Pozdrawiam
Marta

Troll81

tak. wystarczy się zalogować na strony projektów w któruch liczysz i dokonać zmiany. Możesz zmienić adres mailowy, hasło i inne dane konta. Uczestnicy są identyfikowani według numeru który jest generowany w momence założenia konta. Weź jednak pod uwagę że zmiany w serwisach statystyk będą się pojawiać stopniowo i że przez kilka dni wyniky w serwisach typu BOINCStats mogą nie odzwierciedlać rzeczywistości.

lolek

a tak pozatym co pisał Troll to witam w imieniu teamu drugą panią na forum  :parrrty:

Mchl

Nie drugą bynajmniej, ale witamy oczywiście ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

lolek

Odkąd ja jestem na forum to druga po ryzykantce

Troll81

fakt :D kobiet było więcej

Ale MartaKoza zarejestrowała się już w lipcu :D :D Ale i tak Witam :D

Oprócz ryzykantki jest jeszcze Bosska i Milla_Poland to kobiety o których mi wiadomo.

lolek

jesteś tu znacznie dłużej niż ja  ;)

emik

Milla_Poland tak szybko jak się pojawiła to też tak szybko zniknęła XP


kempler

Cytat: Troll81 w 03 Wrzesień 2009, 18:21
fakt :D kobiet było więcej

Ale MartaKoza zarejestrowała się już w lipcu :D :D Ale i tak Witam :D

Oprócz ryzykantki jest jeszcze Bosska i Milla_Poland to kobiety o których mi wiadomo.
Są/były jeszcze inne  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

ale to było dawno i nieprawda :D się wystraszyły i uciekły ;D jedynie ryzykantka jest w stanie z nami jakoś wytrzymać :D

MartaKoza

Cytat: Troll81 w 03 Wrzesień 2009, 13:27
tak. wystarczy się zalogować na strony projektów w któruch liczysz i dokonać zmiany. Możesz zmienić adres mailowy, hasło i inne dane konta.

Dzięki - działa  :)

Troll81

Zapraszamy do działu wizytówki :D i do częstszych wizyt na forum :D