Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Ocena aktywności

Zaczęty przez X X X, 05 Listopad 2009, 13:27

Czy oceniasz pozytywnie aktywność użytkownika 7NBI_Zarecki Robert?

Tak
12 (48%)
Nie
13 (52%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: 12 Listopad 2009, 13:27

X X X

Wobec kontrowersji, które ostatnio się pojawiły, a zwłaszcza wobec dużej wypowiedzi AiDeca, proszę o dokonanie oceny w ankiecie jak wyżej.

Jeśli bardzo musicie i oddanie głosu nie wystarczy, to możecie sobie dodatkowo poużywać w tym wątku poniżej - na zdrowie!
:parrrty:

PS: Zamknięcie ankiety nastąpi w niedzielę wieczorem - głosujcie, nie zwlekajcie. ;)

Nitro

Szkoda, że ankieta nie jest jawna ;)
Przydałoby się także doprecyzowanie o jaką działalność chodzi ;)

Swój głos oddałem na NIE, za forum. Winne są w tym wypadku dwie strony, ale dałeś możliwość oceniania tylko jednej ;)

Dodam też, że według mnie żadne "kontrowersje" się nie pojawiły, tylko większość osób jest zmęczona tonem, sposobem
wypowiedzi, a także ustawicznymi kłótniami. Ja też.

Machloj

trudno jest ocenić Twoją aktywność jednoznacznie :) za pracę na rzecz zespołu i chęć rozwoju teamu oddałbym głos zdecydowanie na TAK! ale za kwestie poboczne (kłótnie z trollem, brak aktywności na wiki, etc.) na nie ;)

innymi słowy dodaj opcję: Tak, ale...;) to wtedy zagłosuję

X X X

Niestety, wybór jest tylko na tak lub nie. Nie można być jednocześnie w cnocie i w ciąży. Nie można stać w drzwiach - trzeba wejść lub wyjść.

Peciak

Obawiam się że z tej całej wojny wyjdziemy wszyscy w siniakach i co ciekawe sami sobie tak dokopiemy

a może

Konstanty Ildefons Gałczyński


W życiu bywają powikłania,
w państwowym i w prywatnym,
lecz w gruncie rzeczy, proszę pana,
ten świat jest taki ładny!

Śliczny jest świat,
gdy brata kocha brat,
siostrzeniec ciotkę, ciotka wujka
(wtedy nie grozi żadna bójka),
dzieci tatusia, tatuś dzieci
(wtedy nad domem gwiazda świeci),
kuzyn kuzyna i kuzynkę,
a tatuś pannę Ernestynkę,
lecz i mamusię, owszem, także
i bardzo miły jest przy szwagrze;
przystojny chłopiec swą panienkę,
stryjek stryjenkę i wujenkę -
i wszystko to się składa w całość,
w jakąś harmonię, w doskonałość,
bo przecież grunt, gdy komin dymi,
i kiedy chleb jest, i optymizm
i każdy wie,
że
WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY
jak w pudełeczku,
ze zgody tylko korzyść,
mój gołąbeczku,
nastanie pokój boży,
we wsi, w miasteczku,
hej, wszystko się ułoży
na sto dwa.

To bardzo polska jest choroba
tak boczyć się i psioczyć,
nam się nic nigdy nie podoba,
a świat jest taki uroczy!

Śliczny jest świat ...itd.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

buninek

W temacie "Propozycje zmian" oceniam bardzo dobrze. Obstrukcja ze strony "starych" - Troll, emik, kempler nierzeczowa, nakręciła spiralę dalszych zdarzeń.

Pyskówki z Trollem jak najbardziej negetywnie.
Ocena na 0 ;)

Voice1980

Dałem na nie. Więcej luzu Robert... mniej napastliwości.

Niekumaty Burak

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 05 Listopad 2009, 14:37Niestety, wybór jest tylko na tak lub nie. Nie można być jednocześnie w cnocie i w ciąży. Nie można stać w drzwiach - trzeba wejść lub wyjść.

Widzisz świat tylko w kolorze białym i czarnym, według mnie jest szary.
Moja ocena - niejednoznacznie.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

szuu

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 05 Listopad 2009, 14:37
Nie można być jednocześnie w cnocie i w ciąży.
hmm znane są takie przypadki, ale mniejsza o to..

@Piotr Rakowski
Piękne... dzięki za przypomnienie  :parrrty:

--------------------------------------------------------------------
Forum i zadanie jakiego się tutaj dobrowolnie podjęliśmy jest wspólne działanie. Podejrzewam że każdy ma do tego inny indywidualny stosunek. Forum i tą ciekawą społeczność Tworzymy my. Każdy ma wady i zalety. Także Ty Robert. Twoja aktywność (jakkolwiek ja rozumieć) jest ważna i potrzebna. Mi na parę rzeczy zwróciła uwagę, budzi szacunek. Jednak w tym wszystkim jest jak dla mnie za dużo jadu. Słusznie napisał Voice1980.
Ponieważ jestem facetem zajmę stanowisko i ocenię Cię. Jednak mam nadzieje że nie jesteś samozwańczym męczennikiem i nie opuścisz nas.
To jest moje prywatne zdanie ale Twoja pikanteria (jednak bez bezsensownych pyskówek) jest wada która ma zalety.

Pozdro
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

X X X

Nie ma możliwości modyfikacji terminu zakończenia ankiety, a szkoda tracić czas, więc tą drogą...
...zamknięcie ankiety nastąpi w niedzielę wieczorem - głosujcie, nie ociągajcie się!  ;D

apohawk

Zagłosowałem. Gdzie są wyniki ? :P
No good deed goes unpunished.

lolek

nie można zagłosować pośrodku więc się wstrzymam.

tak- za to, że starasz się coś zmienić
nie- za sposób w jaki to robisz

X X X

#12
Cytat: apohawk w 06 Listopad 2009, 20:06Zagłosowałem. Gdzie są wyniki ? :P
Aby nie sugerować, wyniki w trakcie głosowania są utajnione. Dodam, że jedna opcja ma 2 głosy przewagi nad drugą, więc wszystko może się jeszcze zdarzyć.

OxyOne

#13
Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 05 Listopad 2009, 14:37
Niestety, wybór jest tylko na tak lub nie. Nie można być jednocześnie w cnocie i w ciąży. Nie można stać w drzwiach - trzeba wejść lub wyjść.

Znam taka kobiete co była dziewica a urodziła... Modle sie do niej aby nie baraklo mi na mleko... ale cos to nie pomaga.

Pisałem Ci kiedys ze te forum jest niereformowalne... inaczej mowiac - masa energii psu w dupe...
Co do kłótni z Troll81 mnie to nie przeszkadzało było smiesznie przynajmniej cos sie działo... na tym smutnym jak @!$#@$# forum...

Zresztą...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

X X X

#14
 XD XD XD  

PS: Głosujcie, głosujcie - jest... remis.  :fright:

Niekumaty Burak

Będzie remis lub mała przewaga jednej z opcji, co jest zgodne z opiniami tych co nie głosowali, bo nie ma trzeciej opcji.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

X X X

Czas upłynął, igrzyska czas zakończyć. Tutejszy lud zabrał głos i wyrokiem 12:13 skazał mnie na banicję. Zatem opuszczam szeregi teamu B@P i minimalizuję aktywność na tym forum. Tym samym pozbyliście się jedynego Polaka umieszczonego na ostatniej światowej liście 100 osób dostarczających najwięcej mocy na potrzeby obliczeń rozproszonych (65 miejsce), dostępnej z głównej strony BOINC: http://boinc.berkeley.edu/chart_list.php

Odchodzę bez żalu. Przepraszam wszystkich, których jakoś uraziłem. Wyrzucam z pamięci wszystkie złośliwości, nawet ze strony Trolla. Sprawę uważam za zamkniętą, a na przyszłość mam nadzieję na współpracę, przynajmniej z niektórymi członkami teamu BOINC@Poland (o czym oddzielnie). Wszystkim życzę wielu sukcesów w świecie obliczeń rozproszonych.
:parrrty:

Mchl

Nie możesz mówić, że ktokolwiek skazał Cię na banicję. Ankietę założyłeś sam, a zadane w niej pytanie:

CytatCzy oceniasz pozytywnie aktywność użytkownika 7NBI_Zarecki Robert?

to nie to samo co: 'Czy chcesz żeby 7NBI_Zarecki Robert sie stąd wyniósł?'.

To tak jakby przeprowadzić referendum 'Czy chcesz włączenia Polski w struktury UE', a na jego podstawie wyprowadzić Polskę z NATO.

Decyzję o odejściu podjąłeś sam. Powodzenia na nowej drodze.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org