Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Filavandrel

Zaczęty przez Filavandrel, 01 Październik 2009, 20:54

Peciak

Pewnie nie bo jest zamontowany panel do sterowania obrotami ja u siebie mam łacznie 8 wentyli  a jednach ich nie słychać, mogłem je wyjąć ale skoro juz sa ...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Filavandrel

@Piotr R. (Peciak) odpowietrzam odpowietrzeniem na chłodnicy :) najwyższy punkt systemu, po 24h pracy nie ma już żadnych bąbli powietrza, grafa jeszcze nie wodowana :)

@Tomasz R. Gwiazda  wentyle skręcone na minimum słyszalne do 1m od kompa potem cisza :) głośniejsze są 2 wentyle z przodu obudowy (jeden dmucha na HDD 3 szt, drugi wtłacza powietrze do obudowy - obydwa oczywiście na minimalnych obrotach) + Antec1200 ma takiego potworka na górze wolnoobrotowego ten wyciąga powietrze z całej obudowy (praktycznie też niesłyszalny)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Peciak

Cytat: Filavandrel w 07 Kwiecień 2010, 21:52
@Piotr R. (Peciak) odpowietrzam odpowietrzeniem na chłodnicy :) najwyższy punkt systemu
No tak, ślepy jestem nie zauważyłem  :shame:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Filavandrel

dotarła karta Gigabyta GTX260OC od kolegi Hani i po bojach całonocnych została uruchomiona w SLI z obecnym Gainwaldem GTX260, kosztowało mnie to postawienie systemu od nowa bo za chiny nie chciało chodzić razem zmostkowane w SLI  :wth:
po kilkugodzinnych testach doszedłem do wniosku, im więcej ma karta wentylatorów tym cichsza... ten nowy GTX ma 1 wentylator i: hałasuje dużo mocniej, dodatkowo przy pełnym obciążeniu (mimo, że ma więcej miejsca i nie przeszkadza jej nic w zasysie powietrza) ma temperatury o dobre 10C wyższe niż stary Gainwald z 2 wentylami dodatkowo teraz przyszłonientymi tą nową kartą

jak się wnerwie to sprzedam obydwie i kupie coś jednego...

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81


AiDec

Cytat: Filavandrel w 28 Październik 2010, 16:34
dotarła karta Gigabyta GTX260OC od kolegi Hani

Gratuluje :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

pszyklejony

Ekstra komp i zwierzaki  :D

Filavandrel

właśnie się wnerwiłem... i zacząłem szperać za blokami wodnymi na te karty + blok na mobo + większy rez + jeszcze jedna chłodnica  XD
pewnie to po 1 listopada zamówię (ze składania będzie fotorelacja  :book: )

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Filavandrel

zmiana konfigu kompa :)
dotarły do mnie 2x HD5970 z z założonym accelero xtrem
na razie jeden wsadzony bo chłodzenie za wysokie i zasłania pci-e dla drugiej karty (blok wodny w drodze :D wtedy wejdą obydwie)

jak ktoś chętny mam do sprzedania 2x GTX260

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Szopler


lolek

nio to teraz RAC poszybuje w niebo  ;)

EDIT

Jak trochę OCniesz te karteczki to będzie 10 TFlops mocy obliczeniowej   :fright:

Filavandrel

OCne obydwie :D tylko wpierw zasilke trzeba kupić bo obawiam się ze przy ocnientym i7 920@4Ghz + 2 OCniete 5970 to mój corsair 850W nie wytrzyma :D (nie liczac 4 HDD i 4 nagrywarek DVD które czasami pracują nonstop jak jest zamówienie)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition